Skocz do zawartości

Skarga na Admina Blip^


Gość Yaankes

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Yaankes

2.Nick admina/gracza który zawinił: Blip^

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 23:53

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Wycinek z Konsoli.

6.Opis sytuacji: Napisałem do blipa, że koleś ma czity, a on podważajac olał to, i grał dalej. Piszę znowu Blip, on ma czity, znowu to olał, więc napisał Blip wkurwiasz mnie juz... I otrzymałem bana na 3 h :))

I nie pisałem na Say, tylko say_team@ :)). Admin nie wykonuje swojego zadania, tylko Ciagle gra, na premkach... Nic wiecej, nawet na spec nie wszedł. Żeby typa sprawdzić.

 

Wycinek z Konsoli:

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl

[AMXBans] Powod: 'przeklinanie, powazanie kompetencji, admina, wylgarnosc w stosunku do admina, pisanie o czitach na s'

[AMXBans] Dlugosc bana: '3 hours'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:355960245'

[AMXBans] Twoje IP: '83.27.95.87'

[AMXBans] ===============================================

<<< Call of Duty 45000lv. >>> Call Of Duty 45001 PREMKA ZA GRE. IP 31.186.82.128:27331 ZAPISZ JE!!

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. jakieś dowody na to co mówisz?1. pisałeś nie tylko na u@ ale również na say.2. płakałeś o wszystko że kampią, że rashują itp. itd.3. sprawdzałem tego gracza na poprzedniej mapie i na początku tej co dostałeś bana.4. nie grałem na premkach tylko deaglemanem5. co do braku kultury sam się przyznałeś6. czy w twojej bajce były również smoki? czy tylko cziterzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blip ^, Zamknij morde Ci powiedziałem! Już mnie wkur**** jak powiedziałem na SB, pisałem Ci na u@ i raz nie wpisałem @ i napisało na (Counter-Strike)... I nie pierdol... Blip ^, I na Geniuszu grałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, hmm... kiedy ty ostatnio grałeś jak je grałem na pewno nie dziś więc twoja wypowiedź jest zbędna...

 

Yaankes, no widzisz nawet nie wiesz jaką grałem klasą a widziałeś niestworzone rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mi dasz warna, ale dobra.Blip, kiedy ja ostatnio grałem.. Cały czas jestem na serwie.A ty, kiedy ostatnio grałeś ? 5 dni temu ? Zresztą jak jesteś na serwie to nic pożytecznego nie robisz, oprócz napie*dalania na premce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, nie nie dam ci warna. ale nie wiem po co sie wypowiadasz o sytuacji prz ktortej cie nie bylo. a i troszke dziwne ze tylko ty i yankesik macie jakies zastrzezenia, ale spoko. a co do mojej obecnosci na serwerze 45k to mialem nieco wazniejsze sprawy niz adminowanie a adminiow nie braknie. a i jescze jedna rzecz co do skargi. to brak jakichkolwiek dowodow, swiadkow, demek wiec skarga bezpodstawna. dziekuje do widzenia. chcecie sie poklucic zapraszam na pw/gg/steam/skype.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaankes, kultura .. I ty jesteś adminem ? Taki człowiek jak ty nie zasługuje na taką posadę. Odzywasz się do admina jak do psa. Skarga nie słuszna. Blip dał Ci słusznego bana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do mojego nie wchodzenia to dla waszej wiadomości robiłem serwer [bf2][FFA][Vip]. a co do skargę nie ma dowodów ale podrzucę -_- niech się wypowie na mój temat, ja nie muszę mieć adma ale nie mam zamiaru rezygnować bo 2 nooby spinają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do bana to jeżeli admin już go sprawdzał to nie musi go co chwilę sprawdzaćCo do Siwego to się zgadzam,a yankess odpierdziela tutaj "maniane".Jako admin nie możesz przeklinać i jeżeli zobaczę że dalej tak robisz utracisz admina.Brak większych dowodów,widzę że większość za Blipem,ale jeżeli pójdzie następna skargę z podobny powodem to zakończy się to ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności