Skocz do zawartości

Odnośnie banów


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że temat ten nie ma na celu obrażeniu nikogo, czy też "kablowania".
Grając ostatnio bardzo często na serwerze zauważyłem, że admini rozdają bany za rash czy kampienie na respie TT. Wszystko było by spoko gdyby jednak przed nałożeniem bana upominali na say'u graczy. Każdemu może się zapomnieć lub przypadkowo akurat wracał z B przez respa TT i nagle ban. Osobiście nie miałem takiej sytuacji, aby mnie ukarano, nie mniej jednak prosiłbym adminów o zwracanie uwagi słownej graczom, może być również "Zgładzenie".
Dzięki, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban za rasz oraz za Resp tt nie trzeba przypominać graczą typu Pimpolini ,bo znaja doskonale regulamin a i tak robią swoje, a co do nowych graczy zawsze jak dostane bankie wchodzac na resp tt  po minucie pisze RESP TT 30 sek olewka=Ban Jezeli sytuacja sie powtarza niestety wręczam bana najpierw na 5 min jak nie pomaga daje 30min pozdro:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie paweł . Znaja regulamin dostaja zawsze ostrzezenie słowne , jak dalej to robia to musza zostac ukarani :) tak jak w regulaminie . Polaczekkk mysle ze ten temat jest bezsensowny jak kazdy z admina chyba zna regulamin i tam pisze  7.14 Zabrania się kampienia na respie [Ostrzeżenie na y@ > slap > 5 minut > 30 minut > 1 h] .

i Tak jak pawel napisał gracz Pimpolini wchodzil specialnie i jak juz miał 1h to po godzinie  robił to specialnie znajac regulamin reguralnie go łamal i juz musiał dostac na 1d i tydzien . Bo jaki on dawał przykład innym gracza ? ze on moze robic co chce i w dup.e ma 1h  i za godzine wejdzie i zrobi to samo ! To juz musiał dostac wieksza kare i przemyslec ze tak nie mozna .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że temat ten nie ma na celu obrażeniu nikogo, czy też "kablowania".

Grając ostatnio bardzo często na serwerze zauważyłem, że admini rozdają bany za rash czy kampienie na respie TT. Wszystko było by spoko gdyby jednak przed nałożeniem bana upominali na say'u graczy. Każdemu może się zapomnieć lub przypadkowo akurat wracał z B przez respa TT i nagle ban. Osobiście nie miałem takiej sytuacji, aby mnie ukarano, nie mniej jednak prosiłbym adminów o zwracanie uwagi słownej graczom, może być również "Zgładzenie".

Dzięki, pozdrawiam :)

Byłem ostatni przy jednej takiej akcji że zamiast upomnienia a potem kary  od razu ban poleciał już raz pisałem adminom na u@ ale w roli przypomnienia napisze  jeszcze raz tu   najpierw upomnienie a dopiero potem karać ( kick ban )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Admini. Jak gracz ma wh to prosze zrobic screny a nie dawac zaraz perma i czitowanie ! Bo mnie to wku...a ze ktos potem płacze na forum ze za co ban prosi o ub i admin ma dac damko czy jakie kolwiek dowody  a potem Go nie macie ! nie ma zadnego dowodu !!!! Wiec jeszcze raz was prosze. Jestes pewien zrob SSY . Dzieki i PozdRo to jo hanys

 

 

 

 

 

Ruda prawda jest taka, że z ssów nic nie wynika, bo w 90% przypadków gracz dostaje Ub po wstawieniu. Poza tym ssy bardzo często nie wykrywają czitów, nawet ewidentnie odpalonego. Pamiętaj, że gracze zawsze będą płakać, jacy to oni biedni i wgl, a taka jest prawda, że za ban za ssy gracze mają 90% pewność na Ub. Poza tym jak to mówią winny się tłumaczy i te płaczki najczęściej są winni, a tym bardziej kiedy jestem w 100% pewny że gracz ma wallhacka to banuje permem za wallhacka, czitowanie itd. Proszę bardzo jeśli chce się odwołać od bana bardzo chętnie wstawię demko do przeglądu i rozpisze je, jeśli złoży prośbę o UB. Nie wiem kogo to do końca dotyczy, bo chyba wszystkich, ja w każdym razie przyznaję się że rzadko bo rzadko, ale mi się zdarzyło, ale byłem wtedy 100% pewny i chyba wyraziłem się dość jasno

 

 

Jak nic nie wynika jak jest czysty dostaje ub . A jak grał na wh to nawet nie daje ssy na forum .  I dobrze ze dostaja ub za wstawienie bo nic nie mieli  . To mozemy kazdego tak banowac PERM Czitowanie i martw wie graczu rozpisze demko jak fartem zabija  i juz koles nie pogra . Troche dziwnie to rozumisz . Jak ma aima to ok mozesz dac Perma bo tego nie wykryje ale jak ma wh to mysle ze ssy musza byc.Normalnie oświeć mnie bo nie kumam całej wypowiedzi

 

 

 

 

Kowal ja napisałem o wh ZE JAK KTOS MA WH JESZCZE RAZ CI NAPISZE WH  A ty piszesz o jakis pierdolach skilowy maniaczek .

Dzis gracz gral na wh chce mu zrobic screny a taki  ktos jak ty od razu mu perma daje  bez szans . Ja mogl bym tobie tez dac Bana perma czy rolowi bo niby dobrze gracie a jak siedze na specu to celowniki po scianach za graczami i roolo biega i z awp w biegu i zabija. Robilismy testy i gracz stał w miejscu  a ja biegalem z bliska i daleka i raz na 20 razy mozna trafic w biegu a on zawsze trafi i jak bys nie miał admina  i dal bym ci permai ciekawe jak bys sie czuł ? Pisze o wh a ty zaraz o aimie napisz jeszcze o sped hacku i innych chyba nie rozumisz mojego posta

 

 

A jak chcesz to mozemy zrobic jeszcze raz testy wejdziemy admini i zobaczysz jaka jest trafnosc z awp w biegu .

Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda prawda jest taka, że z ssów nic nie wynika, bo w 90% przypadków gracz dostaje Ub po wstawieniu. Poza tym ssy bardzo często nie wykrywają czitów, nawet ewidentnie odpalonego. Pamiętaj, że gracze zawsze będą płakać, jacy to oni biedni i wgl, a taka jest prawda, że za ban za ssy gracze mają 90% pewność na Ub. Poza tym jak to mówią winny się tłumaczy i te płaczki najczęściej są winni, a tym bardziej kiedy jestem w 100% pewny że gracz ma wallhacka to banuje permem za wallhacka, czitowanie itd. Proszę bardzo jeśli chce się odwołać od bana bardzo chętnie wstawię demko do przeglądu i rozpisze je, jeśli złoży prośbę o UB. Nie wiem kogo to do końca dotyczy, bo chyba wszystkich, ja w każdym razie przyznaję się że rzadko bo rzadko, ale mi się zdarzyło, ale byłem wtedy 100% pewny i chyba wyraziłem się dość jasno.

 

 

 

Admini. Jak gracz ma wh to prosze zrobic screny a nie dawac zaraz perma i czitowanie ! Bo mnie to wku...a ze ktos potem płacze na forum ze za co ban prosi o ub i admin ma dac damko czy jakie kolwiek dowody  a potem Go nie macie ! nie ma zadnego dowodu !!!! Wiec jeszcze raz was prosze. Jestes pewien zrob SSY . Dzieki i PozdRo to jo hanys

 

 

 

 

 

 

 

Jak nic nie wynika jak jest czysty dostaje ub . A jak grał na wh to nawet nie daje ssy na forum .  I dobrze ze dostaja ub za wstawienie bo nic nie mieli  . To mozemy kazdego tak banowac PERM Czitowanie i martw wie graczu rozpisze demko jak fartem zabija  i juz koles nie pogra . Troche dziwnie to rozumisz . Jak ma aima to ok mozesz dac Perma bo tego nie wykryje ale jak ma wh to mysle ze ssy musza byc.Normalnie oświeć mnie bo nie kumam całej wypowiedzi

 

To ja właśnie nie rozumiem twojej wypowiedzi. Chodzi mi o to, że jak ktoś ewidentnie nawala w ściany wali w głowy na dodatek czy wgl trafia idealnie w ciało i to notorycznie to wydaję mi się, że nie mam prawa mieć oporów aby dać mu perma z powodem "czitowanie". Niech napisze wtedy prośbę o UB, ja wstawię demko, rozpisze je i zobaczymy kto miał rację. Tak samo jak byś miał jakiegoś czitera typu: skillowy maniaczek, kubaboss340, też mam robić ssy? No dobra, tutaj trochę za bardzo pojechałem, ale jak wali po ścianach a ja jestem pewny w 100% nie będę dawał ssów, na których nic się nie da wykryć bo ma anty ss np. i dostanie UB, zanim ja wstawię demko. Jaki to ma sens? Chyba tylko taki, że ewidentny cziter dostał UB, bo musiał wstawić tylko jakichś 5 śmiesznych ssów, z którymi admin mógł nawet nie trafić w dobry moment, mam nadzieję, że zrozumiesz.

Edytowane przez K0wAl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze należy najpierw upomnieć gracza a dopiero później go zbanować jeśli mimo to nie dostosuje się do regulaminu. Raz też miałam taką nieprzyjemną sytuację, że byłam dłuższą chwile AFK na respie TT i ledwo co wyszłam z respa a CT wychodziło już z anarchii więc cofnęłam się odruchowo w stronę respa żeby od razu nie zginąć bo już w moją stronę leciały kule :D. I zostałam po prostu zgładzona. Omówiłam to później z tym adminem i przyznał mi rację oraz przeprosił. Mam nadzieje, że następnym razem będzie sprawiedliwszy :P

Czytać raczej każdy potrafi więc admin może napisać na sayu cele mapy itp.

Z K0wAlem się zgadzam, z ssów często nic nie wynika. Jak kilku graczy pisze, że jakiś gość jest odpalony to admin od razu powinien przyjrzeć się mu uważnie, po stwierdzeniu czitowania nakręcić krótkie demko i zbanować gracza za WH/AIM. Uważam że ssy są zbędne w niektórych przypadkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie cus jak anty ss czy jakos tak to sie zwie i ssy o niczym nie beda swiadczyc. Wystarczy troszke dokladniej oblukac gracza i mozna stwierdzic czy jest spalony , jesli sie jednak pomylimy .mozna sprawdzic demko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, dyskusja wiedzie się nt banowania z ssami lub tez bez ich uzycia jak ma się przekonanie 100%. Po częsci rozumiem Rudzielca z Ślunska, bo widać jest empatyczny i każdemu dawałby szanse wytłumaczenia się, dlatego często może być oszukany a oszuści bezkarni. Jak ja mam przekonanie, to dawałem perma bez ss, a jak nie to z ssami, ktore i tak jak w przypadku pewnego goscia nie zdały egzaminu, ponieważ jak się dowiedziałem, dostał je pierwszy raz ode mnie ale po raz 27 czy tam którys na tym serwerze, więc coś jest na rzeczy, ale to mnie zabrano admina z tego powodu i kilku innych wymyślonych, ale nie ważne. Uważam, jeżeli mogę się udzielić, to dam prosty przykład. Jezeli jestem polskim kierowca i nagle jadę samochodem na drodze w Niemczech, łamiąc przepisy, to kogo bedzie obchodziła moja urzekajaca historia o nieznajomosci przepisow w Niemczech? Mandat/konsekwencje i tyle. U nas powinna być rownież krótka piłka. Jeżeli ktos loguje się do gry na serwerze to z automatu akceptuje jego regulamin. A to czy się z nim zaznajomil, nikogo nie obchodzi. Nie przestrzegasz= konsekwencja, nie znasz= twoja wina. Jeśli w normalnym swiecie cos zrobisz, a potem powiesz ze nie wiedziałeś ze nie mozna, to kogo to obchodzic bedzie? NIKOGO. Poniesiesz konsekwencje i zapłacisz za nie w ten czy inny sposób. Za błędy się płaci, a w tym przypadku nieznajomosc regulaminu jest tym błedem, dlatego uważąm ze przypominanie wiecznie na say i tak jest dużym uklonem w stronę graczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ruda Ruda mylisz sie. Damy graczowi perma za np wh  to gracz ma prawo odwolac sie na forum w sprawie tego bana. Od tego jest HLTV i Ubteam zeby rozpisac gracza i stwierdzic czy jest spalony czy nie . W razie pomylki admina, mozna uczciwego gracza odbanowac , co to za problem .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bob Lee Swagger -Ja zabralem tobie admina powody napisałem o które mi chodziło zastanawiam sie jak to możliwe ze wszedłeś na forum dodać temat, odnośnie ciebie trwa jeszczę dyskusja która nie wiem jak się zakończy.... Do tego jeżeli miał byś wrócić na serwer jako Admin to Forum jest tak samo twoim obowiązkiem a nie tylko grać mało robić i niczym się nie interesować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy widzicie trudnego w tym że ktoś czituje.. ta gra jest tak przewidywalna i prosta że nawet bez wh poznał bym czy ktoś ma wh czy też nie .. z własnego doświadczenia, wystarczy się chwile przyjrzeć bacznie mieć dobre słuchawki i cziter sam się ujawni.. Ruda jeśli ktoś ma Aima to ja daje perma z powodem czitowanie zawsze jeśli ewidentne WH też takie powody daje po co robić screeny widziałem wielokrotnie że jeśli robi się screeny odpałowi to wychodzi i wtedy nie dostaje bana tylko ssy mu sie zapisują 2-3 a może wbić na nowo na innym nicku i czitować dalej więc po to jest taki powód wpisany w amx żeby admin go używał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę również swoje "3" grosze. Sprawa jest prosta, widzę odpała z aimem = perm. Jako admin mam ESP, widze jak ktoś lata celownikiem po modelu = perm. Podejrzewam gracza o wh, robię mu ssy. Jeżeli dałem komuś perma, to odpalam demko i go rozpisuje. I to jest cała tajemnica banowania gracza. Również, jak robię graczowi 1,2,3 raz ssy i wychodzą czyste, ale wg. mnie to odpał to go rozpisuję, a nie daje kolejnych ssów, ponieważ to nic nie da, a tylko tworzą się napięte sytuacje.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej banujecie osoby z nickiem "cs-serwer.xx" jak stamtąd są nsy -.-

Najpierw zmien nick a później perm a nie kurna odrazu perm, widać zakałę serwera -.-

 

@@ Dobra Polaczek, zwracam honor.

Edytowane przez TheGumiS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej banujecie osoby z nickiem "cs-serwer.xx" jak stamtąd są nsy -.-

Najpierw zmien nick a później perm a nie kurna odrazu perm, widać zakałę serwera -.-

Polecenie od -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem taką sytuacje ostatnio, Kinolek<3 dał mi kicka co prawda, wracałem z B po pake na respa, najpierw napisał "z respa", po czym zanim wziąłem pake dostałem kicka, tak się robi? Później się czepia, że cele nie są wykonywane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w administracji nie ma miejsc dla nieogarniętych osób, już dawno pisałem że admin musi myśleć przed zbanowaniem. 

Jeżeli widział że wracałeś po pake i Ci dał kicka nie nadaje się na to stanowisko. Warto też zacytować regulamin, gdzie 

 

 

7.14 Zabrania się kampienia na respie [Ostrzeżenie na y@ > slap > 5 minut > 30 minut > 1 h]

i

 

 

[!Zasady banowania, 1 stopień kary(s.k.) > 2s.k.> 3s.k. I dalej jeżeli są dalsze stopnie kary. ]

[! ' > ' Czytamy jako Następny ban, po wcześniejszym ukarania gracza danym stopniem kary!]

A z tego co napisałeś zamiast slap lub ew. bana potem był zmyślony kick, który w stosunku do pkt regulaminu nie powinien mieć miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. stanę w obronie Kinolka, skąd miał wiedzieć że cofasz po pake jak jej nie widział ? np jak grał w ct ? kick za resp to takie ostrzeżenie.. nie ban więc nie ma o czym mówić dla mnie. A nie że odrazu to jest nieodpowiednia osoba na swoje stanowisko, ja widzę w nim potencjał i widzę że spełnia swoją role idealnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Rolo, admin przecież widzi wszystko, dodatkowo "rotacja" z trupa przez respa tt na np. długą to też bedzie kampa na respie?
Skoro biegł z B na Respa to chyba nic złego a tym bardziej jak biegł po pakę.

Ja tu chciałbym przypomnieć, że Kinolek popatrzył na mnie max. 1 - 2 rundy i dał mi ssy, może pod innym nickiem byłem ale widać umiejętność rozpoznywania czitów przez admina.

 

@@ ODSMistrz, tak odrazu wychwytywałem czity, zobacz sobie amxbans, admini, TheGumiS a się przekonasz ;)

Edytowane przez TheGumiS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności