Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - PapaSmerf v2


PapaSmerfx

Rekomendowane odpowiedzi

______________________________________________________________________
1. Nick:PapaSmerf

2. Imię:Mateusz

3. Wiek:25


4. Znajomość AMX (1-10):W zależności o jaką znajomość państwu chodzi. Posługiwanie się komendami podstawowymi opanowałem w 9/10(możliwe braki dlatego 9). A rozumując się pisanie pluginów etc. to przyznam, że posiadałem własne serwery, oraz aktualnie jeden na sprzedaż(to nie żadna reklama, i nie gram tam, ani nic) Potrafię posługiwać się amxmodmenu(Zaawansowany) oraz pisać proste mało skomplikowane pluginy

5. Sprawny i działający mikrofon:Posiadam mikrofon wbudowany w słuchawki, lecz na swoim stacjonarnym miejscu pracy posiadam system Linux, w którym CS'a uruchamiam przez program winloader oraz kilka komend sudo(nie wnikajcie co ja robię). Jeżeli zaistniała by potrzeba, to jestem w stanie uruchomić laptop i wejść na TeamSpeak3.

6. Składka (tak/nie): Składka, jak najbardziej zrozumiałe. Jeżeli złapię dobre zlecenie na stronę, to będę starał się płacić z wyprzedzeniem.

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/PapaSmerf/193.33.177.166:27015/

8. Parę słów o sobie **:wypiję trochę w święta(tradycja w końcu). Lubię spędzać czas aktywnie, tzn. uprawiałem boks, ale złamałem nogę, to poszedłem na siłownie, a aktualnie czekam na śnieg i zabieram rodzinkę w góry i na snowboard(dobrze napisałem, tak?). Jestem z natury osobą ciepłą, pomocną, oraz cierpliwą. Niestety matka natura zapomniała o darze "cierpliwości do idiotów". Rzadko wybucham gniewem, ponieważ staram się unikać kłótni i innych niechcianych zdarzeń. Dlaczego "PapaSmerf" ? Ponieważ, chyba każdemu kto zna kultową bajkę "Smerfy" to dobrze się kojarzy z dzieciństwem, A dla tych co noszą w sobie nazwę "Nowe pokolenie" Nie...żadne transformwersy czy inne duperele nie zamienią nam smerfów! Mówię teraz jak przysłowiowy "bachor", lecz ostatnio jak znalazłem smerfy na YT(Które pobieram tonami dla mojego malucha) to widzę jakie były ciekawe. Koniec o smerfach. Coś jeszcze o swoim życiu...Mam prawo jazdy słuchajcie, jeżdżę hondą CV z 2003r. może nie "nówka sztuka" Ale mam do niej sentyment(Dostałem ją od zmarłego ojca). Pracuję jako projektant stron internetowych i witryn, co głównie robię? Przedstawiam graficznie jak ma wyglądać strona skrypterom i grafikom.
Jestem szczęśliwym graczem serwera, na którym spędzam sporo czasu, pomagam graczom(Np. Jeżeli gracz ma problem z bindami, bądź innymi sprawami(Wiem, jest komenda /pomoc, lecz człowiek człowieka lepiej zrozumie).

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ pragnę, zostać członkiem wspaniałej elity serwerowej, wspierać każdego administratora, służyć pomocą dla gracza, praktykować profesjonalną ekipę, zgraną abyśmy mogli działać na skale światową(Nie mam na myśli podboju świata  #No#ISIS. Być prosto mówiąc „Panem pomocnym” Dla graczy, jak i administracji.

 10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  Posiadaczem steam mogę być, ale niestety nie, dlaczego? Ponieważ na linux nie dałoby się uruchomić CS'a z poziomu steam.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Czasu poświęcam wiele, lecz każdego dnia w innej ilości. Raz jest to 7-10 godzin, a raz marne
3 godziny. Więc, nie jestem w stanie napisać ile będę w stanie być na serwerze, gdy pracować trzeba.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Tutaj każde moje słowo, zostaje potwierdzone wynikami z GT. W dni robocze jestem w stanie być aktywny na serwerze ok. 3-5h dziennie, a w weekendy(jeżeli żona z synem nigdzie mnie nie wyciągną) całe dnie, mięszając forum-serwer-forum-serwer.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Swoją przygodę zacząłem pod koniec technikum, czyli technikum kończyłem mając 19lat(25-19=6) Więc mój staż wynosi 6lat. (PS. jeżeli 14 latek by napisał 10lat? Myślicie, że napisałby prawdę?, no właśnie. A ja mówię, jak jest).

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Owszem, posiadałem kilkukrotnie admina, i sprawowałem się jak należy, godnie reprezentowałem serwer, oraz często byłem tkz. „adminem miesiąca”. Byłem również w posiadaniu własnej sieci łączącej serwery różnego typu gier.
____________________________________________________________

Wymagania:

 

1. Ukończone 16 lat - Spełnione(+)

2. Spędzone 20 godzin na serwerze – Jest więcej niż 100 godzin(+)

3. Zachowanie kultury na serwerze – W ostatnim mi czasie, nie okazałem jakiegokolwiek braku kultury(+)

4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum – Jest ich 20+(+)

5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) – Nie posiadam jakichkolwiek ostrzeżeń(+)

6. Posiadanie mikrofonu – Owszem, taką rzecz posiadam(+)

7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) Jeżeli chodzi o składkę, to starałbym się zapłacić, oraz wspierać co miesiąc całe CSC.(+)

 

Przy okazji! Chciałbym wam życzyć udanego sylwestra, aby ta 24:00 była dla was, nowym rozdziałem w życiu, abyście poznali super dziewczynę/chłopaka, i z uśmiechem wstawali każdego kolejnego dnia(Jutro będzie ciężko, tego jestem świadom).

 

~PapaSmerf

 Odpowiedzi  na wypowiedz i użytkowników:

Prosiłbym o aktywne i tkz. "szybki rekrut" Ponieważ, w godzinach nocnych nie ma adminów, a gracze karygodnie łamią regulamin, oraz z rana również pustki. Chciałbym spróbować tę lukę naprawić.

Edytowane przez PapaSmerfx
Kolor czerwony tylko dla administracji. Polecam bbcode [hr] zamiast bugowania strony.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za okresem próbnym. Widać poprawę w twoim zachowaniu. Gametrack w ostatnich dniach bardzo dobry, wszystkie inne wymagania spełnione. Myślę, że można dać ci szansę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Papa napisał te podanie ja się postaram tak rozbudować mój post :)

 

A więc PapoSmerfie, co do tej Bajki to była moja ulubiona bajka z dzieciństwa :)

 

Co do kultury - owszem widzę poprawę

 

Bardzo ale to BARDZO ładnie rozpisane podanie :)

 

GameTracker - tutaj to chyba sam nadrabiasz 3/4 adminów :)

 

Mikrofon - jest + i mam nadzieję, że kiedyś porozmawiamy na TeamSpeak3 :) jak coś - ts.cs-classic.pl - kanał 11 dla vipów, a nazwa Black14 & AK-47 | HeadShot | Haslo - podam ci na PW albo jak cos w grze :) albo po prostu jak bd na ts ciebie przeniose ;)

 

Wiek - 25 lat i szczerze? po twoich tłumaczeniach oraz długich wypowiedziach to widać :)

 

Składka?- szczerze? ona nie jest najważniejsza lecz miejmy nadzieje, że ją zapłacisz i wspomożesz CSC :)

 

Posiadałeś swoje serwery oraz byłeś niejednokrotnie adminem a więc AMX BANS napewno dobrze znasz.

 

Na serwerze na pewno spędzasz i będziesz spędzał dużo czasu.

 

A więc podsumowując, widzę twoją poprawę oraz, że ci zależy, Mam nadzieję, że """""Mnie""""" nie zawiedziesz.

Oraz mam nadzieję, że każdy kto się będzie tutaj wypowiadał też spojrzy na jego dobre strony a nie tylko na te złe.

Z okazji tego, że mamy nowy rok oraz widzę twoją poprawę i to, że ci bardzo na tym zależy jestem za tym, żeby ::::::

Dać ci szansę : a więc jestem na TAK

i jeszcze raz "mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz".

 

PS: zmień czerwony kolor. Dlaczego?: jest on tylko dla Administratorów forum jedynie za ich zgodą można go użyć :)

 

A i bym zapomniał jeszcze o tym.

 

Dziękuję i tobie również życzę Szczęśliwego nowego roku :)

Edytowane przez AK-47 HeadShot
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności