Skocz do zawartości

Recenzja anime Dakara Boku wa, H ga Dekinai


Shikkibane

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś fanem Highshool DxD? Oto coś dokładnie z tego samego gatunku, przed wami Dakara Boku wa, H ga Dekinai!


Nazwa anime: Dakara Boku wa, H ga Dekinai


SoICantPlayH_9803.jpg


Liczba odcinków: 12 + 1 OVA + 1 special

Gatunek: Komedia, Romans, School, Ecchi, Harem

Shinden:

 


Anime opowiada historię młodego, zboczonego licealisty Kaga Ryosuke. Pewnego deszczowego dnia spotyka on pod swoim domem młodą dziewczynę Lisarah Restor, która należy do elity Shinigami ( tak, podobna zasada jak w Bleach'u. Nie oglądałeś Bleach'a? Krótko mówiąc, Bóstwo Śmierci). Dziewczyna twierdzi, że poszukuje pewnego mężczyzny, Ryosuke zdecydował się więc... postanowił... został zmuszony do zostania jej pomocnikiem. Jak jej pomaga? Lisarah czerpie z niego energię, dzięki której może przedłużyć swój pobyt na Ziemi. Reszty fabuły zdradzał nie będę ;) Kreska jest miła dla oka, ścieżka dźwiękowa co prawda nie porywa, ale nie można jej nic zarzucić. Anime przepełnione jest cyckami, nagim ciałem, cyckami, no i jeszcze cyckami, typowe ecchi (coś idealnego dla fanów Liceum Diablic), zawiera również ogromną dawkę komedii. Pojawia się też oczywiście romans.


tumblr_m6tl623DE31ql41ypo2_500.gif


Anime jest naprawdę fajnym zapychaczem czasu, dobrze się przy nim bawiłem, chociaż muszę przyznać, że fabuła była dosyć słaba. Anime ratowane jest jednak przez świetny humor, komediowe gagi i sceny, przy jego oglądaniu ubawu miałem co nie miara :D Czy polecam obejrzeć anime? Polecam gorąco osobom, dla których fabuła nie jest "must have and be perfect", ponieważ anime bardziej skupia się na komedii i rozbawieniu widza, niż na historii, która, bądź co bądź, totalnym "crapem" nie jest, możliwe że nie jest to mój "typ fabuły".


tumblr_m76hpnuNeQ1rao0vlo1_500.gif



Moja ocena:

Fabuła: 6/10

Kreska: 8/10

Postacie: 8/10

Soundtrack: 6/10

Ogólna ocena: 7/10



Wielkie dzięki za przeczytanie, mam nadzieję, że zarówno opis, jak i samo anime, przypadną wam do gustu ;)


Planowane następne anime do opisania: True Tears

Planowana data publikacji: Edit ~ 3-4 stycznia


Źródła:

www.tumblr.com

 

Edytowane przez Rias
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem się zabrać za recenzję tego animca :D. Cycki, komedia, cycki, rude cycki i trochę innych cycków - w sumie do tego można porównać całe anime. Fanom DXD może się spodobać, chociaż jest to zdecydowanie tańsza produkcja i z bardzo szczątkową fabułą.

Dobra robota :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności