Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Reniaa aka. Gwiazdeczka *.*


`Positive

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

Wzor skargi:
1.Twoj Nick:`Positive
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Reniaa aka. Gwiazdeczka *.*
4.IP/SID oskarzanego*:
5.Data i godzina: 10.38
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): `Wiikiia
7.Opis sytuacji:Jest tak wchodzę sobie na serwer i patrze ze gra wiikiia ale to nie ona bo z prawdziwa sobie gadałem na realu bo ja znam, ktoś wszedł na jej konto później wiikiia weszła i była (1)`Wiikiia i to była prawdziwa ona i próbowałem dogadać się z adminem ale nie mógł sobie poradzić z tym, mowie zbanuj ja na 5 min to się odczepi ten który się podszywał pod nazwa `Wiikiia potem dawał oby dwom kicki po chwili dał bana permament prawdziwej `Wiikiia która nazywała sie wtedy (1)`Wiikiia bo nie mogla wejsc na swoje konto bo był tam ktoś inny, po ten ktoś wszedl na moje konto `Positive weszłam moim kontem i nazywałem sie (1)`Positive dostawałem kicki później dał bana oby dwom na 5 mn to dobrze ale admin robi sobie chyba jaja dajac prawdziwej `wiikiia bana permament, po pierwdsze oczekuje o odbanowanie (1)`Wiikiia ponieważ to była prawdziwa ona powiem jej żeby napisała pod moim postem, i oczekuje ze admin dastanie pouczenie

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.




a i do tego skradziono mi 2k monet a wiikiia 1k, ubiegam się zablokowanie mojego nicku ale nikt nie odpisuje juz 2 dzien a niby 48h Edytowane przez Pawel.?
Opcja "edytuj", jeśli chcesz coś dodać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA powiem tak... Byc moze bana dalam nie slusznie ale juz napisalam prosbe o UB to po pierwsze, a po drugie kilka razy pisalam ktora to prawdziwa to najpierw odezwaly sie obie dziewczyny a pozniej zadna wiec dalam bana (1) `Wiikiia. Po drugie, Positive kolejny raz masz pretensje do mnie... Nie moja wina ze komus sie chce podszywek robic to po pierwsze a po drugie Ty i ta niby "podszywka" pisala ze jestes "TEN PRAWDZIWY" wiec dostaliscie oboje bana. Po trzecie staralam sie z tego jakos wybrnac ale nie dalam rady wiec z gory przepraszam. Jesli dostane pouczenie przyjme je z pokora :) .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo, brak dowodów.

Po drugie primo, jak wbija podszywka to sprawa do wyjasnienia na forum, wiec wszystko sie zgadza.

Po trzecie primo rezerwacja jest darmowa, dziwne ze do tej pory jej nie zrobiles, fajnie tak wszystko odkladac na ostatnia chwile? To ze straciliscie monety to wasza wina.

Po czwarte primo Renia nie miala podstaw, aby wierzyc ci ktora Wikia jest prawdziwa, równie dobrze mogles sie z kims zmówić :)

 

Moim zdaniem skarga niesłuszna, zwłaszcza ze względu na pierwsze primo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności