Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Kinolek na admina :)


Kinolek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kinolek

2. Imię: Jakub Eryk

3. Wiek: 17 ukonczone

4. Znajomość AMX (1-10): pierwszy raz wiec 1

5. Sprawny i działający mikrofon: zbieram fundusze

6. Składka (tak/nie):nie


8. Parę słów o sobie **: Wesoły, pogodny, szanuje zwłaszcza kobiety :)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Jestem typem śmieszka, czasem sie denerwuje ale staram sie nad tym panować, mam sporo czasu, lubie csa, gram nie dla fragów lecz z powodu zajefajnej atmosfery na serwerze, znam juz wielu ludzi i myślę poznać więcej :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: weekendy niemalze ciagle, w tygodniu wieczorki :)

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dzni robocze: 16-23. weekendy 9 do północy albo rana

13. Staż w Counter-Strike 1.6:4 lata z przerwami

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak:

-widze cie duzo na serwerze,

-kulturalny,

- zglaszasz duzo na u@

Ja tez bylem zielony w amx gdy skladalem podanie, ,jesli bedziesz chcial moge ci pomoc w tym amx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinolek jeśli chodzi o ciebie to cię lubię, ale wydaję mi się, że musisz zmienić swoje podejście zanim zostaniesz adminem. Jestem na NIE, ponieważ:

-kultura, której nie posiadasz (cały czas lecą wulgaryzmy z twojej strony i obrazy graczy; wulgi czasem również na u@)

-mam wątpliwości co do twojego poważnego podejścia jeśli chodzi o bycie adminem, gdyż dzisiaj przed złożeniem podania napisałeś zdanie "złożę podanie będzie śmiesznie" coś w tym stylu

-również mam wątpliwości, co do umiejętności wykrywania cziterów, ponieważ zgłaszasz bardzo wiele graczy na u@, rozumiem że są to sugestie co do sprawdzenia poszczególnych graczy, ale zastanawiam się czy to nie po prostu każdy lepszy gracz co cię zabiję jest zgłaszany.

 

Według mnie podanie na admina powinieneś złożyć dopiero za jakiś czas, kiedy zmienisz swoje podejście i zaczniesz od siebie, ponieważ nie chcemy w gronie adminów kogoś kto będzie bluzgał, bo jest zakaz czy banował wszystkich jak popadnie, bo cię zabili. Dałbym ci miesiąc może mniej na poprawę zachowania.

 

@edit: poza tym jak widać konto stworzone tylko do podania, pierwszy nabity post to właśnie na tym podaniu.

Edytowane przez K0wAl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinol, ziomeczku drogi, moim zdaniem jeszcze nie czas na adma. Lubię Cię i w ogóle jesteś ogarnięty gość, ale dużo drobnostek takich jak język, kultura osobista czy wiek jeszcze ledwo powyżej wymaganego sprawia, że namawiałbym Cię do poczekania jeszcze jakiś czas i pokazania się od lepszej strony. A wtedy myślę, że nie będzie problemu :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem,  iż moja kultura osobista daje wiele do życzenia, ale ostatnio staram sie nad tym panować. 

Co do kwestii konta: mam je już długi czas, niegdys ssy wrzucałem  ( oczywiście czyste), później miałem problemy i za nic nie mogłem się zalogować, żeby po raz kolejny wrzucić czyste ss'y, dlatego Miko wstawiał je za mnie. Więc proszę nie mówić, że zostało założone na potrzeby powyższego podania ;) 
K0wal owszem piszę sporo na u@ gdy mam podejrzenia, które często się spełniają. Znam sporo dobrych graczy, których jestem pewien o ich nieskazitelności :P

A i co do tego będzie śmiesznie, zastanawiałem się nad tym, początkowo brałem to na żarty,ale  Paweł powiedział żebym spróbował stwierdziłem że nie mam nic do stracenia. Zdaje sobie sprawe z odpowiedzialności jaka spoczywa na admina i nie zamierzam banować 3/4 graczy na serwerze :)

 

Pozdrawiam i całuje :*

 

P.S. Co do konta: :)  http://scr.hu/0qz4r/tbz22

Edytowane przez Kinolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź pod własnym podaniem oznacza jego zamknięcie oraz warna dla autora.

Wobec tego odrzucam, natomiast Ty w przeciągu paru chwil dostaniesz warna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności