Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga - Myszus.


Smite

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick:Jeste Rezooooo [K@T]
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Myszus.
4.IP/SID oskarzanego*:niestety nie mam, nie zdążyłem wpisać komendy bo mnie wywaliło po banie z serwa. Jeśli będę miał warna trudno, nie dało rady inaczej.
5.Data i godzina:ok 22.00
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):hltv-1601042157-de_dust2-1451941020-1451942460.zip
demko, myślę że dobry link podałem, polecam oglądanie damka od 2:32 bardzo szybka sytuacja, zaraz po starcie.
7.Opis sytuacji:nie mam wiele co pisać wszystko jest na demku jak złoto, stoję przed trupem zabijam paru kolesi, mam zamiar wejść do trupa a tu dostaję bana,bana oczywiście za respa, "resp max 1:30 s" czy jakoś tak napisał, jeśli chodzi o moją wypowiedz to dostałem bana w ramach zemsty, zabiłem paru kolesi łącznie z "NIM" po tym dostałem od razu banika. O ile wiem to w tym miejscu co ja stałem nie ma respa, a z tego też co wiem to resp jest tam na górze i na tej skrzyni co się na nią skacze, po za tym żeby się upewnić spytałem o radę paru adminów, by nie pisać tego na pipe, mam nadzieję że admin zrozumie że ma takie same prawa na serwie co zwykły gracz, i przestanie banować byle kogo za nic bo mu się tak podoba,   Wyciągnijcie z tego konsekwencje.
 
edit. Przepraszam za błąd w nazwie tematu.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 

Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
Edytowane przez Pawel.?
Poprawiono nazwę tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda to dziwie się zachowaniu admina. Ostatnio zacząłem dyskusję odnośnie właśnie tych banów. Wpierw miał być slay,kick i dopiero potem ban...

Popieram wypowiedź Kumpla wyżej ;) demka nie oglądałem więc nie wiem jak było ale jeśli nie byłna respie to bana teżnie powinno być.. Mysza wybacz ale teraz obsatnę za graczem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam skarga jak najbardziej  słuszna  nie wiem dlaczego admin tak postąpił . Smite przepraszam cie za zaistniałą sytuacje mam nadzieje że był to pierwszy i ostatni taki incydent  a co do admina
Myszus. upomnienie 1/2  + dla przypomnienia : http://forum.cs-classic.pl/topic/28736-regulamin-cs-16-only-dd2/  i mam nadzieje Myszus że taka sytuacja się nie powtórzy 
Jeszcze raz Smite bardzo ci przepraszam za  sytuacje która nie powinna mieć miejsca 

Pod tym postem chciałbym widzieć tylko posty  Pawła + Myszus  jeśli mają coś do dodania 

Edytowane przez Quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tego samego zdania co Quattro.Ban za respa niestety nie słuszny tkzw. "Przed trupem" to nie resp.Popelniles błąd ostrzeżenie słowne temat do zamknięcia.

Edytowane przez pawel1971tychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności