Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga ,Kubuś


SpiochuxD

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twoj Nick: SonGoKU
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Kubuś
4.IP/SID oskarzanego*: Brak
5.Data i godzina: 14:30-14:45
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): HLTV ,jeżeli będzie trzeba to rozpiszę w jakich minutach działa się akcja.
7.Opis sytuacji: Bawiliśmy się ,i kubusia zabił pompa ,a ja dostałem bana za FK ,prowadziłem to fakt. Sądzę że admin powinien najpierw sprawę wyjaśnić mi a nie dawać bana ponieważ mogłem nie wiedzieć że na zabawię na której byliśmy można bawić się ,tylko raz ;/
Pytanie w tej sprawię też mam takie czy na FB ,CT może wpisać kila w konsoli czy też nie ? Kubuś mówi że tak ,ale zdaje mi się że za to powinien być ban ponieważ jest to czas dla więźniów a po wpisaniu FK ,ten czas się im zabiera to tak jakby zabić wszystkich TT na samym początku każdej rundy ,czyż nie ?
Ban minął ,ale chciałbym te dwie kwestie wyjaśnić tutaj na forum ,czyli kill CT na FD oraz czemu ja dostałem bana ? I czy był on słuszny ?



[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'fk'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:152119471'
[AMXBans] Your IP: '94.42.176.36'
[AMXBans] =======================================




Kubuś kto miał taki problem ? Heros ? Wiem ,temu co chwilę coś nie pasuję ,tak samo nie powinieneś restartować mapy ,tylko dlatego że heros do ciebie tak napisał żeby aktywował się mu VIP ,powinien przeczekać mapę ,a nie ty ją restartujesz gdy ,miło się gra. Kłóciłem się ? Po prostu byłem pewny że mam rację ,jeżeli bym wiedział że jej nie mam to bym odpuścił z resztą ostatnio kłóciłem się z Adminem Dreez i w pewnym momencie też odpuściłem ponieważ wiedziałem że ma rację ,zawszę tak robię.

Ostrzeżenia za kulturę nie dostałem ,tylko od razu kick i tutaj kłamiesz. Edytowane przez Pawel.?
Pamiętaj o opcji "edytuj", jeśli chcesz coś dodać.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały czas były z tobą problemy, +kłucenie się z administracją banik ci się należał. przyznaję żle napisalem powód bana bo powienien on byc za kulturę i kłótnie.

+zachowywał się nie kulturalnie (przeklinał dostał ostrzeżenia i kicka

PS: pisałem a y@@ kultura

Edytowane przez Kubus :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ze się wypowiem..

Zbanowanie za nic? Tak to zrozumialem.. Ban za kulture ok rozumiem, ale za FK którego pewnie i tak nie było??

Moim zdaniem CT na FD nie powinno wpisywać killa bo tak jak napisał SonGoKU "jest to czas dla więźniów" i jestem za tym aby banować osoby w CT które wpisują kill podczas FD.

Edytowane przez Gang_Plebanii
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się czekać aż dodasz demko więc sam je obejrzałem i ban został dodany słusznie.To,że nie wiedziałeś,że na tej zabawie można zabić 1 osobę to już twoja wina wystarczy przeczytać regulamin/spis zabaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności