Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Mesio ;)


Mesioo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Mesio

2. Imię: Dominik ;)

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (1-10):  5/10

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Składka (tak/nie): Pewnie ;)


8. Parę słów o sobie **: Siema ! Mam na imię Dominik,mam 18 lat. Mieszkam koło Zielonej Góry. Jestem popieprzonym nastolatkiem z poczuciem humoru i dystansem do siebie ;) Słucham Rapu (Kali,Sobota,Ganja Mafia- Wiadomo co kruszę:D,i duuuuużo innych) Interesuję się wędkarstwem.. Od kilku lat gram w CS'a,Metina i LoL'a (na zmianę,po 5-6 miesięcy zazwyczaj :D)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Wiadomo,że cheaterzy będą zawsze. Zawsze będzie z nimi walka. Chciałbym pomóc innym adminom utrzymać porządek na serwie,ułatwić gre sobie i innym,ale też trochę odciążyć aktualnych adminów. Zawsze jedna głowa więcej,nasza aktywność by się uzupełniała..

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie,kupuję od kilku lat haha :D

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Minimum 2h dziennie ale wiadomo jak jest,nie zawsze jest czas i chęć ;) Ale spokojnie 10h tygodniowo przegram (Takie moje minimum:D) 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 17:00-22:00,w weekendy zazwyczaj gram wieczorami,od 18-19 do nawet 3 w nocy ;) 

13. Staż w Counter-Strike 1.6:5-6

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

 

Jedynym problemem jest moja aktywność na forum,nie odwiedzałem go zbyt często. Myślę,że sytuacje ratuje moja aktywność w grze i przymkniecie oko na posty. :)

 

Liczę na szybkie i pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam,Mesio :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności