Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na admina


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: polaczekkkkkkkkkk
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 22
4. Znajomość AMX (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak, ale mało używam :)
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/polaczekkkkkkkkkk/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Student 2-giego roku inżynierii bezpieczeństwa na Uniwersytecie przyrodniczym we Wrocławiu. Mieszkam w akademiku. Sympatyczny, kulturalny, z poczucie humoru, sprawiedliwy oraz odpowiedzialny.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Z racji tego, że w ostatnim czasie dużo gram na serwerze. Adminów jak zauważyłem nie brakuje, chociaż czasami się zdarzy jakiś brak. Czitów też już tak dużo nie widać na serwerze. Chciałbym pilnować kultury oraz przestrzegania regulaminu na serwerze.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:1632912
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: maksymalnie 2h dziennie, czasami dłużej, a czasami mniej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): To zależy od planu zajęć i mojego czasu.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 9 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak bardzo dobry ziomek, znam go już długo i nie żałuje dlaczego? bo jest pomocny i miły, dobrze gra, był już opiekunem więc amx ogarnai bardzo dobrze zna się na rzeczy, Aktywny na forum jak i na serwerze, nic dodać nic ująć. jak Dla mnie to witaj już w naszym gronie ! ;D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że nie gram na ODD2, ale jako (myślę, że dobra) koleżanka z FFA i pomocniczka byłego opiekuna, uważam, że on zna się na rzeczy. ;) Oczywiście pomocny i miły był zawsze. :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności