Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na FunnyPuma^^


Have a nice day

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: Have a nice day ^_^

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin 

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: FunnyPuma^^

4.IP/SID oskarzanego*:

5.Data i godzina:09.01.2016   21:40


7.Opis sytuacji: A wiec łamanie regulaminu admina od 7:00/8:00  do 13:00 pisałem na u@ o tym ze gracz jest odpalony  3.12. Admin nie ma prawa zignorować nawet jednego zgłoszenia na u@! W przypadku ignorowania zgłoszeń, admin jest odbierany.     

 

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

 

Do kolegi niżej pisałem na u @  przez kilka rund bylem adminem na serverowni tylko ty zapewne jeszcze nie wiedziałeś o serverowni. tylko pracować z takimi adminami jak własnie ten tu ?? Który myśli że mu wszystko wolno ?  I nie oceniaj ludzi po postach bo stare konto było zakładane w 2012 lub 13 roku . Niestety Brak do niego dostępu 

Edytowane przez Have a nice day
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że się wypowiem.

 

Ach ty to masz zawsze problem.. Zostań adminem skoro komuś potrafisz wytykać błędy.. My admini musimy być bardzo czujni ale jesteśmy tylko ludzmi a nie maszynami.. Przyznam się że ja też parę zgłoszeń "zignorowałem" lecz to nie było zignorowanie tylko niezauważenie owych zgłoszeń. Czynnikiem na niezauważenie zgłoszenia przeważnie jest "skupienie na grze" ponieważ nie da się mieć jednego oka na środku ekranu a drugiego na czacie. Po co od razu pisać skargę..  I to już nie pierwszy raz na ten temat. Czy nie lepiej napisać na u@ ponownie? Jak już napisałem, zostań adminem na tym serwerze (jest zapotrzebowanie więc zapraszam :P ) to zobaczymy czy nie popełnisz takiego błędu. A bez dowodu nie ma skargi..

 

Mogę wyrwać warna, ale chciałem napisać co mi leży..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak jak napisał Gang. Człowieku co Ty sobie myślisz? Admin to nie maszyna... Admin to też człowiek i może popełniać błędy. Wszyscy je popełniamy. Tylko w ten sposób możemy ich później nie popełniać. Jak chcesz to zapraszamy do składania podania i zobaczymy czy Ty nie będziesz popełniać błędów. To jest już druga Twoja niezbyt pod stawna skarga według mnie. A to, że nie patrzyłem i nie czytałem każdego zgłoszenia na u@ to było spowodowane zmęczeniem. Postaram się, żeby więcej takich sytuacji dotyczących mnie nie było ;). To tyle ode mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się "wtrącić" do tej kłótni.

Nie ma o co się kłócić, radzę nie dodawać oliwy do ognia, ponieważ nikomu to nie pomoże, a jedynie zaszkodzi..

 

Przejdźmy do rzeczy.

FunnyPuma

Staraj się większą uwagę poświęcać obowiązkom admina, nie chodzi tu o to, że nie możesz sobie pograć, chodzi o to, że jak jesteś na serwerze i gdy tylko dostaniesz zgłoszenie przerywasz grę i sprawdzasz podejrzanego.

 

Jak byłem jeszcze opiekunem to pamiętam, że byłeś solidnym adminem, nie było z Tobą większych kłopotów.

Dałbym ci upomnienie(nie ostrzeżenie, upomnienie).

 

Poczekajmy na decyzję opiekuna :)

Pozdrawiam

 

 

@A i jeszcze pragnę wam uświadomić, że @Have a nice day miał tu już kiedyś admina i był bardzo dobry :)

Edytowane przez NeO12
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności