Skocz do zawartości

Poradnik Fifa 16 Pc


Fredsoon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałem trochę przedstawić świat Fify 16, jak zacząć grać Ultimate team i czym się kierować w wyborze piłkarzy.

 

Zaczniemy od samego założenia klubu:

A więc gdy na samym starcie dostajemy żeton Draft, moim zdaniem nie warto zużywać go od razu bo jeśli  zaczynacie swoją przygodę z Fifą i nie jesteście pewni swojej wygranej nie ma sensu go tracić. Mając początkowy brązowy skład ze średnim zgraniem od 40-80 opłaca się nim zagrać jeden sezon na komputer żeby uzbierać monety na początkowy zespół.

 

Teraz krótko postaram się wytłumaczyć jak wybierać piłkarzy do swojego zespołu:

Ludzie często zaczynają budować skład nie patrząc na zgranie tylko na overall zawodników, oczywiście jest to błędne ponieważ na początku nie mamy dużych funduszy i zawodnicy bez bardzo dopompowanych statystyk nie sprawdzą się bez zgrania. Czyli warto kupić trochę  słabszych zawodników ale z jednej ligi aby mieli zgranie na wysokim poziomie. Z czasem oczywiście trzeba ulepszać skład kupując coraz lepszych piłkarzy i piąć się do góry w sezonach online.

 

Wybór formacji na początek: 

dobrą formacją będzie 4-3-3 (4)  z czasem można zmienić na 4-2-3-1 (2)

 

Jaką ligę wybrać i które statystyki są najważniejsze:

Ja osobiście na początku zacząłem ze składem z ligi angielskiej i myślę ze to dobry wybór ponieważ jest bardzo duży wachlarz możliwości w kupnie zawodników. Jeśli chodzi o statystyki to ja u napastników cenię sobie tępo i drybling więc Dany Welbeck jest dobrym wyborem. Na prawe skrzydło nada się Victor Ibarbo, co do lewego to Kevin Mirallas. W pomocy można postawić Wilshere, Herrera, a na ofensywnej pomocy Eriksen. W obronie przyda nam się ktoś szybki i skoczny idealnie pasuje tu Jores Okore. Drugim środkowym obrońcą musi być ktoś doświadczony taki jak Gary Cahill. Na lewej obronie bardzo szybki Abdul Rahman Baba. Prawych obrońców nie ma za wiele w niskim przedziale cenowym więc musi być Branislav Ivanović. Po między dwoma prętami stanie najlepszy bramkarz w Fifie Asmir Begović. 

 

Myślę ze pomogłem tym poradnikiem początkowym graczom Fify i życzę wam wygranych w lidze :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze do fify jest odpowiedni dział.

Po drugie, jesteś w błędzie jeśli chodzi o początkowy skład ze zgraniem, fifa 16 jest wyjątkiem gdzie w większości przypadku lepiej jest mieć mocniejszy skład jak ze zgraniem. Idealnym przykładem jest draft, gdzie zdecydowanie trudniej gra się na przeciwnika z lepszymi piłkarzami niż na tych co mają słabszy skład ale mają 100% zgrania. Oczywiście nie mówię by nie dążyć do składu ze 100% zgraniem tylko mówię o początku, że czasami warto zainwestować w lepszych zawodników bez zgrania.

 

Co do ligi angielskiej to tu się zgodzę, sam w każdej fifie zaczynam od tej ligi bo jest naprawdę duży wybór tanich a dobrych zawodników.

 

Co do Begovicia, to chyba tylko twoje zdanie na jego temat, ponieważ według mnie jest jednym z gorszych złotych bramkarzy. Wolę osobiście np Beto z Sevilli albo Perin'a z GENOA ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności