Skocz do zawartości

Aktorzy, scena i połamane litery scenarisza!


PapaSmerfx

Czy Chcemy serial CSC | Szkoła?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Chcemy serial CSC | Szkoła?

    • Tak, świetny pomysł!
    • Nie, beznajdzieja!
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy czytelnicy w kąciku Redaktorskim.

Na wstępie, pragnę wspomnieć, że nie jestem redaktorem, ani podobnym człowiekiem do tego fachu, lecz prostym zwykłym Papą Smerfem.

 

Przechodząc do tematu, który chcę poruszyć. Mianowicie wychodzę do państwa z inicjatywą utworzenia grupy osób,  określonych osób z zaangażowaniem i chęciami do współpracy.  Nie przedłużając, w tym temacie, Wy, nasi czytelnicy macie za zadanie zadecydować, czy bylibyście zainteresowani nagrywaniem serialu CSC | Szkoła , Cóż mam na myśli? Jestem w stanie za sponsorować serwer Cs 1.6/GO , i wgrać mapę szkoło podobną. Jest wielu redaktorów, którzy mogliby się wykazać pisząc ciekawe, i sumienne scenariusze z domieszką śmiechu. Przy okazji informuję, że potrzeba by osobę chętną do renderowania owych filmów i zamieszczania na YouTube, oraz kręcić wydarzenia(Być na spectors, i chodzić kamerą za aktorami). Każdy chciałby chyba zostać gwiazdą, prawda?

 

Czekam na wasze opinie, oraz załączam ankietę.

 

 

Pozdrawiam!

Wasz przyjaciel...

~PapaSmerf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż pomysł dobry, jednak wydaje mi się, że to nie wyjdzie.

Chętnych znowu będzie masa, przyjdzie co do czego nikt się nie zaangażuje (przykład - nowe poddziały w kąciku, wszyscy chcieli żeby zostały stworzone, teraz jest problem bo nie ma się nimi kto zajmować). Stworzenie czegoś takiego wymaga poświęcenia - scenariusza nie da się napisać w godzinę (wiem co mówię, bo robiłam scenariusz na akademie jeszcze w gimnazjum), obrobienie filmu też pewnie kupę czasu zajmie (jeżeli w ogóle ktoś się tego podejmie..) a co najważniejsze, zebrać wszystkie osoby w jednym czasie. Nie chce nikogo zniechęcać, ale tylko niepotrzebne nerwy będą.

Jest to Twoja propozycja, mówisz, że możesz za sponsorować serwer ok, why not! Ale czy podejmiesz się zebrania wszystkich w jednym czasie? Dopracowania szczegółów? Kolejna sprawa, pamiętaj, że zbierając osoby chętne do wzięcia udziału w tym musisz uwzględnić, żeby każda z nich miała CS GO/ CS 1.6. Obawiam, się że tutaj też mogło by dojść do sprzeczek.

 

Z mojej strony oferuje pomoc - mogę się podjąć napisania scenariusza, jednak nie sama - do tego potrzeba pomocy bo sama będę nad tym siedzieć 2 tygodnie.

Tak samo, oczywiście chętnie wezmę w tym udział, nie zależnie czy będzie GO czy 1.6

 

Nie chce nikogo zniechęcać do tego pomysłu, gdyż on jest na prawdę dobry. Jeżeli udało by nam się to wszystko ogarnąć to będzie nowość oraz świetna zabawa. Tylko zanim napiszecie, że chcecie brać w tym udział, zastanówcie się tysiąc razy czy aby na pewno znajdziecie na to czas, żeby nikt się na was nie zawiódł.

 

 

Pozdrawiam Tymbark !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak zainteresowania tematem.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności