Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][SKARGA] Fresh.


MrRemix007

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twoj Nick: Exe'c
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Fresh
4.IP/SID oskarzanego*: Niestety nie zdążyłem skopiować, ale to wasz admin i macie takie informacje..
5.Data i godzina: 11.01.2016, 17:15
7.Opis sytuacji: To tak, poczynając od zachowania tego dzieciaka, pozwolę sobie opisać całą sytuacje krok po kroczku :>. Dokładnie chwileczkę temu, zostałem zbanowany przez Fresha, za to, że nazwałem go dzieciakiem, bo nie ukrywając jest nim. Nie ma skończone 18 lat, co mu napisałem. Przejrzałem podanie "Fresh'a" pseudo adminka, i zobaczyłem takie coś: Wiek: 15. Jak wszyscy widzimy, 18 lat on skończone nie ma, a ja już mam :> Bo mój wiek wynosi 19 lat. Nie pozwolę sobie, aby banowano mnie za prawdę. Dążę, do ukarania tego pseudo adminka, gdyż te zachowanie jest oburzające. Co z tego, że dostałem tego bana na 5 min, ale liczy się sam fakt, że po 1, ten gracz nie ma żadnego szacunku do mnie, i przypuszczam do innych podczas prowadzenia rozmowy pisemnej z nim. Po 2, jeszcze raz piszę, zostałem zbanowany za prawdę, bo jest on dzieckiem, i jest nim każdy kto ma poniżej 18 lat. Pełnoletni nie jest, więc kur*a pytam, jakim prawem dostałem tego bana? Powód bana jest taki: "Nie wiesz ile mam lat to nie nazywaj mnie dzieckiem". Ojj chłopczyku, wiem ile masz lat. Masz lat 15 i jesteś młody. Więc wiedz, że mam prawo do ciebie mówić dziecko, bo nim jesteś, i zostańmy przy tym. Nie pozdrawiam
 
Liczę na pozytywne rozpatrzenie tego wniosku, oraz słuszne ukaranie tegoż chłopca.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tolerował wyzwisk od dzieci, sam zacząłeś wyzywać to teraz nie płacz że masz bana. Był już tu taki gracz (dawno temu) że ciągle mnie tak wyzywał, po którymś banie się uspokoił, z tobą będzie podobnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja skarga wskazuje na to, że jest on bardziej dojrzały niż ty.

Jeżeli administrator nie życzy sobie, abyś tak do niego mówił/ pisał to nie masz takiego prawa niezależnie od wieku.

To, że jesteś starszy nie czyni Cię lepszym i nie zezwala na to, żeby mu dokuczać w jakikolwiek sposób.

 

Zresztą nie dodałeś żadnych dowodów tylko link do bana, który o niczym nie świadczy.

 

- 20. Skargi bez dowodów będą zamykane i nie będą rozpatrywane. Dowodem w przypadku Reklamy, obrazy/przekleństwa w say, itp. jest SS a w przypadku Czitu(Dopalaczy) jest DEMKO !

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.To tak MrRemix jest taki podpunkt w regulaminie jak "4.24 Prowokowanie administracji do różnych typów kłótni sporów " Fresh mógł się poczuć nawet urażony :) albo pomyślał że chcesz go sprowokować.

2.Fresh zakładał to konto 2 lata temu :) to znaczy że już prawie ma 17 lat a nie 15. to już nie takie dziecko może i nawet dojrzalsze niż ty (<--- nie chciałem cię tym obrazić) .

Edytowane przez AdE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, poczynając od tego, że to nie żadna prowokacja, tylko to, że napisałem do niego najpierw 1 raz dziecko. Co również, po jego podaniu wskazuje, że on nim jest. Sam dzieckiem byłem, ale jestem już pełnoletni i mam pracę, a to, że do niego napisałem dziecko nie ma nic do rzeczy, bo nim jest, i nie ma prawa mnie zbanować za prawdę. Najlepiej go bronić, i lizać mu dupę, bo inaczej się nie da nie? ... Ahh, w ogóle, szkoda słów. 

 

@Ade: "2.Fresh zakładał to konto 2 lata temu  :) to znaczy że już ma 17 lat a nie 15. to już nie takie dziecko może i nawet dojrzalsze niż ty (<--- nie chciałem cię tym obrazić) ." 

http://forum.cs-classic.pl/topic/42473-podanie-fresh/ 19 grudnia, 2015 r. 15 lat w podaniu, więc mi za przeproszeniem kur*a nie pieprz ze ma 17 lat. Nie pozdrawiam x2

 

@Fresh "Nie będę tolerował wyzwisk od dzieci, sam zacząłeś wyzywać to teraz nie płacz że masz bana. Był już tu taki gracz (dawno temu) że ciągle mnie tak wyzywał, po którymś banie się uspokoił, z tobą będzie podobnie." No ja k**** raczej tak nie sądzę, bo bachorze mi naskoczyć możesz. Myślisz, że dasz mi parę banów, i staniesz się dla mnie dorosły? żyjesz w błędzie, dzieciaku. A zresztą, żyj dalej w błędzie, i wiedz, że kiedyś pożałujesz swojego zachowania.

Edytowane przez mn9
Forum to miejsce publiczne więc pohamuj swoje słownictwo troszeczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jest słuszny,co ładnie napisał SzeregowiecPL.

A bana powinieneś dostać już za sam spam na u@

L 01/11/2016 - 17:08:52: [adminchat.amxx] Chat: "Exe'c<5078><STEAM_2:0:255514203><>" chat "daj nemka  albo survka xd"
L 01/11/2016 - 17:10:09: [adminchat.amxx] Chat: "Exe'c<5078><STEAM_2:0:255514203><>" chat "Mn dasz ap? skoro i tak na spect siedzisz?"

Oczywiście, admin Cię ostrzegł o tym, że u@ nie służy do takich rozmów.

 

gvDJCOu.jpg

 

Na co Pan Exe'c odpowiedział:

 

DjVPu50.jpg

 

 

RL7jNFd.jpg

 

Więcej nie muszę chyba dodawać.Gdybyś dostał bana ode mnie byłby on dużo dłuższy

Skargę odrzucam.

Edytowane przez mn9
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności