Skocz do zawartości

Moja godzina wybiła, Do widzenia...


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: The_GanjaMan_PL

Powod rezygnacji: Młodzieżowy ośrodek wychowawczy.

Cos od siebie: Od siebie powiem tylko tyle nie wiem co to za bezsens zabierać komuś admina jeszcze na 3 dni przed zgłoszeniem rezygnacji.. Skarga wpłynęła okej ale za ban (nie mieszczący sie w wykazie banów) powinno być tylko ostrzeżenie ale ok.. Chciałem mu robić ssy jak widać tydzień go zmęczył. Jadę do ośrodka (mam nadzieję) na miesiąc zobaczymy po powrocie czy jest lepiej czy gorzej. Niby zapotrzebowanie na adminów a tu za taki błąd wyrzucacie? Zostało tylko 3 adminów na CoD201LvL nie wiem co pan James0v. odstawił wyrzucając mnie (nie wiem czy zastępca ma do tego prawo czy tylko główny opiekun) Z tego miejsca chciałbym pozdrowić Gang_[P]lebanii, PumasSa, CREATIVE, lemiwikiego, Zygusia, FunnyPuma ^^, Question?, ekipe JB i DR < 1.6 i oczywiście administracje forum . To 3 dni po weekendzie mnie już nie ma więc postaram się posiedzieć na forum popisać, pogadać. Postaram się wrócić jak najszybciej do sieci ale nie wiem czy będę miał sens wracać na CoD'a po tym co zaszło. Dziękuję za wspólnie spędzony czas.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności