Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie =_= Shizoo .!


Shizoo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: =_= Shizoo .!
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 20
4. Znajomość AMX (1-10): 8/9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak 
7. Link do swojego GameTracker'a**:https://www.gametracker.com/player/%3D_%3D%20Shizoo%20.%21/193.33.176.64:27015/

8. Parę słów o sobie **:Witam Wszystkich , Jestem Bartek mam 20 lat i zamieszkuje województwo Świętokrzyskie . Interesuje się jak większość tutaj grami komputerowymi , a także lubię czasami pograć w siatkówkę/ręczną .
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Adminem chciałbym zostać dlatego , aby oczywiście pomóc w zwalczaniu ''cziterów'' na serwerze . Jestem dosyć często aktywny i nie powiem bardzo często administratorzy są na serwerze dostępni , ale są też takie momenty gdzie administratora nie ma (zapewne szkoła/praca) a jest potrzebny . Admina miałem już raz lecz krótki okres ( nie mam zamiaru kłamać , bo i tak to wyjdzie) ponieważ serwer padł. AMX znam dosyć dobrze , ale szybko sie ucze i przypominam .
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 6h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Z racji tego , że skończyłem szkołę i puki co pracy nie mam gram codziennie mniej wiecej w tych samych godzinach czyli zawsze rano,południe i wieczór .
13. Staż w Counter-Strike 1.6: około 6lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. Rzadko widuje cie na serwerze. Konto założone tylko na cele podania. Co prawda nawet ostatnio zaskoczył mnie fakt ze ktoś taki wgl gra u nas.

 

 

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym. GT całkiem ładne , wiek, składka, mikro tez., ale faktycznie popraw aktywność na forum to będzie jeszcze więcej plusów :). Wykaz się dużą aktywnością a zdobędziesz nie tylko moje poparcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za opinie. Co do tego udzielania sie na forum to mam bezmyślnie pisać coś pod każdym postem byłe wiecej nabić ? Czy może lepiej jak napisze raz , ale dzięki temu komuś pomogę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz we własnym podaniu...

 

-Forum

-Grasz od niedawna

-Słabo określony czas gry (rano, południe, wieczór niczego nie precyzuje)

 

Reszta wymagań w porządku, jednak ze wzgledu na ww. punkty jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nawet nie zdążyłeś przeczytać regulaminu pomiędzy przywitaniem a złożeniem pisania. Świadczy o tym niewiedza o składaniu podań. Z tego powodu jestem na nie, ponieważ znajomość regulaminu jest obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności