Skocz do zawartości

rasz


gicik krzys

Raz czy anty rasz  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy wolicie żeby rasz byl dozwolony czy żeby został anty rasz



Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Absolutnie wykluczone. Powstaje wtedy spirala absurdów- zakaz raszu został wprowadzony przez Siwego po to, aby tt mogło opuścić resp i żeby potyczka nie zaczęła się właśnie tam. Bo wtedy co niby ma zrobić TT ? i co ma zrobić admin ? Banować TT, którzy zostali ostrzelani i nie mogą uciekać z respa ? To jest absolutnie niedopuszczalne. TT musi mieć te 15 sekund żeby się ogarnąć, CT przez 15 sekund nie ma prawa przekroczyć bram w anarchii, na środku i na B. I tyle, sprawa prosta. 

 

Co do bramek anti-rush, to złom, zbugowane, zwiększające latency serwera, już wystarczy ten śnieg podnoszący wszystkim pingi o średnio 15-20 ms...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasz powinien być dozwolony to nie jest serwer Team Play wiec nie wiem dlaczego jakiś rasz 15 sec jest ustawiony.. rok temu był rasz i nikt nie płakał teraz ktoś zraszuje odrazu na u@ milion spamów że ten i ten łamią regulamin , resp TT jest do 30 sec a nawet jak nie raszuje nikt to nie potrafią z niego co nie którzy wyjść, jak dla mnie to wywalić rasz bo to zbędne. a jak chcecie z tym grać to dajcie linie i po prolemie bo ja nie będę banował kogoś kto na zwykłym dd2 (Free for all) sobie zraszuje czasem.. bo to głupota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy wolicie żeby rasz był dozwolony czy nie

 

Pytanie do ankiety z kolei 

 

 

czy wolicie żeby rasz byl dozwolony czy żeby został anty rasz

 

Nie lepiej zatytułować ankiete czy chciałbyś aby rash był dozwolony czy zakazany? 

W tym momencie na serwerze nie ma 'anty raszu'. Także pytanie dziwnie sformułowałeś. 

 

Wprowadziłem i długo myślałem nad zakazem rashu, i jest to decyzją zmieniająca serwer na plus. Wy patrzycie jako gracze, na serwer pod kątem gry.. wyłącznie przyjemności, tutaj trzeba też patrzeć na logike... , na graczy .. etc. 

Było wiele sytuacji gdy gracze opuszczali serwer , i to nowi. Co to jest za gra, jeżeli już po starcie (przykładowo) CT wpierdziela się z granatami (bo, VIP) na środek, gra trwa do 30sek.. wszystko wybite. To nie jest gra, fajnie się gra jeżeli raszujesz ale opiekun powinien też patrzeć jak to wpływa na graczy, a bywały przypadki jak 

 

xxx has left

Także wprowadzenie tego do regulaminu było dobrą zmianą i niech tak zostanie. 

 

Nie wiem wprawdzie co wam w tym przeszkadza, to jest tylko 20sekund.. z 2 minut gry, i 25minut mapy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy, 15 sec.. w takim czasie zdaży sie przebiec longa i zraszować anarchię, zobacz ilę głosów jest na tak.. a Ile z tego NIE głosowało jeszcze a słyszałem że rasz jest do bani i wgl.. są tego zawsze plusy jak i minusy jedni nie ogarniają i wychodzą drudzy chcą raszować i wchodzą i zostają. ja bym poszzedł w ślady większości i usunął zakaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy, 15 sec.. w takim czasie zdaży sie przebiec longa i zraszować anarchię, zobacz ilę głosów jest na tak.. a Ile z tego NIE głosowało jeszcze a słyszałem że rasz jest do bani i wgl.. są tego zawsze plusy jak i minusy jedni nie ogarniają i wychodzą drudzy chcą raszować i wchodzą i zostają. ja bym poszzedł w ślady większości i usunął zakaz. 

Jestem w 100% za tym co napisałeś. Ten zakaz od początku mi się nie podobał ( rasz w dolnym trupie - to co uwielbiam XD ). Połowa graczy nawet nie ogarnia, że nie może te 15 sec raszować i i tak to robią. Dawanie banów za to co chwilę jest bez sensu, bo i tak znajdzie się na kolejnych zbanowanych czy kicknietych graczy kolejnych 10, którzy złamią ten zakaz. To zniechęca nowych i starych graczy.

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rasz w dolnym trupie

Ale rasz w dolnym trupie jest dozwolony pomimo zakazu raszowania. Przyjęte linie raszu przebiegają przez połowę anarchii, koniec gali i wejście do trupa od respa TT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności