Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Mesio nr.2 :D


Mesioo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Mesio

 

2. Imię: Dominik

 

3. Wiek: 18

 

4. Znajomość AMX (1-10):5/10

 

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

 

6. Składka (tak/nie): Pewnie ;)

 

7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/Mesio/193.33.176.64:27015/

 

8. Parę słów o sobie:

 

Hobby: Wędkarstwo i oczywiście CS ;)

 

Ulubiony gatunek muzyki: Rap rap i jeszcze raz rap. Nie toleruje innych gatunków (ew. disco polo po alkoholu-jak każdy chyba ;D)

 

Skąd: Okolice Krosna Odrzańskiego ( Zielona Góra)

 

Charakter: Śmieszny,pozytywnie nastawiony z dystansem do siebie. Nie cierpię ciągle siedzieć w domu,muszę gdzieś wyjść codziennie chociaż na godzinę.. Często zmieniam zdanie.Denerwują mnie ludzie którzy oceniają innych na podstawie zawartości ich portfela ;)

 

Szkoła: Uczę się na stolarza w zawodówce ,jestem w drugiej klasie. Rok siedziałem w technikum informatycznym ( zły pomysł ).

 

To by było chyba na tyle ;)

 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Chciałbym pomóc trochę graczom którzy chcą normalnie pograć,bez noobów na aimach,wh i innych syfach. Często jest tak,że na serwerze nie ma admina a jest dwóch cziterów,dlatego uważam że jeden admin więcej nie zaszkodzi a na 100% pomoże.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie,kupuję od kilku lat haha ;)

 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Minimum 2h dziennie.W weekendy więcej. Często gram w nocy. Są dni że nie gram wcale ale to rzadko. Teraz np. nie gram od dwóch dni bo mam jakiegoś bana..

 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 17:00-22:00,w weekendy zazwyczaj gram wieczorami,od 18-19 do nawet 3 w nocy

 

13.Staż w Counter-Strike 1.6: 5-6 lat z przerwami

 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak.

Poprawiłem aktywność na forum,wiem,że nie jest jeszcze tak jak powinno być ale staram się odwiedzać je jak najczęściej

 

Liczę na szybkie i pozytywne rozpatrzenie mojego podania. ;)

Pozdrawiam,Mesio !

Edytowane przez Mesioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. Mogłeś się chociaż wysilic i napisać od nowa a nie kopiować łeb w łeb Stare podanie.

Co prawda trochę poprawiles swoją aktywność na serwerze, jednak mimo wszystko rzadko cie spotkać, no chyba ze grasz w tych godzinach co mnie nie ma.

 

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 

 -Widuje Cię dosyć często 

- Mikrofon masz 

-Wiek odpowiedni 

-Byłeś już administratorem

-Składkę opłacisz 

 

Same + :D jeszcze raz Tak

Edytowane przez Shizoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności