Skocz do zawartości

"Przepraszam że was zawiodłem".


Makaveli.

Rekomendowane odpowiedzi

c51f30095b0b2018fee943b812039240.jpg


Dziś w nocy odbyła się walka Artura Szpilki z Deontayem Wilderem. W dziewiątej rundzie polak został znokautowany. 


 


Polak dobrze zaczął walkę. Pierwsze 4 rundy śmiało można było rozstrzygnąć na jego przewagę. Niestety z czasem, zapominał o swoim największym problemie: opuszczaniu prawej ręki, co w kolejnych rundach się na nim mściło. Mimo wszystko walka była wyrównana, nawet w rundzie która zakończyła się nokautem. Trzeba przyznać że Szpila nie miał lekko. Wilder był większy, miał większy zasięg co przeważyło w późniejszej fazie pojedynku. Artur próbował skracać dystans, balansował ciałem, bardzo dobra praca nóg. Trzeba przyznać że był przygotowany do walki bardzo dobrze, wiedział co zrobić żeby uniknąć ciosów i w odpowiedniej chwili je wyprowadzić. Niestety Polak w dziewiątej rundzie poczuł się chyba zbyt pewnie, ruszył z lewym sierpowym na Amerykanina który stał przy linach i nadział się na jego prawy prosty. Runął na ring nieprzytomny. Gdy odzyskał przytomność czekali na niego już sanitariusze z noszami. Został natychmiast przewieziony do szpitala. 


Myślę że gdyby nie nokaut, nasz pięściarz mógłby wygrać tą walkę.


Trzeba pochwalić polskich kibiców, za wspaniały doping podczas walki. Wśród nich był między innymi Andrzej Fąfara.


 


Post który Szpila opublikował na swoim Facebooku po przewiezieniu do szpitala.


 


https://www.facebook.com/274911289215982/photos/a.275417312498713.67226.274911289215982/1095854980454938/?type=3


 


Artur nie zawiodłeś nas! Wracaj do zdrowia!


 


  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cios nie wyglądał na mocny ale po prostu był potężny. Czy to przegrana czy wygrana gratuluje mu znakomitego wystepu

Małe info 

 

"Artur Szpilka za starcie w Nowym Jorku miał zagwarantowane 250 tysięcy dolarów plus zysk z wpływów za prawa telewizyjne z walki do Polski. Gala z udziałem Polaków była pokazywana na antenie Polsatu i Polsatu Sport. Deontay Wilder za kolejną obronę tytułu otrzymał aż 1,5 miliona dolarów."

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem walki, czytałem jedynie artykuły na temat tej walki, więc:

 

 

Poczuł się zbyt pewno i dostał gonga i padł :/

Gdyby nie to, pewnie wygrał by walkę ;)

 

Po pierwsze przegrywał na punkty, a po drugie i przed i w czasie walki miał zniszczoną rękę, co podkreślił w jakimś wywiadzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wykonał kawałdobrej roboty. Nie posiewałem się, że tak będzie wyglądała walka faktycznie pozwalał sobie na tyle co Wilder tylko, że on miał większy zasieg  po tej walce będzie madrzejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jego prowokowanie jest żałosne.
Powinien dorosnąć, gdyby nie to, obstawiam, że wygrałby walkę :>
Łapy też w dole non stop.

Edytowane przez Semi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności