Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Yoshimura


Yoshimura

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Yoshimura
2. Imię: Krzysztof
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/YoshiMura/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Krzysztof mam 17 lat i lubię grać w gry komputerowe (cs itd), moją pasją są Motocykle z czasem mam zamiar kupić maszynkę do śmigania a tym lub w następnym roku chodzę także na siłownie oczywiście kiedy mam WF'y czyli w czwartek a tak czasami ćwiczę w domu uprawiam też sporty ekstremalne takie jak Parkour itd a jeśli chodzi o granie to gram często bo to jest dla mnie takim oderwaniem od tej ,,brutalnej rzeczywistości" to chyba tyle co mogę o sobie napisać, pozdrawiam.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Wiadomo że do pilnowania porządku na serwerze, niekiedy w jakiejś godzinie brakuje admina co nie raz byłem w takim przypadku że o 23 wbijał jakiś cheater a adminów nie było z czego się nie dziwię o tej porze, wchodzę o różnych godzinach na serwer tak więc można podzielić to na 2 i 3 zmianę a pomijając to chciałbym jeszcze wprowadzić zabawną i dobrą atmosferę ;]
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4h (ciężko się oderwać)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze, weekendy
13. Staż w Counter-Strike 1.6: ok. 6-7 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, wielokrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+ często Cię widzę

+ bardzo długo już u nas grasz

+ doświadczony

 

+ ale popraw trochę aktywność na forum :)

Edytowane przez Weronikaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc nie ma się do czego przyczepić, oprócz kilku aspektów (sczególików) więc odpowiedź brzmi TAK

Te aspekty do poprawy to:

-większa aktywność na serwerze niż obecnie (kiedy ja gram a gram dość często nawet bardzo to rzadko trochę cię widuję a na tym stanowisku chciałbym więcej)

-poza tym czasem wypowiedz się więcej na forum

+kulturka jest

+w podaniu wszystko wygląda pięknie, mam tylko wątpliwości co do uwierzenia, że jest to 100 % prawda (popraw szczególiki :P )

 

Decyzję pozostawiam opiekunowi, bo to oczywiście jego decyzja natomiast chciałbym żebyś spojrzał na moje uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności