Skocz do zawartości

Nowy sezon - komentarze


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Ze względu na spory odnośnie tego co się dzieje na serwerze, itd otiweram ten temat, tutaj proszę pisać swoje wywody na temat serwera, a nie pisać je w propozycjach.

 

Kłótnie lub głupie docinki będą kończyć się warnem, nie ważne kto zacznie, macie tutaj pisać normalnie, a zbędne komentarze także zostaną nagrodzone warnem, wiec polecam zastanowić się 3 razy zanim coś napiszecie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset wam nie wyszedł(to mało powiedziane) - tutaj wszyscy się zgodzą
Jeśli nie mieliście wszystkiego przygotowanego nie powinniście robić resetu, ponieważ nie ma to sensu, coś mi się wydaje, że robiliście to na siłę i wyszła #kaplica.

 

Powinniście zrobić osobny temat z informacjami, kiedy, czemu, co zmienicie itd. Wy tego nie zrobiliście, więc nikt nie wiedział o co chodzi

 

Prace nad serwerem powinniście zacząć wcześniej, nie w ostatniej chwili.. jeśli chcesz zrobić reset to musisz mieć wszystko przygotowane, a nie robić w dzień resetu..
Pozdrawiam.


Bo reset nie jest jeszcze skończony dalej trwają prace nad serwerem.

Jakieś informacje? Dopiero teraz się dowiedzieliśmy, że odbywają się prace nad serwerem.
Nie mam nic do Ciebie Krypton i mam nadzieję, że ty nic do mnie nie będziesz miał, ale coś mi się wydaje, że źle się przygotowaliście do resetu

Wyczuwa tu hipokryzję z twojej strony, sam zaczełeś przygotowywać nowy sezon na ostatnią chwilę xd (lemiwiki mi o tym mówił).
Tylko tu było inaczej już wcześniej przygotowywałem nowy sezon a jedyna rzecz jaka na nim była źle zrobiona to sklepik.

Nie na ostatnią chwilę, z chińczykiem planowaliśmy wszystko wcześniej i mieliśmy wszystko gotowe na czas.

 

Nie chcę się kłócić, po prostu naprawcie serwer, zróbcie nowy sezon i nie będzie problemu.


Creativ, ja wiem, że boli Cię to, że zabrałem Ci premium, którą NeO dał Ci na zawsze, taki opiekun z którym macie układy jest faktycznie dobry, ze mną tak nie będzie więc i z Twojej strony możesz prowadzić sobie jakąś śmieszną wojnę w której nie będę brał udziału, żegnam.

 

Zaraz, zaraz, niby kiedy ja coś dawałem Creativowi ? Jakoś nie pamiętam.
Już mówiłem, że nie mam do nikogo problemu i już nie drąże tego tematu.
Moim zdaniem najlepiej jest zamknąć, ukryć ten temat.

Edytowane przez -_-
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. James powiedziałeś ze jeśli resetu nie bedzie do niedzieli podasz sie do dymisji. Owszem reset był ale to ze zrobiliscie reset, a nie przygotowaliscie, przetestowaliscie, wyprobowaliscie go ...

2. Błąd nad błędem i błędem pogania.

3. Jak Neo powiedział

Powinniście zrobić osobny temat z informacjami, kiedy, czemu, co zmienicie itd. Wy tego nie zrobiliście, więc nikt nie wiedział o co chodzi

 

Prace nad serwerem powinniście zacząć wcześniej, nie w ostatniej chwili..

Czy tak wyglada dzialanie profesjonalnego opiekuna? Bo do tej pory zawsze bylo wyprzedzone info ze bedzie reset a przynajmiej 2 tygodnie wczesniej byly pogłoski na servie.

 

Kolejna rzecz ktora wynika z olewania graczy i adminow prowadzi do tego iż wiele osob domaga sie powrotu Neo albo o glebiej Kropki. I w tym przypadku bylo by to najlepsze rozwiazanie.

Wedlug mnie sezon powinien byc poprawiony dopiety na ostatni guzik i powinien zostac przeprowadzony reset. Jesli nie zwróci to graczy chyba kazdy wie co sie stanie.

 

 

@down a po co ruszaliscie KSG? Bo to tez jest zepsute http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=46876 mowie o tym

 

A co do Jamesova to ja go awansowałem na opiekuna i to nie podlega dyskusji, odwalił on kawał dobrej roboty i nadal wysyła mi poprawki dotyczące serwera.

 

Daj mi jedna rzecz ktora dobrze zrobil?

1. Graczy jak nie bylo tak nie ma

2. Adminow sklocil pozastraszal powywalal

3. Klasy poczatkowo chcial przekopiowac

4. Atmosfere na forum/servie zwalil bo nie ma ludzi z ktorymi mozna pogadac

 

Myslalem ze za rzadow Neo bylo slabo bo klasy niektore byly op ale to co teraz jest ...

 

1, Gracze będą nie martw się i to nie jest jego wina tylko poprzedniego sezonu. Nieee poprzedni sezon byl dobry tylko zaczeli kombionwac z cichym zabojca i wyszlo jak wyszlo. Nie trzeba bylo robic od nowa sezonu trzeba bylo poprawic stary ale najwyrazniej nikt na to nie wpadl mimo tysiecy propozycji.

 

2. Na tym polega praca opiekuna musi trzymać administrację serwera w ryzach(A jamsov robi to twardą ręką i popieram to)

I co ilu masz adminow? 2 ledwo? O ile pamietam Neo mial 7/8 ZGRANYCH lubiacych sie oraz szanujacych.

3. Nic mi o tym nie wiadomo, ale te co ja dostałem są na prawdę dobre jak na serwer cod 201 lvl.

Zobaczymy

4. Wytłumacz mi jaki on mógł mieć na to wpływ (zobacz jak wygląda serwer 350 a on tam zajmuję się serwerem).

Wisi mi jak wyglada 350 tu nie jest jakis 350 tylko 201 a to jest różnica. Punkt 2 i odpowiedz moja do niego robienie kolejnych resetow powoduje odejscie ludzi.

 

 

 

I nie probujcie wmowic ze sezon Neo byl zly czy cos byl jeden problem nie bylo caly czas reklamy a server pomimo to nie raz byl pelny.

Teraz jest reklama od 1 msc? I co z tego? 5/18 o 20 :D smiech zmienicie moda jak dalej tym servem ma rzadzic klient z 30 min na servie.

 

 

 

Nie czas na szukanie winnych!! Czas na naprawienie bledow i ogarniecie opiekuna/opiekunow bo jesli dalej bedzie ktos kto nie respektuje zdania graczy na servie czy zastrasza adminow to bedzie jeszcze gorzej.

Nie bylo spin bo nie bylo zlej sytuacji servera '_'.

Jesli uzyles tego okreslenia co ona według Ciebie oznacza?

 

To w takim razie na kij ten temat?! ...

Edytowane przez CREATIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na serwerze były źle wpisane wartości w sklepiku...

 

 

Zostało to już poprawione.

 

 

A co do Jamesova to ja go awansowałem na opiekuna i to nie podlega dyskusji, odwalił on kawał dobrej roboty i nadal wysyła mi poprawki dotyczące serwera.

 

 

 

 

 

Reset wam nie wyszedł(to mało powiedziane) - tutaj wszyscy się zgodzą Jeśli nie mieliście wszystkiego przygotowanego nie powinniście robić resetu, ponieważ nie ma to sensu, coś mi się wydaje, że robiliście to na siłę i wyszła #kaplica.

 

Bo reset nie jest jeszcze skończony dalej trwają prace nad serwerem.

 

 

 

Prace nad serwerem powinniście zacząć wcześniej, nie w ostatniej chwili.. jeśli chcesz zrobić reset to musisz mieć wszystko przygotowane, a nie robić w dzień resetu.. Pozdrawiam.

 

Wyczuwa tu hipokryzję z twojej strony, sam zaczełeś przygotowywać nowy sezon na ostatnią chwilę xd (lemiwiki mi o tym mówił).

Tylko tu było inaczej już wcześniej przygotowywałem nowy sezon a jedyna rzecz jaka na nim była źle zrobiona to sklepik.

 

 

 

Jeśli dalej macie jakieś pytania z chęcią na nie odpowiem :)

 

 

 

@down a po co ruszaliscie KSG? Bo to tez jest zepsute http://amxbans.cs-cl...t.php?bid=46876 mowie o tym

 

 

Brakuje tylko pliku językowego do KSG, za chwilę zostanie to poprawione.

 

 

 

Daj mi jedna rzecz ktora dobrze zrobil? 1. Graczy jak nie bylo tak nie ma 2. Adminow sklocil pozastraszal powywalal 3. Klasy poczatkowo chcial przekopiowac 4. Atmosfere na forum/servie zwalil bo nie ma ludzi z ktorymi mozna pogadac

 

 

1, Gracze będą nie martw się i to nie jest jego wina tylko poprzedniego sezonu

2. Na tym polega praca opiekuna musi trzymać administrację serwera w ryzach(A jamsov robi to twardą ręką i popieram to)

3. Nic mi o tym nie wiadomo, ale te co ja dostałem są na prawdę dobre jak na serwer cod 201 lvl

4. Wytłumacz mi jaki on mógł mieć na to wpływ (zobacz jak wygląda serwer 350 a on tam zajmuję się serwerem).

 

Winy jedynie możecie szukać w mojej osobie bo to ja nie dopilnowałem tego serwera i dałem wolną rękę opiekunom.
I sytuacja serwera już była bardzo zła gdy opiekunem był Neo i nie widziałem podobnych spin od was(graczy).

 

 

Mogę tak wymieniać się z tobą argumentami cały czas ale to jest bezsensu, na serwerze sytuacja na pewno ulegnie poprawie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Jest gorzej niż było. 

Teraz będą tak zwane "bunty" bo nikt nie dał informacji odnośnie resetu. Kilku ludzi kupiło premki przed resetem, nawet bym powiedział super premki "Wytrenowany Snajper" a zamiast tego reset. Tak jak już było napisane @up Pozbyliście się całej administracji jak leci nie ważne czy skarga dużego kalibru czy małego. Dlatego też poszły rezygnację z inf. jak byłem tu adminem to kilku ludzi myślało tak: "Piszę rezygnację bo nie będę liczyć na to czy mnie wywali za (przykładowo) ignorowanie zgłoszenia czy cheatowanie/łamanie regulaminu". Wiadomo każdy popełnia błędy ale trzeba dać szanse na poprawę wiem bo sam szansy nie otrzymałem a byłem najczęściej na tym oto serwerze, Osobiście uważam że lepszym squadem byli NeO i lemiwiki przynajmiej było w miarę normalnie. Jeszcze do czego mogę się przyczepić ah tak.. Pod ostatnim postem James0v. napisał że jak nie będzie adminów to sam będzie pilnował serwera. Jakim cudem skoro cię widziałem 2 może 3 razy? Najpierw polecam wymyślić dobrą bajeczkę a potem sprzedawać. Dopóki się tu nie zmieni nie mam zamiaru grać w takiej atmosferze. Jest 2 adminów okej. James0v. zrobił porządek tak jak chciał to niech teraz ogarnie "lepszą" ekipę od tej co była. 

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem krótko. Jest gorzej niż było. 

Teraz będą tak zwane "bunty" bo nikt nie dał informacji odnośnie resetu. Kilku ludzi kupiło premki przed resetem, nawet bym powiedział super premki "Wytrenowany Snajper" a zamiast tego reset. Tak jak już było napisane @up Pozbyliście się całej administracji jak leci nie ważne czy skarga dużego kalibru czy małego. Dlatego też poszły rezygnację z inf. jak byłem tu adminem to kilku ludzi myślało tak: "Piszę rezygnację bo nie będę liczyć na to czy mnie wywali za (przykładowo) ignorowanie zgłoszenia czy cheatowanie/łamanie regulaminu". Wiadomo każdy popełnia błędy ale trzeba dać szanse na poprawę wiem bo sam szansy nie otrzymałem a byłem najczęściej na tym oto serwerze, Osobiście uważam że lepszym squadem byli NeO i lemiwiki przynajmiej było w miarę normalnie. Jeszcze do czego mogę się przyczepić ah tak.. Pod ostatnim postem James0v. napisał że jak nie będzie adminów to sam będzie pilnował serwera. Jakim cudem skoro cię widziałem 2 może 3 razy? Najpierw polecam wymyślić dobrą bajeczkę a potem sprzedawać. Dopóki się tu nie zmieni nie mam zamiaru grać w takiej atmosferze. Jest 2 adminów okej. James0v. zrobił porządek tak jak chciał to niech teraz ogarnie "lepszą" ekipę od tej co była. 

Zaraz, zaraz... Dodawałem informacje, że będzie zrobiony reset, gdzie wgramy od razu poprawki, nowe klasy itd... To WY sobie ubzduraliście, że nie miało być takiego resetu czy że nie dodałem takiej informacji tylko WY najwyraźniej nie umiecie czytać. To, że ludzie zaczęli kupować premium to czyj to jest problem jeżeli dobrze wiedzieliście, że będą wprowadzane zmiany, na przykład klasy, gdzie w obu tematach były pisane propozycje - to jest chyba jasne, że wszystko przepadnie. Takie osoby na pewno będą się do nas odzywać a my to uregulujemy o to na pewno TY nie powinieneś się martwić czy mieszać. Nie interesuje mnie czym sobie zawiniłeś, dostałeś za 2 ostrzeżenia, błahe detale do których nie umiesz się dostosować spowodowały to iż Cię wyrzuciłem i chcąc czy nie chcąc zrobiłem to przed lemiwikim, żeby o nim nie była zszargana opinia bo wasza na mój temat mnie wcale nie rusza, miałeś swoją szansę, którą zmarnowałeś dostałeś drugą i drugą też zmarnowałeś więc ten temat jest już zamknięty. Tam jakiś klient pisał, że mam przegrane 30 minut na serwerze, skąd on ma takie info? Jeżeli piszecie mi na serwerze propozycje to jest chyba jasne, że nie wejdę na serwerze na nicku James0v, a to, że będę pilnować sam serwera, jeżeli będzie trzeba będę to robić ale jeżeli nie masz dostępu do admin room'u to nie dość, że to nie moja wina to jeszcze nie powinieneś się w tym temacie odzywać, ponieważ miałem zwolnienie do niedawna zdrowotne i obecnie dalej jestem na zwolnieniu.
 
Krypton Nie musisz mnie bronić, oni i tak nic z tego nie zrozumieją, marionetki idące jeden za drugim, przykre ale prawdziwe.

Zauważcie, że od początku macie problem tylko WY, mam na myśli dwie strony, jedna jest taka, że poprzedni sezon był kpiną i chcąc czy nie chcąc graliście na tym serwerze we 2/3 z tak zwanymi "turystami", którzy chcieli przejrzeć serwer, wiem co mówię. 
Nie zachowujcie się jak dzieci zarzucając, zmiana opiekuna nie nastąpi na wasze żądanie, ponieważ mam taki charakter a nie inny - myślę, że powodu innego nie znajdziecie, ponieważ starając się nie możecie mi nic innego zarzucić prócz tego, że jestem taki a nie inny i dlatego mniej więcej nie obchodzi mnie wasza "ekipa antyJAMES'a" :).

 

 

Ze względu na spory odnośnie tego co się dzieje na serwerze, itd otiweram ten temat, tutaj proszę pisać swoje wywody na temat serwera, a nie pisać je w propozycjach.

 

Kłótnie lub głupie docinki będą kończyć się warnem, nie ważne kto zacznie, macie tutaj pisać normalnie, a zbędne komentarze także zostaną nagrodzone warnem, wiec polecam zastanowić się 3 razy zanim coś napiszecie.

 

Nie wiem po co stworzyłeś ten temat, Ty powinieneś wiedzieć to najlepiej, że z tego wyjdą TYLKO i wyłącznie kłótnie, z mojej strony wytłumaczyłem i napisałem tylko to, co mi zarzucano.

Jeżeli mają jakieś zażalenie to mogą napisać skargę na moją osobę w głównym dziale forum, choć co oni tam napiszą, że byłem obłudny w sprawie pierwszych 2 zapowiedzi resetu? To, że jestem arogancki i bezwzględny? 

 

Creativ, ja wiem, że boli Cię to, że zabrałem Ci premium, którą NeO dał Ci na zawsze, taki opiekun z którym macie układy jest faktycznie dobry, ze mną tak nie będzie więc i z Twojej strony możesz prowadzić sobie jakąś śmieszną wojnę w której nie będę brał udziału, żegnam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności