Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] Mesio


XHitManHeadX

Rekomendowane odpowiedzi

 

1.Twoj Nick: XHitManHeadX

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Mesio

4.IP/SID oskarzanego*: STEAM_2:0:63720406 / 83.23.252.181

5.Data i godzina: około 22:24 i 22:50 

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Demo do 1 sytuacji i 1: SS 2: SS do drugiej sytuacji 

7.Opis sytuacji: Podczas pierwszej sytuacji admin nie reagował na zgłoszenia na u@, olewając zgłoszenie grał dalej i na odczepnego napisał że czysty. Nie wszedł na spec żeby obejrzeć gracza tylko fragi w głowie.

Podczas drugiej sytuacji zachował się totalny brakiem kultury, czekając na graczy aż zaczną wykonywać cele napisałem podpowiedź dla admina żeby zwrócił uwagę na CELE dla graczy, wtedy admin na y@ napisał "japa".

Brak zainteresowania zgłoszeniami i totalnym brakiem kultury dla mnie powinien zostać ostrzeżony i jakoś ukarany.

 

@edit: Pokaż kiedy byłeś na SPEC ? 

I z tym "japa" to Ty albo kolega a to się okaże ;) 
Edytowane przez XHitManHeadX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś śmieszny. Sprawdzałem Darknessa 5 minut wcześniej zanim Ty napisałeś. To po 1. Po 2. Japa nie napisałem ja. Nie wiem czy zauważyłeś,że adminów było dwóch. Nie pozdrawiam./Mesio

 

Nie mam zwyczaju robić sobie screanow siedząc na specu.

 

Japa to nie jest jakaś wielka obraza. Dziwi mnie że takie słowo wgl jest powodem do skargi. Jak dzieci w piaskownicy..

Co do skargi na mnie. Sprawdzałem Darknessa chwile wcześniej,nie mam zamiaru tego udowadniać. Jeśli hitman tak bardzo chce żebym stracil admina to niech on szuka dowodów że tego nie zrobiłem.

Edytowane przez Mesioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dzien w dzien naplywa multum skarg na darknessa , Darkness czysty - sam skill. Powinna Ci wystatczyc wiadomosc ze czysty a nie spamic na u@ , Adminem nie jestes , jezeli uwazasz , sam zloz podanie, Co do "japa" ja to napisalem , bo pake szukalem a znow spam na u@ cele. Racja malo odpowiedzialny tekst ze strony @ . Kazdy moze miec gorsze dni , uwazam ze skarga na Mesia nie sluszna ,na mnie powinna byc osobna i nie unikam odpowiedzialnosci za slowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde zgłoszenie powinno być sprawdzane, to obowiązek admina .

Chętnie złoże podanie. 

Co do "japa" to fakt faktem nie było kulturalne, ale tu nie chodzi o Cb. 

Jeżeli tak to wszystko wygląda to można zamknąć temat, chodź prosił bym na przyszłość sprawdzenie każdego zgłoszenia. 

Pozdrawiam XHitManHeadX

 

@edit 

nie chcesz Mesio żebyś stracił admina, tylko admin ma obowiązki których musi wypełniać.

Edytowane przez XHitManHeadX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie życzę sobie takich słów od administracji, nawet tych, które powszechnie nie są uważane za wulgaryzm, takie jak: "zajebiście". Admini mają być wzorem, więc darujcie sobie takie odzywki, po prostu nie reagujcie na spam ewentualnie dajcie znać, że widzicie (jeżeli ktoś już jest naprawdę nachalny). Zawiadamiam, że ostatni raz puszczam płazem takie słowo jak owe, błahe czy nie, nie będę tego tolerować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności