Skocz do zawartości

Będziesz korzystać z nowej przeglądarki w aplikacji Facebook?


Rekomendowane odpowiedzi

 

"Facebook od jakiegoś czasu testuje zupełnie nową przeglądarkę w aplikacji, która umożliwi znacznie więcej niż ta wbudowana obecnie. 

Aktualnie - dotknięcie linku na Facebooku powoduje otworzenie go w prostej przeglądarce. Ta nowa oferuje znacznie więcej.

Po pierwsze, istnieje możliwość wpisania własnego adresu URL, a więc nie będziecie musieli opuszczać Facebooka i włączać w tym celu innej przeglądarki.

Zrobicie to w tej wbudowanej w aplikację. Po drugie, pojawiają się także przyciski wstecz i do przodu. 

Obecnie dostęp do tej wersji przeglądarki mają tylko wybrani użytkownicy iOS i nie wiadomo kiedy będzie ona dostępna dla wszystkich użytkowników."

 

Dobry pomysł dla użytkowników Facebooka?

 

Źródło: Zapytaj.onet.pl

Edytowane przez ωιncнєѕтєr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, ja i tak używam facebooka przez chrome na telefonie, bo apka + messenger mulą mi telefon ;d. Ery, bajery, śmery, za niedługo dodadzą do tego rower, albo funkcję czyszczenia dywanów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, ja i tak używam facebooka przez chrome na telefonie, bo apka + messenger mulą mi telefon ;d. Ery, bajery, śmery, za niedługo dodadzą do tego rower, albo funkcję czyszczenia dywanów.

No to prawda. Już przesadzają z tymi "nowinkami", które jak dla mnie są zbędne. Mój telefon tego nie wytrzyma xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też bez sensu. Aplikacja już waży kilkadziesiąt MB, a nawet nie ma messengera, tylko dociągać trzeba. Ja rozumiem, że teraz każdy ma telefony z dwucyfrową ilością wbudowanej pamięci liczonej w GB, RAM'u pewnie nie mniej, ale są jeszcze ludzie ze starszymi smartphone'ami. Ja obecnie używam Facebook Lite i jestem niezadowolony tylko z paru rzeczy dotyczących estetyki, lecz poza nimi nie narzekam. Ta wersja waży 512 KB, jeśli dobrze pamiętam. To w tym kierunku powinno się iść.

Edytowane przez Bielecki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to też jestem zdania, że co za dużo, to niezdrowo. Używam facebooka głównie do porozumiewania się ze znajomymi albo do śledzenia aktywności moich ulubionych muzyków/zespołów/aktorów. Myślę, że już i tak messenger i w ogóle cały fejs jest tak urozmaicony, że nie trzeba więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą w dobrą stronę. Rozwijają się. 

Na pewno dużo ludzi z tego korzysta. Ja na pewno nie ponieważ wchodze raz na ruski rok na fb i odpisuje na wiadomości. Facebook to dla mnie komunikator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności