Skocz do zawartości

Wywiad z Questionem?


FunnyPuma ^^

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461696362__quen.png

 

 

Redaktor - FunnyPuma ^^

 

Gość - Question?

 

[FunnyPuma ^^] Witam. Tu redaktor Cs-Classic.pl Masz może chwilkę, żeby udzielić mi wywiadu?

 

[Question?] Witam, mam bardzo dużo czasu, chętnie udzielę wywiadu.

 

[FunnyPuma ^^] Dobrze, to może na początek opowiedz na coś o sobie.

 

[Question?] Mam na imię Mateusz, mieszkam w Warszawie (Mazowieckie), mam osiemnaście lat i chodzę do drugiej klasy liceum. Moje zainteresowania to piłka nożna, ręczna i CS.

 

[FunnyPuma ^^] Mieszkasz w stolicy naszego pięknego kraju, co możesz nam o nim opowiedzieć?

 

[Question?] Mieszkam w stolicy. Warszawa to piękne miasto, znajdują się tam wspaniałe budowle, np. Pałac kultury, Zamek królewski, słynie z korków na drodze, nie ukrywajmy ;d, no ogólnie to ładne miasto, mi się bardzo podoba i polecam w ferie, żebyście przyjechali. ;) Oczywiście w Warszawie jest nasz stadion narodowy, gdzie byłem i nie jest najgorzej. 

 

[FunnyPuma ^^] W takim razie jak proponujesz spędzenie czasu tam turystyką? Jakie miejsca najlepiej zwiedzić?

 

[Question?] Polecam zwiedzić Rynek starego miasta, Zamek Królewski, Pałac Wilanów, Stadion Narodowy, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Łazienki Królewskie, Pałac Łazienkowski i Plac Zamkowy, tyle mogę polecić, bo tyle tylko ja zwiedziłem, więc innych miejsc nie znam.

 

[FunnyPuma ^^] A jak Ty spędzasz swój wolny czas w tak dużym mieście?

 

[Question?] W weekendy czasem chodzę na siłownie, na co dzień chodzę do szkoły, w sobotę gram mecze piłki nożnej, ogólnie czas spędzam aktywnie, jak mi się nie chcę korzystać z komputera, bo przeważnie gram. ;d

 

[FunnyPuma ^^] Opowiesz nam coś więcej o swoich zainteresowaniach?

 

[Question?] No jak już wcześniej wspomniałem. Interesuje się piłką nożną, ręczną, CS'em, czasem pogrywam w koszykówkę, ogólnie lubię spędzać czas aktywnie. Czasem pójdę na siłownię, ale to przeważnie w weekendy.

Bardzo lubię słuchać piosenek podczas gry.

 

[FunnyPuma ^^] Masz swoje ulubione miejsce, gdzie przesiadujesz ze znajomymi?

 

[Question?] Tak, mam. Jest to skatepark oraz garaż samochodowy na osiedlu, przesiadujemy sobie tam i gadamy o Globalu.

 

[FunnyPuma ^^] Jeździsz może na desce? Czy spędzasz czas w skateparku obserwując innych?

 

[Question?] No wiesz? Jak miałem 16 lat jeździłem. Zawsze, gdy wracałem ze szkoły, odkładałem plecak w kąt, brałem deskę i z kolegami chodziliśmy tam. Ale niestety miałem kontuzje. Złamałem lewą rękę w trzech miejscach. I to była dla mnie nauczka. Chirurg musiał mnie składać. Niestety już potem nie jeździłem, bo nie chciałem się zabić.

 

[FunnyPuma ^^] Dużo czasu poświęcasz sportu, w takim razie jak godzisz sport ze szkoła i nauką? 

 

[Question?] Myślę, że bardzo dużo. Jak wspomniałem, mam dwa treningi piłki nożnej, jeden trening piłki ręcznej i koszykówki. Uczę się najczęściej po nocach, ponieważ nie mam za bardzo czasu, ale za to na sprawdziany, kartkówki itp. uczę się w weekend'y.

 

[FunnyPuma ^^] No to teraz może powiesz jak zaczęła się Twoja przygoda ze sportem?

 

[Question?] Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się w ten sposób. Mianowicie zaczęło się to od jednej osoby - mojego kolegi, który w gimnazjum zaczął trenować lekką atletykę. No i zachęcił mnie do tego, więc spróbowałem. Bardzo mi się to spodobało i od pierwszej klasy gimnazjum do teraz ciągle z nim trenuję wszystkie (3) sporty.

 

[FunnyPuma ^^] Sport to dla Ciebie bardziej przyjemność czy może jednak hobby?

 

[Question?] Myślę, że to i to.

 

[FunnyPuma ^^] Wolisz trenować z kimś czy może jednak samemu?

 

[Question?] No myślę, że z kimś. Zawsze można zrobić mocny skład i wygrać, ale jednak samemu też nie jest źle. Dla mnie to obojętne.

 

[FunnyPuma ^^] Czy teraz po tych kilku latach treningu wyobrażasz sobie, żeby tak z dnia na dzień przestać trenować i wrócić do swojego stylu życia, z przed trenowania?

 

[Question?] Nie, nie wyobrażam sobie, a gdyby się tak stało to dla mnie świat by przestał istnieć.

 

[FunnyPuma ^^] Dobrze, może na koniec chcesz kogoś pozdrowić?

 

[Question?] Tak, chcę. Pozdrawiam: -_-, Kryptona, Besi, Paweł.?, Esme, Machwes, Rias Gremory, James0v., M@jki H@rdcor, Pynie, Tymbarka, Umciaka, Omege, V0RDEN, mn9, lemiwiki, Hardbossa oraz Maus'a oraz Ciebie Puma! I wiele wiele innych, wszystkich użytkowników forum!

 

[FunnyPuma ^^] Dzięki za pozdrowienia i dziękuje Ci za udzielenie mi wywiadu. Na razie.

 

[Question?] Do zobaczenia na forum!

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko ale bardzo krótko, aż za krótko. Mało pytań i w dodatku nie są one aż tak rozwinięte. Tak czy siak poleciał plusik, dobra robota ale następnym razem postaraj się to bardziej rozwinąć.

Dowiedzieliśmy się tylko o sportach questiona a można by zapytać wiele więcej :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrówka

No funny, wywiad fajny lecz bardzo krótki i mało rozwinięte wypowiedzi Questiona jak i pytania

Leci +

Pytanie nie rozwinięte są, ale nie wytykaj tak, bo on jest redaktorem od niedawna, pierwszy wywiad na tej sieci. Ogólnie nie jest najgorszy. Więc ja również daje +.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wyobrażasz sb,
boziu, jak to razi ;x.

 

Pumciak kilka rad:

a) Co do pytań - fajnie, konkretne, ale mało. Twoje wypowiedzi w tym wywiadzie kuleją najbardziej. Nawiązuj do odpowiedzi drugiej osoby i postaraj się rozbudowywać swoje pytania. Staraj się zadawać je bardziej naturalnie, bo jak to czytałem, miałem wrażenie, że jesteś robotem ;D.

b) Zmieniaj tematy, nie ograniczaj się. Niech wywiad będzie wyczerpujący i ciekawy. Ograniczając się do kilku tych samych pytań, wywiady będą nudne i słabe.

 

Jak na pierwszy raz nie jest najgorzej, z czasem na pewno nabierzesz doświadczenia i będzie Ci szło coraz lepiej ;]. Dobra robota :].

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boziu, jak to razi ;x.

 

Pumciak kilka rad:

a) Co do pytań - fajnie, konkretne, ale mało. Twoje wypowiedzi w tym wywiadzie kuleją najbardziej. Nawiązuj do odpowiedzi drugiej osoby i postaraj się rozbudowywać swoje pytania. Staraj się zadawać je bardziej naturalnie, bo jak to czytałem, miałem wrażenie, że jesteś robotem ;D.

b) Zmieniaj tematy, nie ograniczaj się. Niech wywiad będzie wyczerpujący i ciekawy. Ograniczając się do kilku tych samych pytań, wywiady będą nudne i słabe.

 

Jak na pierwszy raz nie jest najgorzej, z czasem na pewno nabierzesz doświadczenia i będzie Ci szło coraz lepiej ;]. Dobra robota :].

 

 

 

Ten wywiad jest moim pierwszym po bardzo długiej przerwie.. Logiczne, że od razu moje wywiady mogą nie być najlepsze, ale z czasem obiecuję, że postaram się, żeby moje następne wywiady były lepsze. Wiem od innych co źle zrobiłem, więc już nie musiałeś tu wyjeżdżać z tak ostrą krytyką ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo fajny wywiad,miło się czytało. Z czasem nabierzesz wprawy i bez problemu będziesz udzielał wywiadów :) Powodzenia Puma :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że krótkie to już wie :P @łasnie tylko o sporcie a nie było np ile kobitek trzymałza tyłek czy coś :D
Dzięki za pozdrowienia plusik leci :)

Edytowane przez VORDEN
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności