Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie DisastrouS


DisastrouS

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż mogę napisać? Znam pana Kamila od jakiegoś tygodnia a polubiłem go i okazało się że jest ogarniętym graczem. Można z nim spokojnie pogadać, pośmiać itd. Jeśli Kamil myśli że podoła roli admina to na pewno tak będzie. Potrzebujecie dobrego, ogarniętego admina więc go macie.

 

PS: Jeśli Gordon mówi że ktoś jest odpalony będziesz musiał sprawdzać, Gordon ma zwykle 1% racji! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie.

5 dni to za mało, za krótko z nami jesteś.

Troche dziwi mnie też ten banid, bo jest pod innym nickiem niż Twój na steamie i nie ma VACa, którego Ty dostałeś.

Twoje interpunkcja i składnia zdań jest aż straszna, jasne ja też najlepiej nie pisze, ale Twoja wypowiedź jest ciężka do zrozumienia.

 

Tak jak pisałem, jestem na nie, pobądź z nami dłużej i może moje zdanie się zmieni.

 

 

EDIT.

Pewnie zabrzmi to co najmniej sztucznie, ale myślałem tak samo jak Burger i zgadzam się z nim w 99%, bo bana to dostał tutaj pare miesięcy temu, a nie ponad rok. :D

I o tych podpuchach, ostatnio napisałem do niego, że przypomina mi pewnego gracza (Oczywiście chodziło mi o Kierowcę, ale o tym nie wspomniałem), a on od razu zaczął się bronić, że jest czysty i że od nie daawna gra, pytanie dlaczego skoro go nie oskarżałem?

No i druga sprawa, wbijam na serwer jest może z 5 osób, a on do mnie pisze "Koala zmień mape" co mnie zdziwiło, bo jest od nie dawna, a wie, że miałem admina? Trochę dziwne.

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Kamilu jestem na nie: 

- Ban na Vac, świadczy to o uczciwości gry. http://screenshot.sh/ovYRvJOAtBf0M
- Bany na publicznych serverach, z tego na jednym dostałeś za "ab", czyli wchodziłeś na server podczas bana.. http://screenshot.sh/mMxQoGKMTJrL4
- Nie wiem dlaczego w używanych pseudonimach masz pseudo adminów http://screenshot.sh/mFtnwh0CANXjq
- 5 dni na forum ? To jest konto zrobione pod podanie. 

4 x NIE - Jestem na Nie. 

Pozdrawiam

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły, sympatyczny chłopak ale jestem bardzo na NIE!!!

Czemu ?

 

Za krótko jest z nami (wyrosłeś jak z pod ziemi),

Do tego te Bany na innych serwerach...

Strasznie krótki pobyt masz na forum (trochę wygląda konto stworzone pod podanie)

 

Uważam, że za 4 miechy możesz startować na admina jak będzie wszystko z tobą okey :-)

 

Pozdrawiam, QubaS

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie
-bany
-forum
-podejrzenia, ze jestes odpalony (potwierdzaja to twoje bany)

Jezeli jednak opiekunowie postanowia dac ci admin, to proponuje najpierw sprawdzić demka z hltv, poniewaz nie raz spotykalem sie z sytuacja, gdy odpalony gracz skladal podanie, aby nikt go nie podejrzewał (przecież admin musi byc czysty, wyjatkiem jestem JA)

 

 

@EDIT (WAŻNE!!!)

 

Proszę o sprawdzenie tej sprawy przez Karola (-_-), ponieważ są podejrzenia, że ten gracz to Kirowca Tira v2 (bardzo znany na naszym serwerze odpal).

 

Argumenty:

- Głos właściwie identyczny jaki miał Kierowca (może nie jakiś potwierdzający, ale i tak coś)

- Bany na innych serwerach (jeżeli cheatował tutaj, to i cheatował gdzie indziej)

- Blokada VAC od ponad 500 dni (mniej więcej wtedy dostał bana na tym serwerze)

- I teraz rzecz najważniejsza: zrobiłem pewną podpuchę i napisałem na say i y@ kilka wiadomości do kierowcy tira v2 (nie pisałem o kogo z aktywnych graczy na serwerze mi chodzi), a gracz Distastrous napisał, że nie nie zna on nawet takiego gracza i nie wie o co chodzi (ale zaraz, ja nic o nim nie pisałem, więc czemu nagle taka spina? Moim zdaniem ewidentnie się tutaj wydał, że to jest on) (jego odpowiedź na screenie, ale można sprawdzić logi)

Po tej sytuacji, gdy napisałem, że się właśnie wydał, opuścił on serwer nic nie mówiąc (też podejrzane, że tak nagle i bez niczego opuścił serwer)

 

 

SCREEN ------> http://www17.zippyshare.com/v/pT4IweUT/file.html

 
Edytowane przez mr.Burger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

 

-na forum od 5dni

-bany na innych serwerach

-adminow jest (moim zdaniem) wystarczająco

 

I jeszcze jedno potwierdzam sytuacje wyżej opisaną. Dodam jeszcze, że 2-3 dni temu zgłaszał mi Hrupek, że ten DisastrouS(bo taki ma nick czy cos takiego ;d) ma podobny głos do Kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie wchodzić w "teorie" to zwróćcie uwagę na podpunkty 6. 7. 8. 9.
Są takie same jak w podaniu Kierowcy, jakby to było skopiowane (http://forum.cs-classic.pl/topic/39502-podanie-kierowca-tira-v2-x2/)
W podpunkcie 9 został dołożony kolejny rok. Przypadek? Nie wiem, może tak :)
Ale skoro to on to jeżeli wpadł kiedyś to teraz znów wpadnie jak go ktoś rozpisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie wchodzić w "teorie" to zwróćcie uwagę na podpunkty 6. 7. 8. 9.

Są takie same jak w podaniu Kierowcy, jakby to było skopiowane (http://forum.cs-classic.pl/topic/39502-podanie-kierowca-tira-v2-x2/)

W podpunkcie 9 został dołożony kolejny rok. Przypadek? Nie wiem, może tak :)

Ale skoro to on to jeżeli wpadł kiedyś to teraz znów wpadnie jak go ktoś rozpisze :)

Też tak sądziłem, ale myślałem że to może być czysty przypadek.

 

Co do podania 

Jestem na nie

-mało aktywny jesteś na forum

+to gt masz niezłe, 7h?!

-Vacation ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to i ja sie wypowiem z racji , ze z Kierowca czesto pisalem na steam , w grze i jestem w stanie rozpoznac :) Od poczatku wydawal mi sie podejrzany , wiec zaczalem dzialac , troche z nim w nocy popisalem na serwie , podam godzine i date hltv+mape do tego troche wycinkow z konsoli , gdzie nie doslownie , ale przyznawal mi sie ze to on "kierowca" a po chwili znow zmienial zdanie hehe troche tutaj pajacowalem , palilem glupa wiec nie przejmujcie sie tym blaznowaniem z mojej strony i na hltv jest tego wiecej , sa ciekawe rozmowy bo tutaj jest czesc  , rozkmincie to :) rozmowa:

 

 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  kierwoca , troche sie zmieniles , ale nie az tak duzo
 
[*VIP*] DisastrouS :  ja gram teraz taktycznie
 
*** SlowDeath[nie ogarniam]. killed DisastrouS with a headshot from mp5navy ***
 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  widze roznice miedzy ta gra co kiedys na kierowcy
 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  zawsze grales dobrze
 
[*VIP*] DisastrouS :  po 1 Ja mam stale ip a p o2 sprawdz w axm bans Steam Kierowca
 
[*VIP*] DisastrouS :  dobra
 
[*VIP*] DisastrouS :  jak myslisz gram czysto czy spalony
 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  czysto 
 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  ale kiedys sie spalales
 
[*VIP*] DisastrouS :  gratulacje
 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  demka rozpisywali i udowodnili
 
[*VIP*] DisastrouS :  teraz nei bo mam dobre sluchawki
 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  teraz to zmieniles 
 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  od kiedy pamietam grales dobrze , gdzie przez ten czas grales ?
 
[*VIP*] DisastrouS :  zeby mnie zbanowac to nie ssy mozesz tez ssy ale do tego + demko
nakrecone ze spalony jestem
 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  ja nie mowie ze jestes spalony , nawet tak nie uwazam
 
[*VIP*] DisastrouS :  tak to powiedziala Shanell
 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  zawsze bylem za toba
 
[*VIP*] DisastrouS :  a ja za toba
 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  nawet w podaniu bylem za toba :) ale to chyba pamietasz:)
 
[*VIP*] DisastrouS :  a demko m izostalo nakrecone na Mixe                                                       <-- TUTAJ NAJCIEKAWSZE SLOWA :)
 
[*VIP*] DisastrouS :  na serwerze mixowym
 
SlowDeath[nie ogarniam]. :  wiem , pamietam :)
 
 
 
  koniec ;) wczesniej wkrecal mi cos ,(de_tuscan) ze kierowca to jego kuzyn i maja podobne glosy a pozniej sie przyznal , wszedl inny admin znow pisal cos innego , strasznie zmienny jest ;P
 
(hltv: ok 00:00-00:30 tuscan i inferno) 2016-01-23 - jestem na NIE :) 
Edytowane przez slowdeath
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam, ale to się śmieszne robi...

Slow już właściwie wszystko wyjaśnij i potwierdził moje słowa :)

Podanie do zamknięcia, ponieważ KIEROWCA(!!!) się obraził i usunął podanie -.- 

 

 

FAKE RIP

 

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności