Skocz do zawartości

Używanie majka oraz prowokacja .


Szajbus

Rekomendowane odpowiedzi

Siemandero.


Proszę administrację o wprowadzenie dosyć większej "dyscypliny" na serwie ..... Dokładnie mówiąc chodzi mi o to by admini karali graczy po 3 bądź 4/5 upomnienie za nad używanie mikrofonu.


Cyt.2.6 Jeśli nie mamy mutacji, bądź skończonych 16-stu lat nie nadużywamy mikrofonu. -Dużo osób tego nadużywa i niektórzy admini nie zwracają na to uwagi ... oraz Guard'owie .


Co do "PROWOKACJI"chciałbym by właściciel serwera bądź opiekun dokładniej napisał na czym to polega, ponieważ dziś była "awantura" na serwie o tym :D.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie tak : upomnienie < kick < ide po admina

8.11 Nadużywanie mikrofonu lub say: Kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag)

ale nie jestem adminem i Muta dać nie moge :)

 

A co chodzi o prowokacje to  

3.7 Zbyt bliskie podchodzenie do Klawisza może zostać potraktowanie jako próba ataku/buntu przez co wiezień może zostać zabity.

4.10 Klawisz ma zakaz prowokowania więźniów np. poprzez za bliskie podchodzenie, wiezień ma prawo wtedy zaatakować, zabicie więźnia wiąże się z FreeKillem. 

ale jeżeli jest totalny bezruch to chyba oczywiste że wiezień nie może uderzyć takowego prowokatora.

Moim zdaniem prowokacja więźnia który ma totalny bezruch powinna być karana :(

 

Ps. takie posty to bardziej do zakładki "Dyskusje" a nie tu ;)

Edytowane przez Kenny★ZeZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nadużywania mikrofonu popieram kenego.

 

Jeżeli chodzi o prowokacje to CT wg mnie gdy sprowokuje więźnia na powiedzmy bezruchu bez zakazu bicia kosa to więzień zabijając CT podczas prowokacji nie może zabić więźnia chyba ze te próbuje się buntować. Podczas totalnego bezruchu jak i zakazu bicia kosa gdy CT prowokuje a więzień go zabije to jest próba buntu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę administrację o wprowadzenie dosyć większej "dyscypliny" na serwie ..... Dokładnie mówiąc chodzi mi o to by admini karali graczy po 3 bądź 4/5 upomnienie za nad używanie mikrofonu.

Cyt.2.6 Jeśli nie mamy mutacji, bądź skończonych 16-stu lat nie nadużywamy mikrofonu. -Dużo osób tego nadużywa i niektórzy admini nie zwracają na to uwagi ... oraz Guard'owie .

Wyjaśnienie(badzo dobrze wyjaśnił to Kenny):

Ja robie tak : upomnienie < kick < ide po admina

8.11 Nadużywanie mikrofonu lub say: Kick -> Ban 10-1 h (ewentualnie mute lub gag)

W regulaminie jest jasno i wyraźnie napisane. Jednak ja zamiast kicka wola dać mute, gag.

P.S Jestem za propozycją GryTreana:

Dlatego proponuję wgrać plugin na permamute czyli mute który nie mija po końcu mapy[...]

 

 

Co do "PROWOKACJI"chciałbym by właściciel serwera bądź opiekun dokładniej napisał na czym to polega, ponieważ dziś była "awantura" na serwie o tym :D.

3.7 Zbyt bliskie podchodzenie do Klawisza może zostać potraktowanie jako próba ataku/buntu przez co wiezień może zostać zabity.

4.10 Klawisz ma zakaz prowokowania więźniów np. poprzez za bliskie podchodzenie, wiezień ma prawo wtedy zaatakować, zabicie więźnia wiąże się z FreeKillem.

Jeżeli chodzi o prowokacje to CT wg mnie gdy sprowokuje więźnia na powiedzmy bezruchu bez zakazu bicia kosa to więzień zabijając CT podczas prowokacji nie może zabić więźnia chyba ze te próbuje się buntować. Podczas totalnego bezruchu jak i zakazu bicia kosa gdy CT prowokuje a więzień go zabije to jest próba buntu.

 

Moim zdaniem* prowokowanie jest wtedy, gdy ct SPECJALNIE podchodzi do TT i dodam, że:

-Jeżeli CT podchodzi do kogoś OD PRZODU specjalnie wtedy jest to prowokowanie.

>Jeżeli CT stoi dosłownie PRZY więźniu, a nie "prowokowanie jest na zasięg mojej kosy"

-Jeżeli CT podchodzi do kogoś OD TYŁU nawet i specjalnie nie jest to prowokowanie bo ct podchodzi do niego choćby nawet po to, aby go "przeszukać", a oczów dookoła głowy to my nie mamy.

-Prowokowanie nie odwołuje wszystkich nakazów jak i zakazów, co idzie za tym:

>Jeżeli CT podejdzie do TT to nie odwołuje mu się nic i NIE MOŻE on sobie biegać za CT i go bić "bo on mnie prowokował".

>Jeżeli CT podchodzi do TT(który ma totalny czy tam nakaz patrzenia się gdzieś tam) od tyłu to nie ma prawa się "terrorysta" odwrócić i zacząć go bić.

Przykładowa akcja:

Jeżeli TT ma iść po markerze, a w tym czasie CT narysował im marker, ale marker się skończył więc Prowadzący stanął "na drodze markera" w celu narysowania go dalej i nagle ziomek podchodzi od tyłu "kosa w plecy dla CT" (inny CT go zabija za bunt), a on mówi, że go prowokował, ponieważ stał na drodze jego markera. "3.7 Zbyt bliskie podchodzenie do Klawisza może zostać potraktowanie jako próba ataku/buntu przez co wiezień może zostać zabity."

 

Prosiłbym o dokładne sprecyzowanie oraz wyjaśnienie tego w regulaminie, żeby więcej nie było nie domówień.

 

 

Moim zdaniem* ~ Jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, mogę się mylić, a mogę mieć racje. Mam nadzieje, że moja wypowiedź się zgadza.

Edytowane przez B!@ck
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjasnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności