Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Zabawa w duszenie"


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

ZABAWA W DUSZENIE

7695410.3.jpg

 

 

GATUNEK: Dramat

PREMIERA: 26 lipca 2014 r

PRODUKCJA: USA

REŻYSERIA: Lane Shefter Bishop

SCENARIUSZ: Jen Klein

 

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

 

342884.2.jpg Taryn (Freya Tingley)

325757.2.jpg Nina (Alex Steele)

385543.2.jpg Elena (Beverly Ndukwu)

385546.2.jpg Heidi (Peri Gilpin)

385527.2.jpg Ryder (Mitch Ainley)

 

 

OPIS FILMU:

Taryn to zwykła nastolatka, która pragnie urozmaicić swoje życia. Nie chce, żeby było ono jak do tej pory - nudne i monotonne. Kiedy w jej szkole pojawia się nowa uczennica - Nina, dziewczyny szybko nawiązują kontakt i zaprzyjaźniają się. Wkrótce Nina opowiada Taryn o grze, w której dziewczyna bierze udział. Chodzi dokładnie o wstrzymywanie oddechu do utraty przytomności. Nastolatka twierdzi, że owa zabawa daje świetne efekty (tak zwany odlot) i namawia przyjaciółkę do wspólnej zabawy, oczywiście nie wspominając o konsekwencjach zdrowotnych jakie mogą nastąpić...

 

MOJA OPINIA:

Zacznę od tematyki filmu. Pierwszy raz spotkałam się z czymś tak amm dziwnym? Tak, dziwnym to odpowiednie słowo, ponieważ nie rozumiem tego jak można wpaść na pomysł, żeby się dusić dla przyjemności.. F*ck logic.. Nie mówię oczywiście, że film nie jest ciekawy. Według mnie jest dobry. Co do gry aktorskiej nie mam zarzutów, każdy spełnił się w swojej roli i odegrał ją na 100%. Końcówka filmu niestety jak dla mnie niedopracowana, po prostu była nudna, mogli ją troszkę inaczej zrobić. Najlepszego momentu filmu o dziwo nie mam. Czekam na wasze opinie na temat filmu, może odnieśliście jakieś inne wrażenia.

Cały film oceniam na 5.5/10

 

CIEKAWOSTKA:

 

Czyżby zabawę zapoczątkował film? (Premiera filmu 24 lipca 2014r, post dodany na bezużytecznej - 06 sierpnia 2014r)

 

cdb0bcb9eea2ca5c34a9.jpg

 

 

ZWIASTUN:

 

FILM ONLINE:

http://www.cda.pl/video/176210d5

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

e nie dopracowana, p
aaaaaa :x

 

Ciekawy motyw w tym filmie xd. Nigdy bym nie przypuszczał, że można nakręcić film o takim bezsensie ;d. Recenzja fajna, nic dodać, nic ująć. Dobra robota Tymbark ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie przypuszczał, że można nakręcić film o takim bezsensie

Nie do końca tak bym to nazwał. Sensem tej "zabawy" jest tak zwany "odlot". Podczas duszenia się ogranicza się dostęp tlenu do mózgu. W tym czasie zastępuje go dwutlenek węgla, który powoduje halucynacje. Niektórzy po prostu sprawdzają jak to jest, może im nawet sprawia to przyjemność. A że jest to niebezpieczne, to już inna kwetia.

 

Jeśli chodzi o recenzje, ładnie napisana, plusik leci. Jeśli jednak chodzi o treść filmu - raczej mnie odrzuca. Nigdy nie byłem i nie będę popierać tego typu zabaw, a po informacje wolę sięgać do bardziej rzetelnych źródeł niż hollywoodzki film ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak dla mnie nie dopracowana

chyba błąd :v

Ogólnie tytuł mnie zaintrygował.. Niedawno nawet w tv mówili o tej dziwnej zabawie.. Nie wiem co w tym fajnego ale podobno każdy ma swój rozum.

Fajna recenzja, ładnie opisane.

Leci łapka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności