Skocz do zawartości

Recenzja filmu "High school" czyli Szkoła na haju.


Gemciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1453637763__high_school__2010_-13917

Główni aktorzy

Adrien Brody - Psycho Ed 

pre_1453638013__wigger_adrien_brody_t500


Sean Marquette - Travis Breaux 

pre_1453638474__tumblr_m9w8oaym6l1r1zecu

Matt Bush - Henry Burke 

pre_1453638602__matt_bush.jpg

 

Michale Chiklis - Principle Gordon(dyrektor)

pre_1453639496__4023951.jpg

 

 

 

 

Opis filmu

Henry Burke (Matt Bush) jest najlepszym uczniem w swoim liceum. Lata ciężkiej pracy zaowocowały stypendium na jedną z najlepszych uczelni, MIT, oraz możliwością wygłoszenia przemówienia na zakończenie liceum. Będąc na ostatniej prostej do zakończenia szkoły, Henry postanawia rozluźnić się trochę i pierwszy raz w życiu próbuje marihuany. Chwila luzu może się jednak okazać dla niego bardzo kosztowna, gdy dowiaduje się, że dyrektor liceum (Michael Chiklis) zarządza ogólnoszkolne badanie na obecność narkotyków. Jego oblanie wiązać się będzie z wydaleniem ze szkoły oraz utratą uzyskanego stypendium. Aby uniknąć konsekwencji złych wyników testu, Henry postanawia "ujarać" całą szkołę. Z pomocą swojego kumpla Travisa (Sean Marquette) zaczyna od kradzieży odpowiedniej ilości potrzebnej "trawki" lokalnemu dilerowi, Psycho Edowi (Adrien Brody). Jednak to dopiero początek przygód zwariowanej pary przyjaciół.

 

Moja opinia

Według mnie ,film jest dobry ,szczerze to spodziewałem się kolejnego nudnego filmu o zielsku a tu prosze ,bardzo fajny film! Widać ,że jest to komedia ponieważ występują sceny ,w których da się pośmiać lecz nie każdy może to dostrzec. Obsada nie nawaliła, szczególnie spodobał mi się dyrektor(Michael Chiklis) ponieważ świetnie wczuł się w swoją role. Dla tych co lubią sobie zabakać polecam oglądać film z ekipą i kolegą jointem aby wyczuć ten "High" :D

Moja ocena 7/10

 

 

Zwiastun

 

 

Film

pre_1453640624__ubdnkgq1_mhhihr.jpg

 

Źrodło opisu filmu filmweb.pl

Reszta recenzji(nie wliczając zdjęć) jest moją własnością.

Edytowane przez Classic Team Gemciu
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Ciasteczka?? :>

 

 

Wydaję się ciekawe i nie głupie :D Chyba obejrzę w wolnej chwili.

Plusik za recenzję. Przyjemnie się czytało :)

Jak można tego nie mieć oglądnięte :c. Wstydziła byś się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności