Skocz do zawartości

Gwałt na 13-latce. Rosjanie zmasakrowali uchodźców w Niemczech.


Rekomendowane odpowiedzi

571425u-960.jpg


 


Rosjanie byli pierwszymi, którzy stanęli w obronie swoich rodzin.


Po gwałcie dokonanym na 13-letniej rosjance, około 400 rosyjskich mężczyzn podjechało pod ośrodek w miasteczku Bruchsal,


gdzie mieszkają imigranci i dokonali tam prawdziwego pogromu.


Jak donosi portal therussophile.org, około 120 samochodów podjechało pod ośrodek dla imigrantów, w każdym po 3-4 mężczyzn,


przyjechali odwdzięczyć się za gehennę, która spotkała 13-letnią Rosjankę - Lise.


Idąc do szkoły, dziewczynka została porwana a następnie, przez ponad 30 godzin była gwałcona przez grupę islamskich imigrantów.


Rusaki (tak nazywają siebie Rosjanie mieszkający w niemczech) zaatakowali Arabów, Marokańczyków, Syryjczyków i spuścili im porządny (zasłużony) łomot.


W ruch poszły kije bejsbolowe, i nogi od stołów.


 


Źródło: bezuzyteczna.pl


Edytowane przez ωιncнєѕтєr
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to podsumować jednym słowem: Prawidłowo. To tylko kwestia czasu zanim reszta ludności również zacznie samemu wymierzać sprawiedliwość, bo na polityków nie ma nawet co liczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Policja już szuka rosyjskich wandali, którzy napadli na tych biednych brudasków."

 

Pozdro 600, nic tylko się cieszyć, że nasz kraj jest na tyle bogaty, że Polak może przeżyć, ale na tyle biedny, że brudasy do nas nie chcą przyjeżdżać ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Policja już szuka rosyjskich wandali, którzy napadli na tych biednych brudasków."

 

Pozdro 600, nic tylko się cieszyć, że nasz kraj jest na tyle bogaty, że Polak może przeżyć, ale na tyle biedny, że brudasy do nas nie chcą przyjeżdżać ;].

Życzę powodzenia w szukaniu :D

I to u Ruska jest dobre, wjebiesz jednemu Ruskowi to za 10 min 300 odwdzięczy się Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż można więcej powiedzieć. Niech to świństwo tylko przyjedzie do Polski w dużych ilościach i niech zacznie kombinować :)

Myślę że będzie podobnie jak z naszymi przyjacielami, Ruskami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże... jak można taką krzywdę dziecku zrobić.. W wieku 13 lat dzieci bawią się, zaczynają poznawać bardziej świat a nie uprawiać sex.. na dodatek wymuszony sex czyli gwałt.

Staram się, próbuje na wszelkie możliwości zrozumieć co ma w głowie facet, któremu sprawia przyjemność gwałcenia dziecka. Przecież ta mała istota nie jest niczemu winna, przez takiego *przepraszam za określenie ale musiałam* frajera straciła najlepsze chwile swojego dzieciństwa. Trauma, której niestety dostarczyli jej imigranci zostanie już z nią do końca życia.. Jak ona ma kiedyś w przyszłości założyć rodzinę? Wiem, powiecie, że psycholodzy itp.. ale to nie prawda. Oni fakt pomogą, ale zacząć w jakimś stopniu normalnie funkcjonować, a nie wymarzą jej tego z pamięci.

 

Co do tych j******h imigrantów, którzy jej to zrobili (w sumie każdemu gwałcicielowi) ucięła bym bez zastanowienia jajs i ręce, centymetr po centymetrze bym odcinała żeby się nauczyli. Ale wracając do imigrantów - przecież my mamy być dla nich tolerancyjni tak? Ciekawe co by powiedział przykładowo prezydent jakiegoś kraju gdyby to spotkało jego dziecko (nie zrozumcie mnie źle, w żadnym wypadku NIKOMU tego nie życzę), czy dalej byłby taki wyrozumiały dla tych...

 

Rosjanie, cóż jak dla mnie zachowali się mega dobrze. I nie interesuje mnie fakt, że nie wszyscy imigranci zrobili tej dziewczynce tak wielką krzywdę. Niech to będzie przestrogą dla innych i dla nich samych, że dla takich ludzi nie ma na świecie miejsca.

Gdyby historia przydarzyła się w Polsce, sama bym im chętnie mordy oklepała. Mam nadzieje, że poprzez coraz to liczniejsze gwałty prawo polskie się zmieni i przywrócą kare śmierci, chociażby za gwałty ;x

 

Jeśli doczytałeś do tego momentu to dzięki, mam nadzieje, że nikogo tą wypowiedzią nie uraziłam, ale jak czytam o takim czymś, to ciśnienie mi w momencie rośnie ;xxx

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to podsumować jednym słowem: Prawidłowo. To tylko kwestia czasu zanim reszta ludności również zacznie samemu wymierzać sprawiedliwość, bo na polityków nie ma nawet co liczyć. 

Zgadzam się. Oni chyba są albo bardzo głupi albo bardzo nieogarnięci, że nawet nie widzą co Ci "uchodźcy" odpierniczają. Zgwałcić 13 letnie dziecko? Przecież ja w jej wieku się bawiłam lalkami jeszcze. Zero szacunku dla nas to zero szacunku i zahamowań do nich. Mają propsy duże za to co zrobili. Zagnębić ich wszystkich i niech spadają z Europy XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, PRAWIDŁOWO, to samo zrobilibyśmy pewnie (polacy) na ich miejscu :>.
Niech przybywają do naszego kraju, lżej niż tam im nie będzie ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności