Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Unban


Sziroki

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: A WIDZEW CHUJ A RUCH TO CWEL
2. Kto zawinił? (admin/gracz): nikt/admin
3. Nick oskarżonego: 
4. Steam_ID oskarżonego: 
5. Data i godzina zdarzenia: 19;15~
6. Mapa: dd2
7. Opis sytuacji: Grałem na nicku "Jebać łódzki widzew" od 3-4 dni, nikomu to nie przeszkadzało. Dzisiaj nagle admin kasia zobaczył mój nick i nagle kazał mi go zmienić (było to dla mnie dziwne bo graliśmy już razem drugą mapę), po naszej konwersacji miałem zmienić pierwsze słowo nicku, no to sobie zmieniłem na taki jak jest napisany w 1 punkcie. Dostałem kicka po 3 rundach od zmiany mojego nicku (1 w tt i potem 2 w ct) w momencie gdzie w ct po pistolu miałem 5200$ i kupiłem sobie awp :))) Oburzony faktem stracenia awp, wszedłem i troszkę się uniosłem do admina EQQ (czy jakoś tak) dlaczego mnie wywalił, powiedział że to nie on... Następnie dostałem bana na 1 dzień. Prowokujecie ludzi a potem się dziwicie że ktoś was wyjaśnia, tak samo jak dzisiaj na inferno gdy ostatni gracz był afk, napisałem raz afk, drugi raz, potem zacząłem lekko spamować żeby admin to zauważył, lecz ja dostałem opierdol za spam, a gracz stał afk dalej O_o. Ogarnijcie swoje postępowanie, bo to jest niedopuszczalne że administrator prowokuje gracza, a potem go za to banuje... Proszę o skrócenie czasu bana. Jeżeli admin byłby na tyle miły to po swojej wypowiedzi niech nie zamyka od razu tematu, bo może będę chciał się odnieść do tego co napisze administrator. 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):

 

 

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam 
 

2.3 Zabronione jest prowokowanie do różnych typu kłótni oraz sporów
2.4 Zakazane jest nadużywanie mikrofonu oraz spamowanie na chacie
2.5 Zabronione jest używanie nicków obraźliwych, reklamujących, wulgarnych, tematyce rasistowskiej itp

 

 

 

 

Więc, mogę dodać demko, ale ty wiesz co zrobiłeś, dostałeś tu już bana kilkanaście razy. Ban zostaje taki jaki jest. Pozwolę cobie zacytować, "Administracja to cw*le".

Na początku przemyśl swoje zachowaniem a później proś o zmniejszenie długości bana.

Jeżeli twoje zachowanie dalej będzie takie samo, długości banów będą stosunkowo dłuższe.

 

** To ja ciebie wyrzuciłam, a nikt się nie przyczepiał, bo ja nie grałam od jakiegoś tygodnia na serwerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności