Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie =_= Shizoo .! #2


Shizoo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: =_= Shizoo .!

 

2. Imię: Bartek

 

3. Wiek: 20lat

 

4. Znajomość AMX (1-10): 8

 

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

 

6. Składka (tak/nie): Tak

 

7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/%3D_%3D%20Shizoo%20.%21/193.33.176.64:27015/

 

8. Parę słów o sobie **: Hey Hi Hello ! Jestem Bartek . Jestem miłą , cierpliwa i spokojną osobą :D Wiadomo , że jak każdy mam swoje granice , wtedy staje się odmiennością tych cech które podałem . Dodam tylko , że bardzo ciężko jest wyprowadzić mnie z równowagi (ale co prawda jest to możliwe ). 

 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Administratorem chciałbym zostać , albo pomagać graczom z ludźmi którzy tą grę im utrudniają np. cziterzy czy też ''krzykacze na mikro'' . Jestem osobą która lubi być lubiana :D . Nie lubię wydawać rozkazów ludziom , cenie sobie spokojną , zabawną grę bez żadnych spin o cele mapy i tak dalej (wiem , ze to dla mnie - ale cóż chciałem to napisać niżeli później miałyby być na mnie skargi) . Wiadomo , że są takie sytuacje w których trzeba przypomnieć ludziom o pewnych sprawach . Nie jest to może zbyt wysublimowana odpowiedz , ale cóż nie jestem dobrym mówcą . Na koniec pragnę dodać , że chciałbym być Administratorem dla graczy nie przeciw nim.

 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie

 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 7/8h

 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze : Rano - Popołudnie ( od godziny 10:00 do 13:30 potem 15:00 do 17:30) Wieczorem ( od 21 do której to ciężko mi powiedzieć bo czasami nawet do 2 a czasami do 23) . Każda godzina jaką podałem to oczywiście godziny przybliżone .

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Będzie coś około 6lat.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak ale był to bardzo krótki okres gdyż serwer na którym miałem admina padł . Dodam jeszcze , że szybko sie uczę , a jeszcze szybciej przypominam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności