Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] UcHo.R.on[E]


XxBananaxX

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick:XxBananaxX
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:UcHo.R.on[E]
4.IP/SID oskarzanego*:
5.Data i godzina:19-19:20
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):świadkowie
7.Opis sytuacji:Admin ten wogóle nie reaguje na u@ totalnie go olewa(nie tylko moje wiadomości ale innych też) dla niego się liczy tylko dobicie topki i rozmowy na chacie z Bobo , admin nie zareagował na gracza ,,Gracz,, nie dał mu ani bana ani kicka a w dodatku na serwerze jest aktualnie plaga cheaterów i admin wogóle nie reaguje . To w sumie nie pierwszy raz jak pisze do niego na u@ wczoraj,przedwczoraj tez pisałem na u@ i admin ten wogóle nie reagował . Według mnie należy dać graczowi upomnienie/lub poprostu odsunąć go od stanowiska. 
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ichi. Brak dowodów.

 

 

Ni. Skoro są świadkowie, to ich wymień, opiekun to nie wróżka.

 

 

San. To, że Cie nie poinformował, wcale nie oznacza, że nie sprawdził gracza.

 

Yon. Panuje plaga charterów i admin nie reaguje? Plaga nie trwa 1/2h, wiec admin ma siedziec 24/7 i tego pilnować? Przecież nie tylko on ma admina.

 

Go. Nie wiedziałem że admin ma obowiązek banowania osoby z nickiem Gracz CSC. Z tego co pamiętam, może,ale nie musi. Są to gracze, którzy pobierali csa z naszej serwerowni, ewentualne bany/kicki gdy są w csie zupełnie nowi naprawde zniechęcają do gry, moim zdaniem powinno sie ich zostawić w świętym spokoju, w końcu zorientują się, że powinni zmienić Nick.

 

 

Roku. Chyba tyle, moim zdaniem skarga niesłuszna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie u@ to czytam cześciej niż say'a , to ze spamisz na graczy stałych graczy którzy mieli x razy ss'y robione to mi przykro , nie jednokrotnie zdarzyło się , że na @ się skarżyłeś , nie wiem jak to dokładnie jest ale z tego co pamiętam bo kick/ban leci dla nicku "Gracz|CSC" . Trudno żebym ogarniał cheaty , skoro mnie na serwerze nie ma :D jeżeli pojawia się skarga na u@ o odpałach , tzn nie o Shiizo , Yslo , Krowie , Amazingu itp to jak najbardziej ssy robione , czasem jak czarno na białym widać , że odpał, pozwole sobie "pobawić" się w James0v'a i daje bez ss'ów (bardzo rzadko) . Generalnie skargą straszysz mnie od dłuższego czasu , nie wiem czy to Twoja upierdliwość czy mnie nie lubisz , czy też fakt , że Twoje podanie zostało odrzucone . Spusc z tonu i przestan sie stresowac , chcac nie chcac to jest Tylko gra . Pozdrawiam Ucho :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie u@ to czytam cześciej niż say'a , to ze spamisz na graczy stałych graczy którzy mieli x razy ss'y robione to mi przykro , nie jednokrotnie zdarzyło się , że na @ się skarżyłeś , nie wiem jak to dokładnie jest ale z tego co pamiętam bo kick/ban leci dla nicku "Gracz|CSC" . Trudno żebym ogarniał cheaty , skoro mnie na serwerze nie ma :D jeżeli pojawia się skarga na u@ o odpałach , tzn nie o Shiizo , Yslo , Krowie , Amazingu itp to jak najbardziej ssy robione , czasem jak czarno na białym widać , że odpał, pozwole sobie "pobawić" się w James0v'a i daje bez ss'ów (bardzo rzadko) . Generalnie skargą straszysz mnie od dłuższego czasu , nie wiem czy to Twoja upierdliwość czy mnie nie lubisz , czy też fakt , że Twoje podanie zostało odrzucone . Spusc z tonu i przestan sie stresowac , chcac nie chcac to jest Tylko gra . Pozdrawiam Ucho

Ty nie rozumiesz ja poprostu chcę żeby na serwerze był porządek , nie spamię ci na u@ co najwyżej podaje tego samego gracza 2 razy jakbyś nie dowidział. I byś chociaż zareagował i wszedł na tego obserwatora , nic do ciebie nie mam  , to , że moje podanie zostało odrzucone to nie ma związku z tą sprawą , na nicku ,,Gracz,, też wstawia się kicka/bana ;3 Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się na razie co do "zabawy w James0v'a" mam rozumieć, że banujecie aimy z powodem ss'y? Banuję takim sposobem tylko i wyłącznie w takiej sytuacji, później gdy gracz się odwoła mogę wygodnie ściągnąć sobie demko wiedząc, że i tak klient sobie nie pogra. Drugą sprawą Banan jest to, że zbyt często spamisz nam na u@, nie gram już pod nickiem James0v i widzę, że podczas mojej "nieobecności" potraficie na u@ nawet zwyzywać za brak interwencji, nie mamy obowiązku informowania was o tym, czy dany gracz jest sprawdzony, czysty itd... Skargę odrzucam, ponieważ nie jest poparta dowodami, świadków też nie przedstawiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności