Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] UcHo.R.on[E]


Jezyk

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:
1.Twoj Nick: Komediant
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:UcHo.R.on[E]
4.IP/SID oskarzanego*:
5.Data i godzina: 17:20 30.01.2016
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: UcHo.R.on[E]
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'cele'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID:
[AMXBans] Twoje IP:
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

 

7.Opis sytuacji: Dostałem bana od ww. admina zaraz po tym jak go zabiłem na mapie de_dust, powodem były "cele" (zakładam że chodzi o niewykonywanie celów mapy). Dodam jeszcze że byłem w CT i pilnowałem bsa znajdującego się na moim respie.

 

Nie chodzi mi nawet o ub bo to tylko 30 minut ale chciałbym się dowiedzieć czym się ten człowiek kierował (oczywiście poza frustracją wynikającą ze śmierci z rąk leszcza na 14 lvl) dając taką a nie inną karę.

 




Zarzut kultury rozumiem jednak nie rozumiem dlaczego bronienie bsa jest uznawane za kampienie na respie? Przecież wykonywałem cele mapy. Ja dalej utrzymuję swoje zdanie, że ma to związek z tym że nie zapanowałeś nad swoimi emocjami po zginięciu. Zwłaszcza że mój jednorazowy brak kultury miał miejsce w poprzednich rundach, a bana dostałem dopiero kiedy cię zabiłem.



 

Sumarii, moim zdaniem skarga niesłuszna.


Cóż, nie będę ukrywał że kompletnie nie interesuje mnie twoje zdanie. W pierwszym poście jasno sprecyzowałem, że chciałbym poznać osobiste motywacje administatora czym zawężyłem krąg adresatów mojej wypowiedzi do niego samego oraz członków UBTeam, wszelkiej maści moderatorów i ewentualnie osób które były wtedy na serwerze oraz z różnych powodów miałyby ochotę zabrać tutaj głos w mojej obronie albo przeciwko mnie. Wracając do sedna, sytuacja już częściowo się wyjaśniła, ciągle czekam jednak na odpowiedź UcHo.R.on[E].

 

Daruj sobie te bezpodstawne oskarżenia o rzekomej zmowie i pisaniu bezsensownych skarg, spędziłem na serwerze łącznie około 30 minut i nie miałbym żadnego celu w tym żeby dyskredytować nieznaną mi osobę, po prostu poczułem że jestem ofiarą swego rodzaju wróżdy, a takie zachowania według mnie są niezwykle infantylne i nie przystoją administacji. Sam jestem na coś takiego uczulony.

 




2.6. Zakaz kampienia na respie Terrorystów [CT może kampić na respie jeśli znajduje się on blisko bombsid'u oraz CT może kampić na Bombsida'ch] [Ostrzeżenie / Kick / Ban na 5 min]

 

Chłopie to , że tam jest bs nie zwalnia Cię z tego żebyś tam nie przesiadywałł całej rundy


Wygląda na to, że podczas rozgrywki na bieżąco tworzysz sobie swoje własne zasady dostosowując je do swoich potrzeb. Punkt 2.6 regulaminu, którego nawet nie raczyłeś przeczytać wyraźnie mówi, że mogę sobie siedzieć na respie jeśli jest to bs czy ci się to podoba czy nie.
Poza tym dalej nie wyjaśniłeś mi dlaczego ban pojawił się zaraz po tym jak zginąłeś, a nie po tym jak wykazałem się brakiem kultury. To w połączeniu z faktem, że jako przyczynę bana podałeś "cele" jednoznacznie wskazuję na prawdziwą przyczynę kary, którą było mimo wszystko niewykonywanie celów mapy.

 

kolejna srpawa jest opjca edytuj


Jest też opcja słownik. Edytowane przez Pawel.?
Przypominam o opcji "edytuj", gdy zapragniesz coś dodać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jak najbardziej był dany Celowo , powód był wpisany źle jedynie , miałeś wylecieć z powodem kampienia na respie. Oraz powodem kultury,

 




Chłopie to , że tam jest bs nie zwalnia Cię z tego żebyś tam nie przesiadywałł całej rundy , kultura tak czy siak się nalezał ban , kolejna srpawa jest opjca edytuj Edytowane przez Pawel.?
Przypominam o opcji "edytuj", gdy chcemy coś dodać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ichi. Brak dowodów -

 

Ni. Jeżeli bs znajduje sie na respie, to jak najbardziej można na nim kampić... De_dust jest tego dobrym przykładem. +

 

San. Skoro przyznajesz sie do nie zachowywania kultury, to 30 min bana jest chyba słuszne. -

 

Yon. To, że admin nie zbanowal Cie odrazu po złamaniu regulaminu nie oznacza, że nie mógł tego zrobić później, równie dobrze mogl być czymś zajęty... -

 

Go. Nie rozumiem tego hype'u na skargi skierowane w TNTJM. Ostatnio nie ma mnie na serwerze, nie wiem czy coś sie zmienilo, ale ww. admin zawsze wywiązywał sie ze swoich obowiązków, to ze pomylil powód bana

nie oznacza, ze na niego nie zasłużyłeś, tez zdarzaly mi się swego czasu pomyłki. Może się zgadaliście, nie wiem, moim zdaniem te skargi sa bezsensowne.

 

Sumarii, moim zdaniem skarga niesłuszna.

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności