Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]skarga kowal


Jak mlodego^^

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick:Jak mlodego^^
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Kowal
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Kowal
4.IP/SID oskarzanego*:nie posiadam
5.Data i godzina:01.02.2016 - 17:54:07
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):
7.Opis sytuacji:Gram sobie jak zwykle na only dd2, a tu nagle koWAL daje mi bana za Wallhack + Aimbot, po czym pisze: "sorry nie ten powód", śmieszna bardzo dla mnie sytuacja, prosze koWALA'a o jakies dowody, jeśli jemu się wydaje, ze grałem na wh,  grałem juz z nim tyle czasu, takze nie wiem ocb.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzeczywiście, tak jak napisałem nie ten powód, ponieważ powód powinien brzmieć: "wstaw screeny z 2.10.2015" lub "aktywny ban". Nie dziwię ci się, że napisałeś skargę, chociaż uważam, że jest ona niesłuszna. Natomiast jakbym podał taki powód, to oczywiście rozpisałbym demko, tylko że powód jest błędny. Jeśli ktoś może zmienić powód bana to prosiłbym o to, bo niestety się pomyliłem. Tobie radziłbym wstawić ssy z 2.10.2015,a ponieważ masz zmienne IP, mogłeś wejść do gry na serwer. Trochę późno bana otrzymałeś, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Tak naprawdę po takim  czasie nie wstawienia ssów, gdzie minęły prawie 4 miesiące, nie powinieneś już mieć nawet możliwości odwołania od bana. O tym jednak zadecyduje UB TEAM, opiekunowie serwera, ewentualnie właściciel. Każdy w amxbans, może sprawdzić w wyszukiwarce wpisując twój nick, że otrzymałeś bana, od którego się nie odwołałeś i nie wstawiłeś ssów. Nie wiem co zarządzi UB TEAM jeśli napiszesz prośbę o UB, którą powinieneś napisać prędzej niż tą skargę, ale możliwe, że jeśli nie wstawisz ssów z 2.10 to każą ci się zapoznać z tym tematem, z którym ja też ci radzę się zapoznać: http://forum.cs-classic.pl/topic/15682-szansa-dla-zbanowanych/

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wgl ssy z 2.10.2015 ?? : O , ostatnio miałem bana i dałem od razu ss-y, więc nie wiem o co chodzi w ogóle

 




I dlaczego nie moge napisac tematu w dziale prosby o ub ? Edytowane przez Pawel.?
Proszę pamiętaj o opcji "edytuj", gdy chcesz coś dodać. Ostrzeżenie słowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz jednego posta pod drugim to po pierwsze, używaj opcji "Edytuj", tak mam zapisane w amxbans i tak każdy może to potwierdzić wpisując twój nick w amxbans. Nie wiem czemu nie możesz dodać posta w dziale "Prośby o UB" to już nie ja się tym zajmuję. Przeszukaj swój folder z csem (csstrike) i wyszukaj tam ssów z 2.10.2015, jeśli ich nie posiadasz to zostaje ostatnia opcja, link, który podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz jednego posta pod drugim to po pierwsze, używaj opcji "Edytuj", tak mam zapisane w amxbans i tak każdy może to potwierdzić wpisując twój nick w amxbans. Nie wiem czemu nie możesz dodać posta w dziale "Prośby o UB" to już nie ja się tym zajmuję. Przeszukaj swój folder z csem (csstrike) i wyszukaj tam ssów z 2.10.2015, jeśli ich nie posiadasz to zostaje ostatnia opcja, link, który podałem.

Hahaha bardzo śmieszna sytuacja, sorry ale jakbym je dostał i odziwo miał je na kompie to raczej bym juz je dawno wrzucił, do "nowicjuszy" kolego raczej nie mówisz, więc nie mów mi gdzie mam ich szukac to po primo, a po drugie mam płacić za coś czego nie zrobiłem ? Ty chyba nie mówisz tego poważnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha bardzo śmieszna sytuacja, sorry ale jakbym je dostał i odziwo miał je na kompie to raczej bym juz je dawno wrzucił, do "nowicjuszy" kolego raczej nie mówisz, więc nie mów mi gdzie mam ich szukac to po primo, a po drugie mam płacić za coś czego nie zrobiłem ? Ty chyba nie mówisz tego poważnie...

Ja jestem bardzo poważny i myślisz, że robię to z jakiejś osobistej zemsty czy cokolwiek? Mylisz się, sprawdzam ciebie tak samo jak i cały serwer innych graczy i wszystkich traktuje tak samo. Jedyne co jest tu śmieszne to chyba to, że chcesz mi powiedzieć, że "Jak mlodego^^" to nie twój nick, sorry ale w takie numery się wrobić nie dam. Nick kropka w kropkę taki sam, spacja, każdy znak się zgadza. Podszywki też nigdy na twój nick nie widziałem, więc wydaję mi się to mało prawdopodobne. Coś mi się bardzo wydaję, że coś się wykręcasz od tego bana i myślisz, że po prostu tak lekko, łatwo i przyjemnie dostaniesz UB. Mylisz się. Dziwne jakoś 99 % graczy może założyć temat w dziale "Prośby o UB" a ty nie możesz? Mam uwierzyć w kolejną dziwną sprawę jaką jest to, że jesteś w tym jednym procencie? Napisz co ci wyskakuję, podaj jakiś screen i pokaż dowód na to, że nie możesz napisać tematu.

Raczej powinieneś się cieszyć, że istnieje wgl możliwość wykupienia sobie UB, bo skoro coś tu nie gra to jesteś traktowany jak każdy zbanowany gracz i to wielka hojność, ze strony właściciela, że pozwolił wgl na takie coś. Nie wiem o co ty masz pretensje, bo możesz mieć je tylko do siebie. Zobacz ile występuje w tym wątku skrajnych sytuacji i postaw się na moim miejscu, wybacz ale wydaję mi się to mało wiarygodne.

Edytowane przez K0wAl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności