Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]The_GanjaMan_PL skarga


Kubus :-)

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twoj Nick: Kubus :-)

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: The_GanjaMan_PL

4.IP/SID oskarzanego*: dostalem bana nie moge sprawdzic

5.Data i godzina: dzien 8 poniedzialek 13:48


7.Opis sytuacji: Był killday ja przesiedzialem w pomiejszczeniu około 20 sekund i dostalem bana od ganji na 30 min. W kwalifikatorze banów pisze ze za kampienie najpierw jest upomnienie -> kick a pozniej ban ja takiego ostrzezenia ani kicka nie dostalem.

 

PS: Pozdrawiam mame i ganje. Sory zygi ze masz tyle roboty no ale to nie jest tylko moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga tak szybko nowa? Nie wiem czemu do mnie się przyssałeś człowieku ale już wyjaśniam.

Zawsze na początku jakiejkolwiek zabawy piszę na y@@  "Kampienie/leczenie/pojazdy na zabawach ban" zostałem poinformowany że kampić  w jednym pomieszczeniu można tylko 20 sekund a ty przesiedziałeś w nim cały kill day na mikro mówiłem że kampienie jest zabronione i powiedziałeś żebym dał ci bana za kampienie więc nie wiem z czym problem + ban słuszny iż za każdym razem mnie prowokujesz tekstami typu "O ganja przyszedł może będzie free kill i złożę skargę" mam tego dosyć. Za prowokowanie admina też jest ban. Nikt nie kampił nikt bana nie dostał, zawsze chodzę po mapie i sprawdzam czy ktoś nie kampi, a jeżeli tak to go upominam. Stałem przy tobie a ty nawet nie miałeś zamiaru się ruszyć więc przystąpiłem do banowania. Moim zdaniem skarga nie słuszna iż się na mnie uwziąłeś, mam na to świadków że mnie prowokujesz w sposób za który nie ma kary, lub nie zwracam na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin cie upominał na tsay i przez mikro pomimo jego ostrzeżeń robiłeś swoje do tego go prowokowałeś.A jako iż byłeś tutaj adminem i znasz regulamin bardzo dobrze więc według mnie specjalnie kampiłeś prowokując ganje żeby dał ci bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności