Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga The_Ganjaman_Pl


Karciany

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: Karciany
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: The_GanjaMan_Pl
4.IP/SID oskarzanego*: Nie zdążyłem wziąć
5.Data i godzina: 09.02.2016r. ok. 18/20 Na mapie jb_freedom_fix
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):BORIXON, Blac[k], Maselko, ","
7.Opis sytuacji:Admin ożywił się na zabawie Wojna gangów,gdy przegrał pojedynek na krowy po sojuszu twierdząc że coś jest nie w porządku zaczęliśmy strzelać na sygnał Maselka.
Nie będę tutaj pisał o innych nadużyciach, bo nie mam dowodów. Doskonale wiesz że było ich dużo więcej, tj. Ożywianie się bez powodu,Bh na Ganiaku/Berku,dawanie noclipa w zwyklych dniach, np. na jb_ard na igrzyskach gdy się zamknąłeś po str. Terro, Przeklinanie oraz wyzywanie innych graczy.
Że nie wspomnę o Faworyzacji :) Jeszcze na niektóre sprawy zapewne znaleźliby się światkowie bo niektórzy pamiętają takie sprawy.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zostawiam bez komentarza. Faworyzacja? Nie no świetny żart ja się uśmiałem. Bh przerabialiśmy już od tamtej skargi się w to nie mieszam. Sprawę no'clipa wyjaśniłem na pw. Wyzywanie? Niech tu się podpiszę choć 1 osoba którą wyzywam, z moich doświadczeń wynika że to Ty nazywasz wszystkich "BOTAMI" karciany, szukanie świadków na siłę którzy Ci coś tam potwierdzą to nie jest takie do końca szczere z prawdą iż napisałeś mniej świadków niż zarzutów. Każdy wie jaki potrafisz być tzn. Kłócisz się, ciągle stawiasz na swoim i wszystko to na siłę. Ja też miałem wiele razy pisać na Ciebie skargę ale się powstrzymuje iż administracja jest tu na wagę złota, ty jesteś przykładem który tego nie widzi starasz się za wszelką cenę być królem tego serwera ciągle kogoś poprawiasz i się czepiasz. Skarga napisana na siłę.

 

@edit

Zyguś dobrze napisał ja do karcianego nic nie mam ale nie cierpię jak ktoś (młodszy) uczy mnie swojej roboty. 1 świadek zaprzeczył, owy "," jest zbanowany. Zamiast się dogadać to piszecie skargi... karciany zapraszam pw/gg to sobie wyjaśnimy.

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karciany polowa z tego to klamstwo np.NIe widzialem ani razu ze by ganja kogos obrazil , zeby uzywal na ganiaku/berku bh tez nie widzialem a reszta to juz nawet nie mowie. 

 

Pozdro :D

Edytowane przez Bylik787
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się szanować to jeden drugiemu kose w plecy wbija jak byście sobie na pw nie mogli wyjaśnić...

Poproszę demko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karciany!!! Ganja z tego co mi wiadomo to nikogo nieobrazil ani nic to ty ciagle gadasz boty do graczy. a w sprawie bh na ganianym/bereku to sam to robiles wiec po co zaczynasz temat z bh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... Oj Karciany, przeginasz :)  Ja też nie widziałem żeby Ganja kogoś obrażał i  nie widziałem u niego również BH na ganiaku/berku. I dopisuje się do tego że to ty wyzywasz wszystkich od "BOTÓW" i przez Cb odechciewa mi się grania na tym serwerze.

 

@Zygi nie chodzi o to że jeden drugiemu wbija kosę w plecy ale o to że Karcianego nie da się szanować skoro nie szanuje innych. On ma swój regulamin a serwer swój. Pewnego razu postanowił mnie uczyć regulaminu, gdzie myślę że kto jak kto ale ja znam bardzo dobrze ten prawdziwy regulamin.

 

Karciany jeszcze parę słów do Cb. Szanuj nas to MOŻE okażemy Ci trochę szacunku, przestrzegaj regulaminu serwera JB 1.6 a nie swojego. Wiesz doskonale że już przeginasz i pewnego dnia wygarnę Ci wszystko, nawet na serwerze i bez wahania przyznam się do każdej skargi od Cb.

 

Tyle na ten temat. Aaa.. i jeszcze raz nazwij mnie "Botem" to ja Cię też fajnie nazwę, ale to nie będzie miłe dla Cb.

 

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności