Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga


Szajbus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Szajbus

2. Kto zawinił? (admin/gracz):Guard
3. Nick oskarżonego:JamaicaDrugs
4. Steam_ID oskarżonego: 
5. Data i godzina zdarzenia:Było to wczoraj tylko dokładnie nie pamiętam godziny ale było to w godzinach wieczornych  tak po 22.Może to potwierdzić Ghost.
6. Mapa:nie znam nazwy 
7. Opis sytuacji:Zrobiłem przypadkowego fk był to po prostu rykoszet (strzelałem z AK-47)i admin od razu wywalił mnie z serwera.Zdenerwowałem się i zacząłem mówić "co ty Ku**a robisz"i"czy tylko potrafisz wywalać". I oto dowód na to jakim jakaica jest Guardem .....
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie):http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/548680779274186659/44228704F04CC6FE5ED8A77DF89633303E732A08/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś FK więc zostałeś wyrzucone -- Proste.

Wbiłeś i go prowokowałeś, powód rzeczywiście zły jednak skarga moim zdaniem niesłuszna.

 

Zgodzę się z tym że kick za takie coś to przesada.

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, admin/strażnik powinien napisać powód wyrzucenia z serwera/bana a "tak potrafie" nie jest powodem ,za który można wyrzucić gracza, dodatkowo ten powód można podpisać jako chwalenie się/nadużywaniem flag. Skoro guard wyrzucił Cię z powodu fk i nie napisał "fk" w powodzie to skarga jest mnie więcej słuszna. Ja za przypadkowe fk ,które naprawdę takie były poprostu upominałem. Kick tylko za celowy fk albo nawet ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym i mogę powiedzieć, że obydwie strony nie są bez winy.  Ja podobnie jak snexi za fk upominałem i ożywiałem. A co do winy, i szajbus i jamajek sobie dogryzali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności