Skocz do zawartości

Kolejny dzień serwer off


eQu

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, szkoda że opiekun/zastępca czy ktokolwiek się zajmuje tym serwerem ma wyj**ane... :)

 




 

@Sziroki
Niestety nie mam takiej możliwości, aby włączyć serwer.

 

I również, do mnie kilka osób pisało z pytaniem, nie odpowiem na pytanie kiedy zostanie włączony,bo po prostu nie wiem.

 

A w ogóle ty masz jakieś informacje na temat serwera? Bo pytam się "kiedy zostaną dodane nowe roundsoundy" - po paru razach zadania pytania dostaje odpowiedź "nie wiem", pytam się o to kiedy dodacie plugin na anty-afka dostaję odpowiedź "nie wiem", serweroff - kiedy będzie on? "Nie wiem"... Będąc opiekunem - nie jesteś w stanie odpowiedzieć na praktycznie żadne pytanie dotyczące serwera.. Nie mówiąc już że ostatnimi czasy ciężko Cię złapać na serwerze, żeby się o coś zapytać.. W sumie pewnie i tak by była odpowiedź "nie wiem". W ogóle przekazujesz informacje o działaniu serwera do kogokolwiek? Jako opiekun chyba powinnaś czuwać jak działa serwer oraz co powinno zostać dodane na serwer. Dobrze że mam właściciela serwerowni w znajomych i truje mu dupę to dla świętego spokoju pewnie dodaje te pluginy :sleep:

 




 

Ile razy mam powtarzać, że nie ja tym się zajmuję.

 

Proszę nie wypowiadać się nie wiedząc nic, jedynie co robisz na serwerze to chaos tak jak wcześniej. W tym momencie nie wiedząc nic oceniasz mnie tak jak zawsze.

 

Nie pozdrawiam.

 

A to przepraszam bardzo czym się zajmuję opiekun serwera jak nie opiekowaniem serwera? Więcej informacji można dostać od adminów niż od ciebie... Tylko chaos, tylko choas.. Chyba nie wiesz o wszystkim ;) Swoją drogą jakby nikt nic nie mówił to by było nudno jak pi*da na tym serwerze i nikt by nie grał... Zastanawiałaś się czasami dlaczego gracze grają tutaj mimo takich problemów z serwerem?

Edytowane przez Pawel.?
Posty połączono, proszę pamiętać o opcji "edytuj" i powstrzymywać się od niedorzecznych osądów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Fakt dzisiaj dostałem już od 4 osób wiadomość, z zapytaniem czemu serwer  jest off. Naprawdę zróbcie coś z tym w końcu bo to w parodie się zmienia. Potem są pytania czemu gracze odchodzą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sziroki
Niestety nie mam takiej możliwości, aby włączyć serwer.

 

I również, do mnie kilka osób pisało z pytaniem, nie odpowiem na pytanie kiedy zostanie włączony,bo po prostu nie wiem.

 




 

A w ogóle ty masz jakieś informacje na temat serwera? Bo pytam się "kiedy zostaną dodane nowe roundsoundy" - po paru razach zadania pytania dostaje odpowiedź "nie wiem", pytam się o to kiedy dodacie plugin na anty-afka dostaję odpowiedź "nie wiem", serweroff - kiedy będzie on? "Nie wiem"... Będąc opiekunem - nie jesteś w stanie odpowiedzieć na praktycznie żadne pytanie dotyczące serwera.. Nie mówiąc już że ostatnimi czasy ciężko Cię złapać na serwerze, żeby się o coś zapytać.. W sumie pewnie i tak by była odpowiedź "nie wiem". W ogóle przekazujesz informacje o działaniu serwera do kogokolwiek? Jako opiekun chyba powinnaś czuwać jak działa serwer oraz co powinno zostać dodane na serwer. Dobrze że mam właściciela serwerowni w znajomych i truje mu dupę to dla świętego spokoju pewnie dodaje te pluginy :sleep:


Ile razy mam powtarzać, że nie ja tym się zajmuję.

 

Proszę nie wypowiadać się nie wiedząc nic, jedynie co robisz na serwerze to chaos tak jak wcześniej. W tym momencie nie wiedząc nic oceniasz mnie tak jak zawsze.

 

Nie pozdrawiam.

 



 

A to przepraszam bardzo czym się zajmuję opiekun serwera jak nie opiekowaniem serwera? Więcej informacji można dostać od adminów niż od ciebie... Tylko chaos, tylko choas.. Chyba nie wiesz o wszystkim ;) Swoją drogą jakby nikt nic nie mówił to by było nudno jak pi*da na tym serwerze i nikt by nie grał... Zastanawiałaś się czasami dlaczego gracze grają tutaj mimo takich problemów z serwerem?

 

"Temat tylko i wyłącznie blokuję" Nie mam zamiaru czytać oszczerstw kierowanych w moją stronę.
Jeżeli, Queen będzie chciała coś dodać to na pewno otworzy temat ponownie.

Edytowane przez Pawel.?
Posty połączono, proszę pamiętać o opcji "edytuj"
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja edytuj następnym razem, konwersacje to na PW.

 

Chciałabym zaznaczyć sziroki, ze rs zostały dodane, to, ze nie dodałam ich w tym samym dniu co ty dodałeś post nie oznacza, ze ktos sie tym nie interesuje, ja nie chciałam dodawać całej twojej paczki, chciałam z paru utworów zrezygnować także musiałam napisać do jednego z użytkowników by porzucił mi RS'y, a ze był On nie obecny to czekałam. Wiem, ze nie działa rs 4 i 8, ale pragnę zaznaczyć iż w profilu mam napisana mniejsza aktywnośc i gdy tylko bede mogła zmienie te 2 niedziałające. - pierwsza sprawa

 

Plugin na AFK'a moj drogi dodany został, właściciel uprzedził Cie iż jest stary ten plugin i moze nie działać i masz dac znać , Ty nie odp nic także sprawa zostala uznana za zakończona.

 

Dostałam dzis wiadomosci o tym, ze serwer nie działa i tu akurat moja wina gdyż miałam dużo powiadomień na telefonie i nie zauważyłam wiadomosci z poczty i tutaj z miejsca pragnę przeprosić za to iż nie włączyłam ponownie serwera.

 

Ocenianie Kasi do twoich ról sziroki nie należy, Kasia na tyle ile moze, wykonuje swoje robotę dobrze i informuje o rożnych błędach czy rzeczach, ale tak jak wspomniałam tutaj moj blad za ktory naprawdę Was przeprszam.

 

Serwer uruchomiony.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności