Skocz do zawartości

Propozycja TARCZ i AUTO KAMPY:)


pawel1971tychy

Bronie na DD2  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie by dodać auto kampę na serwer?

  2. 2. Czy chcecie by dodać tarczę na serwer?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam wasz wszystkich mam propozycje aby odblokować tarcze dla CT oraz tak zwaną auto kampe (krieg Comando) czekam na wasze zdanie ja jestem na tak bo chcial bym coś nowego na serwie pozdrówka all

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tarczy to odrzucilbym ten pomysl , autokampa czemu nie

 




Mi sie wydaje ze osoby grajaca raz kiedys na serwie nie powinny sie wogole tu udzielac.Dziekuje pozdrawiam. Edytowane przez Pawel.?
Proszę pamiętaj o opcji "edytuj".
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tarcz to nie za bardzo, bo połowa ct będzie latało z nimi i sie kampilo po rogach, ale commando jak najbardziej na tak ! ;)

 

Edit: wprowadźmy najpierw tarcze/kmando albo to i to na próbe na tydzień, później juz bd mieli rozeznanie co i jak.

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Kinolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta auto kampa w miare wporzadku ale z tarczami gorzej graja czasami tzw botki beda kupowac kampic czy ja wiem niech jeszcze inni sie wypowiedza na ten temat ja jestem w sumie za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat zamkne dodamy glosowanko

 




To tylko propozycja , ja jestem tego zdania ze mozemy spróbować jeżeli się to nie sprawdzi zawsze mozna wycofać...Ale licze sie z kazdym zdaniem Edytowane przez Pawel.?
Proszę pamiętaj o opcji "edytuj".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy wiecie co robicie? Odblokować tarcze dla AT, czemu nie, ale autokampa?! 

 

Ludzie... ta gra na Only straci według mnie sens. Ustawi się 2 "autokamperów" na tt i będą skanować drzwi, przeżyje maksymalnie 2-3 (i będą mieli po 20-60 hp) antyterrorystów z 6, którzy usiłowali przebiec na bs B.

 

A tarcz dlaczego nie chcecie odblokować? Boicie się, że strona AT będzie silniejsza i nie dacie rady? Żeby zabić CTka z tarczą trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami, zręcznością oraz movmentem na mapie.

 

Propozycja do zablokowania AWP też została, dlaczego? Każdy napisał na nie, ale wytłumaczenia żadnego konkretnego nie było i moim zdaniem powinien być określony limit awek w teamie. A wytłumaczenie lub komenatrz "to od razu zablokujmy wszystkie bronie" jest moim zdaniem przykry.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Edit.1

 

@Paweł

Jeżeli chcesz coś dodać polecam opcje edytuj.

 

Moim zdaniem każda propozycja powinna być jakoś rozpatrzona, nie wiem, dać prawo wyboru graczom, a nie adminom i 1 graczowi... 

Jeżeli ja bym był na twoim miejscu dał bym graczom dd2 pograć 2-3 dni z tarczami, 2-3 dni z autokampami, i kolejne 2-3 dni z tarczami i auto... i żeby gracze którzy tam grają mogli wybrać. Wejść zapytać na sayu, Paweł, to nie boli.

 

@Edit.2

 

@promistrz

Również polecam opcje edytuj ;)

 

Moim zdaniem jak w temacie jest napisane wyraźnie PROPOZYCJA to raczej może wypowiedzieć się każdy, a nie tylko osoby grające na tym serwerze. A tu cię zadziwię grywam na odd2 jak mam czas. Nie będę każdej wolnej chwili spędzał przy kompie na serwerze, każdy z nas poza siecią ma życie prywatne.

 

Ja nie pozdrawiam :)

Edytowane przez PrawieMarina
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy mili państwo, zważywszy na tą sprawę, postanowiłem dodać Wam ankietę do tematu, gdyż @pawel1971tychy miał pewne problemy z jej stworzeniem. 

A więc zapraszam do oddawania głosów w ankiecie powyżej. 

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza moim zdaniem na próbę.
Autolama to inny temat...
Grałem juz na takim serwie, i to jest popsucie rozgrywki. Jeśli zostanie dodana koniecznie musi być ograniczona do 1 na drużynę. Urozmaicenia na serwerze powinny być w postaci innych pluginów. Lider mapy,rozgrzewki itp. Tak jak to jest w topowych polskich serwerach only dd2

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co z tego co widzę to przeważają głosy na "NIE" i pewnie tak zostanie, więc proponowałbym wyłączyć te "tarcze", które miały być tymczasowe i dla próby. Jeśli końcowy wynik wyjdzie na "TAK" wtedy można włączyć, ale wydaję mi się że tak nie nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu wszystko na nie. Nie wprowadzajmy takich radykalnych zmian, bo to i tak zniechęca graczy. Dzisiaj grałam i gracze tylko narzekali...

Edytowane przez Weronikaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli autocampy to max 1/2 na drużynę. Spotkałem się z serwerem na którym były odblokowane i używało ich pół teamu, przez co nie dało się wejść do trupa a nawet jeśli to zostawała 1/4hp, tak samo przez bramę na środku... Tarczę są bardziej do trollowania niż do normalnej gry, więc są jak dla mnie zbędne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności