Skocz do zawartości

WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH ADMINÓW!


pawel1971tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tutaj kolejny bardzo prosty temat odnośnie wulgaryzmów na serwerze.Ja jako Opiekun oraz Karol jako Właściciel serwera rozumie jeżeli raz na jakiś czas poleci słowo xxx na zwykłym say ale coś takiego co zrobił Marcin jest NIEDOPUSZCZALNE!!! ,nie wiem jakim cudem doszło do tego typu sytuacji....Tutaj macie wgląd co było wczoraj na serwerze i odrazu mówie ze za takie coś stracicie admina.


http://forum.cs-clas...55384514__1.jpg Nie mam pojęcia co Marcin chciał ośiągnąć pisząc na say@@, zeby wszyscy widzieli ze admin moze pisać co chce??? say@@ słuzy do Informowania graczy o respie o raszu itd sami wiecie, więć ostrzegam wszystkich administratorów- ZA TAKIE ZACHOWANIE BEDZIEMY SIE MUSIELI POŻEGNAĆ...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno straciłem admina, ale to był żart po prostu do kolegi... Normalny człowiek by przymknął oko, bo to żart (zginąłem a on grał więc nie mogłem napisać na normalnym say, więc napisałem mu normalnie po śmierci. Szkoda tylko że zawsze się znajdzie jakiś konfident co doniesie o jakimś niewłaściwym zachowaniu. 

Oprócz tego chciałem powiedzieć że robiłem kawał dobrej roboty, bo gdy cała drużyna stała i jakiś gracz rzucał flesze na twarz to grający ze mną w drużynie admin nie reagował. Zgłoszenie na u@ to samo. "Może Ty go sprawdź" albo grobowa cisza.
Totalna porażka, bo umiecie zbanować tylko za sb, a reagujecie dopiero na czitera z kosą który zabije wszystkich w 10 sekund i to ta reakcja i tak z 40 sekundowym opóźnieniem. Ban za rash? Jak dla mnie śmieszne, w życiu nie było czegoś takiego. Reagowałem na każde obraźliwe zachowanie, reagowałem na każdego AFK i nie dawałem zdobywać free fragów. Banowałem za resp kiedy dostałem zgłoszenie. To że sobie napisałem na y@@ to nie znaczy że jestem jakiś bardzo nieodpowiedzialny. Ale nauczę się jednego na swoim błędzie, że władza robi z charakternych kolegów wrogów. 

Za akcję na y@@ przepraszam, to się nie powtórzy, bo podania o admina już nie złożę. 
Dziękuję za możliwość bycia administratorem tego serwera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nikt nie twierdzi ze nie byles dobrym adminem , bo z obawiazkow administratora wywiązywales sie prawidlowo . Jedynie to co nieraz zdarzylo Ci sie napisac na @yy to lekka przesada. A nie sadzisz ze jak jakis admin siedzi na serwie pol dnia i duzo sie napracowal tzn pobanowal graczy ktorzy lamia regulamin to nie moze go wyreczyc admin ktory  gral zaledwie pare chwil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nikt nie twierdzi ze nie byles dobrym adminem , bo z obawiazkow administratora wywiązywales sie prawidlowo . Jedynie to co nieraz zdarzylo Ci sie napisac na @yy to lekka przesada. A nie sadzisz ze jak jakis admin siedzi na serwie pol dnia i duzo sie napracowal tzn pobanowal graczy ktorzy lamia regulamin to nie moze go wyreczyc admin ktory  gral zaledwie pare chwil?

Jeżeli mówisz o mnie, to nie było parę chwil, tylko około 300h ;)

 

Szkoda tylko że zawsze się znajdzie jakiś konfident co doniesie o jakimś niewłaściwym zachowaniu. 

 

Konfident? To źle, że poinformowałem o sytuacji jaka dzieje się na serwerze? Tak ja to zrobiłem :ninja:

 

Przytoczę Ci ptk z regulaminu

 

"6.6 Administrator ma prawo stosować czat admina (y@ y@@ y@@@)

- w celu udzielenia informacji (y@)

- w celu poinformowania gracza o tym że dany gracz został sprawdzony i nie posiada cheatów (y lub y@)

- w celu ogłoszenia konkursu, lub innych ważnych informacji odnośnie serwera/sieci (y@@ , y@@@)"

 

"6.12 Administrator musi świecić przykładem dla graczy, nie ma prawa złamać regulaminu i powinien go znać na pamięć."

 

Myślę że te 2 ptk z regulaminu, wyjaśniają wszystko i dlaczego zostały zabrane Ci flagi ;)

 

"6.13 Administrator musi panować nad kulturą, szczególnie w odpowiedzi do graczy, (!Administrator jest zwolniony z prawa używania wulgazyrmów )."

 

Jest zwolniony ale nie chyba na czacie y@, y@@ :)

Edytowane przez PrawieMarina
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zadaj sobie pytanie i odpowiedz sobie szczerze, czy takie Twoje zachowanie zdarzyło się pierwszy raz? Nie ważne czy było to w formie żartu czy nie. Sam dobrze wiesz jak i również większość grona adminów i graczy, że swoją złość zawsze wylewałeś na U@. Byłeś dobry adminem, ale nie miej teraz do nikogo pretensji jak byłeś upominany wiele razy.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tematu robi się najzwyklejszy spam i być może stworzy się jakaś kłótnia, której nie chcemy, temat zamykam. Opiekun poinformował za co administrator stracił posadę, wydaje mi się, że Wasze "kazania sejmowe" są tutaj zbędne. Przykro mi Marcin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności