Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Kinolek<3


Jeffrey

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick:Jeffrey
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Kinolek<3
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Kinolek<3
4.IP/SID oskarzanego*: nie wyslwietla mi się IP/SID
5.Data i godzina:15.02.2016  10:52
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): brak
7.Opis sytuacji: Dostalem bana za obraze kiedy ja nie ublizylem mu tylko napisałem ze nie nadaje się na admina bo nie ma steama. Czy na tym serwerze nie można powiedzieć adminowi ze wedlog mnie jest slaby i się nie nadaje by pelnic te funkcje?
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze napisałeś ze jestem adminem do " dupy".

A po drugie gracz podejrzany o stosowanie wspomagaczy zapytał czy jest admin, ja sie specjalnie nie ujawniałem, Piy Piy napisał ze nie ma, a Ty napisałeś że jest, ale nie ma steama i jest " do dupy". 

Niech opiekun sie wypowie, ja nie mam sobie nic do zarzucenia, masz mi za złe, iż zrobiłem Ci ss'y, a zapominasz ze to mój obowiązek.

Jak chcesz możemy sprawdzić HLTV i wyjdzie czy napisałeś to sformułowanie czy nie.

 

Edit.1

 

Siwy, wypełniam swoje obowiązki moim zdaniem prawidłowo. Wcześniej miałem wiele zgłoszeń na u@ na jego temat więc zrobiłem mu ss'y. Wstawił czyste, ale czy to od razu świadczy o tym, ze admin jest zły? Dla mnie to świadczyłoby o umiejętnościach, ale w jego oczach juz sie nie nadaję.

 

I dodam jeszcze, że ban był na 30 min. więc moim zdaniem adekwatnie do czynu.

Edytowane przez Kinolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to i tak jest kompletny bezsens, banować za to że stwierdził że jesteś do dupy? A gdzie Cie tu uraził? Bany powinny być rozdawane rozsądnie nie za byle co, a to jest właśnie to. Ty to powinieneś olać, a nie banować. 

A kolejny Jeffrey, co to chłopie zmienia czy platforma Steam czy NS? Przecież to to samo, jedyny plus że jest łatwiejszy kontakt przy Steam.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skarga niesłuszna i Kinolek postąpił tak jak postąpić powinien. Sam bym tak postąpił. Stwierdzenie, że admin jest "do dupy" jest moim zdaniem obraźliwe i można było to wyrazić za pomocą innych słów, np. że się nie nadaje do tej funkcji. Po co od razu takie słowa? To ma być jakiś popis czy co, że wjeżdżasz na admina?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że jest słuszna ponieważ z tego co wyczytałem to Kinolek dał bana Jeffreyowi z powodu nacisku graczy na serwerze.

Uważam iż gracz mógł napisać ,że jesteś "do dupy" z powodu łatwiejszej drogi, czyli nadaniu bana poprzez nacisk graczy na serwerze na adminie.

"Wcześniej miałem wiele zgłoszeń na u@ na jego temat więc zrobiłem mu ss'y"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę tak: Gracz pisząc do admina jesteś do dupy zrobił to celowo żeby wywołać niepotrzebne nerwy lub doprowadzić do niepotrzebnej spiny , skarge przyjmuje ale nie wyciągam konsekwencji jedyne co moge poradzić to Kiniolek rób swoje nie dawaj sie prowokować bo potem taki gracz usiłuje zrobić z ciebie "tego złego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności