Skocz do zawartości

Wywiad z Kasią - jazda na rowerze, grafika i książki? To dla mnie codzienność!


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461696894__kasia.png

 

 

Redaktor ->

Gość ->

 

 

[brawa Dla Tej Pani]: Cześć wszystkim! Witam po raz kolejny w kąciku redaktorskim. Jak zauważyliście moim dzisiejszym gościem, który postanowił udzielić mi wywiadu, jest kolejna przedstawicielka płci pięknej! Miło mi powitać zastępczynie opiekuna na serwerze 3 mapy FFA - Kasie! Ciesze się, że znalazłyśmy czas, żeby przeprowadzić ten wywiad. Na początek powiedz nam standardowo ile masz lat oraz skąd jesteś?

 

[Kasia]: Cześć wszystkim. Mam 18 lat, pochodzę z małej miejscowości oddalonej około 10 km od Ostrołęki.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Powiesz nam coś więcej o swoim miejscu zamieszkania?

 

[Kasia]: To dość mała miejscowość, nie dzieję się tu nic, mogę jedynie opowiedzieć o dalszych miejscowościach. Moja rodzina od strony mamy pochodzi z Kurpi, więc można powiedzieć, że bardzo jest mi to otoczenie bliskie. Co roku w okresie letnim jest wiele "imprez" w okolicy i staram się tam być np. "Wesele Kurpiowskie" w Kadzidle - jestem tam co roku, "Miodobranie" w Myszyńcu.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Intryguje mnie "Wesele Kurpiowskie", jak ono wygląda oraz na czym polega?

 

[Kasia]: Jest to "odtworzenie" prawdziwego wesela kurpiowskiego. Pozwolę sobie zacytować kawałek "Impreza rozgrywa się w kilku miejscach, zgodnie z przebiegiem tradycyjnego wesela. Podczas niej uczestnicy i widzowie stają się gośćmi weselnymi, mogą kosztować potraw regionalnych oraz tańczyć z Młodymi. Wydarzeniu towarzyszą kiermasze i pokazy rękodzieła ludowego, przejazdy furmankami, barwne orszaki ślubne, zabawy ludowe i inne atrakcje. Tak jest w Kadzidle od 1994 roku, zawsze w trzecią niedzielę czerwca."

 

[brawa Dla Tej Pani]: Co najbardziej podoba Ci się w tej imprezie?

 

[Kasia]: To, że za każdym razem jest identycznie, że tradycja mojego regionu nie ginie. Od dziecka pamiętam babcię, która zaprowadzała mnie do jednej z jej sąsiadek, której zawsze się w skupieniu przyglądałam, kiedy ona tworzyła np. czółko (nakrycie głowy panny młodej), wyszywała gorsety. Do tej pory bardzo się tym interesuję.

 

[brawa Dla Tej Pani]: W jaki sposób można określić Twoje zainteresowanie do tego? Lubisz po prostu patrzyć jak kobieta to robi, czy bardziej tak Cię to zafascynowało, że sama próbujesz swoich sił w wyszywaniu?

 

[Kasia]: Zafascynowało mnie to, jak starannie jest to wykonane. Sama próbowałam swoich sił w tym, ale nie udawało się. Jedynie co zostało mi z prób wykonywania własnoręcznie "czegoś" to projektowanie ubrań i szycie. Nie jest to jakoś wyjątkowe, ale jak to zawsze mówię "własne". Kiedyś bardzo dużo rysowałam, ale kontuzja ręki przerwała moje hobby na dłużej ostatnio do tego wracam, ale jedynie jako odskocznia od codzienności. :D

 

[brawa Dla Tej Pani]: Czym w takim razie na obecną chwilą tak na prawdę się interesujesz? Co robisz w wolnym czasie?

 

[Kasia]: Teraz próbuję swoich sił w grafice komputerowej, skończyłam większy projekt i mam zamiar jak na razie odpocząć, dodawać coś więcej na forum, może i nawet za jakiś czas spróbować i złożyć podanie na grafika. Poza grafiką interesuję się też muzyką, co można też zobaczyć na forum jak czasami spamuję jakimiś piosenkami w dziale Muzyka. Również interesowałam się komputerami, wszelkimi nowinkami technologicznymi i poszłam dalej w tym kierunku do technikum o profilu informatycznym.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Jeśli chodzi o zainteresowanie muzyka - tylko słuchasz? A może śpiewasz, grasz na jakimś instrumencie, bądź tańczysz?

 

[Kasia]: Kiedyś śpiewałam, a to szkolny chór, a to tak dla siebie. Rodzinka nie za bardzo lubiła tego słuchać (bo ile można), nie narzekali na mój głos tylko na to, że ciągle ich tym męczę. Później niestety zaczęłam chorować i jak na razie robię sobie "długą" przerwę. Więc, aktualnie tylko słuchanie.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Dlaczego akurat kierunek technik informatyk? Kierowało Tobą tylko zainteresowanie czy coś jeszcze?

 

[Kasia]: Od dziecka, zawsze wszystko związane z komputerami było dla mnie czymś interesującym i gdzie nie spojrzę to zawsze gdzieś to ze mną było. Mam nawet kilka zdjęć jak mała Ja siedzę przed komputerem i gram. Razem ze starszym bratem grywaliśmy sobie np. w Heroes 3, czasami było to też 1.6, ale wtedy tylko się przyglądałam. Później w gimnazjum przyszło wybierać kierunek. Ze względu na to, że do liceum nie pójdę, bo sobie bym rady nie dała, zdecydowałam na technikum. Trzymałam wszystko w tajemnicy, "bo dziewczyna informatyk?". Klasa naprawdę fajna, mam jeszcze 3 koleżanki w klasie, więc nie jestem sama. Jak na razie podoba mi się jeszcze ten kierunek. Mam nadzieję, że będę dalej w tym kierunku iść.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Czyli rozumiem, że po skończeniu chcesz iść na studia, tak? Na jaki kierunek?

 

[Kasia]: Tego jeszcze nie sprecyzowałam, ale mam nadzieję, że nie urwę swojej nauki tylko na technikum. Nie za bardzo zagadnienia są rozwinięte i czasami samemu trzeba poszukać coś więcej.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Czy poza siedzeniem przed komputerem robisz coś w wolnym czasie? Gdzie najczęściej przesiadujesz ze znajomymi?

 

[Kasia]: Zazwyczaj, jest to odwiedzanie którejś z koleżanek. Niestety w mojej miejscowości nie ma takiego miejsca. Jak tylko jest ciepło jeździmy nawet po kilkanaście kilometrów rowerami bez celu. :D

 

[brawa Dla Tej Pani]: Oo! Rower też jest Twoim zainteresowaniem czy może bardziej służy Ci do spędzania miło czasu z rówieśnikami?

 

[Kasia]: Nie, jedynie do spędzania miło czasu. :)

 

[brawa Dla Tej Pani]: Ostatnio dosyć głośno jest o ME w piłce ręcznej mężczyzn. Oglądałaś poczynania naszych reprezentantów? Czy jeśli chodzi o oglądanie meczy wolisz inną dyscyplinę?

 

[Kasia]: Oglądałam, trzymam kciuki za naszą reprezentację. Nie jestem wielką fanką innych sportów, jedynie jeszcze inną dyscypliną to siatkówka.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Jak oceniasz występy naszej reprezentacji przy ostatnich meczach? Masz swoich ulubionych zawodników? Szczypiornistę, siatkarza a może piłkarza?

 

[Kasia]: Nie mi oceniać grę. Jak na razie dobrze im idzie, mam nadzieję, że dalej tak będzie. Jak dla mnie najważniejsza jest drużyna i nie wybieram tylko jednej osoby, każdy po części daje wszystko z siebie.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Dobrze, zmienimy już temat. Masz swoją drugą polówkę?

 

[Kasia]: Aktualnie nie.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Jaka powinna być ta druga osoba, żeby zająć miejsce w Twoim sercu?

 

[Kasia]: Jak dla mnie wesoły, spokojny. Jest tyle cech ale to i tak mało ważne jak dla mnie, po prostu, żeby mnie akceptował taką jaką jestem i tyle mi wystarczy.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Mało wymagająca kobieta, tak trzymać! Co sądzisz o osobach, które w związku nie patrzą na to, co druga osoba ma w środku tylko na wygląd zewnętrzny i na "grubość portfela"? Jak myślisz, co powoduje, że coraz więcej takich osób ukazuję się w naszym środowisku?

 

[Kasia]: Dla mnie jest to trochę dziwne. Ja zostałam wychowana dość tradycyjnie i od małego wiedziałam, że pieniądze nie są najważniejsze, bo czasami było "na styk". Przez to właśnie zaczęłam bardziej doceniać ludzi nie przez wygląd, a właśnie przez "środek". Większości na sieci nigdy nie widziałam (tak Łukasz kumplu XD to o Ciebie chodzi), a lubię ich za to kim są i niczego nie udają. Jak dla mnie może to powodować chęć sławy, zabłyśnięcia wśród "szarych ludzi".

 

[brawa Dla Tej Pani]: Czyli uważasz, że góruje nimi chęć popularności tak? Jaki wpływ ma ona na nasze życie?

 

[Kasia]: Dość duże, bo niektóre osoby bardzo przez to się zmieniają.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Co masz na myśli, pisząc, że się zmieniają?

 

[Kasia]: Ich zachowanie względem innych ludzi. Miałam nawet okazję znać taką osobę, była to dość bliska dla mnie osoba, ale przez otoczenie bardzo się zmieniła i już niestety nie utrzymujemy kontaktu. ;/

 

[brawa Dla Tej Pani]: Wiemy, że słuchasz dużo muzyki. Jak jest z filmami? Dużo ich oglądasz? Jaki jest Twój ulubiony gatunek?

 

[Kasia]: Oglądam wręcz mnóstwo. Ulubionym gatunkiem oczywiście komedie, ale jest to również fantastyka.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Jaki jest Twój ulubiony aktor/ aktorka? Dlaczego właśnie on/ona?

 

[Kasia]: Aktorka to Jennifer Lawrence za świetną rolę w Igrzyskach Śmierci i jeszcze w kilku innych filmach. Jedna z lepszych aktorek, ale nie jedyna ulubiona.

 

[brawa Dla Tej Pani]: A jak jest u Ciebie z książkami? Dużo czytasz?

 

[Kasia]: Można powiedzieć, że maniaczka. :D  Ale, chyba bardziej w dobrym znaczeniu. Aktualnie mam kilka nowych książek "wyczajonych". Do książek, które przeczytałam można zaliczyć całą serię Harrego Pottera, wszystkie części Grey'a, trylogię Igrzysk Śmierci, są to jeszcze Zostań, Jeśli kochasz, Wróć, jeśli pamiętasz..... jest tego dużo, oczywiście polecam. Czytam zawsze jak jadę do szkoły, czasami też na lekcjach, ale rzadko.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Prawdziwy mol książkowy! Dużo osób twierdzi, że przez nakaz czytania lektur w szkołach, młodzież nie ma zapału do czytania ich. Jak się do tego odniesiesz?

 

[Kasia]: No właśnie ja jestem z tych co nie czytają lektur. Bardziej preferuję inne książki. Za bardzo nie przypadają mi do gustu, ale czytać lubię tylko te "nie szablonowe" książki. :D

 

[brawa Dla Tej Pani]: Dobrze. Zaczniemy już temat z Cs. Jak zaczęła się Twoja historią z tą popularną grą?

 

[Kasia]: Z 1.6 zaczęło się w gimnazjum, może nawet w podstawówce, ale było to tylko jako widz, kiedy grał mój starszy brat. Później znalazłam sieć, kimś tam byłam, ale później popsuł mi się komputer i zostawiłam wszystko za sobą. Pojawił się GO i również, jako widz, bo nie miałam na czym grać. Ogarniałam mapy, czasami też grałam, dlatego później nie zaczynałam jak bot. Niedługo będzie rok jak gram w GO. :D

 

[brawa Dla Tej Pani]: A jak trafiłaś na naszą sieć?

 

[Kasia]: Właśnie, było to jak szukałam jakiegoś serwera, było to akurat stare ffa. Zasiedziałam się, później jakimś trafem dowiedziałam się o 3 mapy, złożyłam podanie na admina, no i tak siedzę tu już ponad pół roku. Grałam na wielu serwerach, ale tylko tutaj mi pasowało. :D

 

[brawa Dla Tej Pani]: Co najbardziej Ci się spodobało u nas?

 

[Kasia]: Sama nawet już nie wiem, może fajna atmosfera, to że jest tu wiele miłych i ogarniętych ludzi.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Jak Ci się podoba posada opiekuna serwera? Co było dla Ciebie najtrudniejsze?

 

[Kasia]: Jak dla mnie nie jest to jakoś trudne. Dopiero od niedawna uważam to jako nie tylko coś więcej od admina, ale jako dosyć bardziej zajmujące zajęcie, jak dla mnie nie za dużo.

 

[brawa Dla Tej Pani]: W przyszłości chcesz starać się jeszcze o jakieś rangi?

 

[Kasia]: Jedynie może grafik, to co mam teraz jest akurat. Nie chcę nic wyżej, bo to już większa odpowiedzialność​, a kolorek na forum to nie tylko ozdoba. :D

 

[brawa Dla Tej Pani]: Rozumiem. Jakie masz zdanie na temat forum? Które działy są najbardziej rozwinięte Twoim zdaniem?

 

[Kasia]: W tym momencie to oczywiste, że kącik redaktorski. Ostatnio wiele się tam dzieje no i nie widać końca. :D

 

[brawa Dla Tej Pani]: Co sprawiło że jesteś z nami do teraz?

 

[Kasia]: Za bardzo się przywiązałam, teraz z przyzwyczajenia sprawdzam forum. Taki jedyny nałóg.

 

[brawa Dla Tej Pani]: Dobrze, na tym zakończymy nasz wywiad. Dziękuje za poświęcony czas. Możesz oczywiście teraz kogoś pozdrowić

 

[Kasia]: Ja również dziękuję. Pozdrowienia lecą dla ( jeśli kogoś nie napiszę proszę się nie gniewać) : Mojej kochanej foczki Pyni, Umciaka, Weroniki, Kryptona, Semiego daltonisty XD, Marinki, Queen, Chińczyka, James0v'a (nie psuj :ninja: ) i jeszcze wielu innych, o których zapomniałam (R.I.P [*] moja pamięć) i Ciebie również. Oczywiście :ninja: .

 

[brawa Dla Tej Pani]: Do zobaczenia na forum!

 

 

 

Wywiad był przeprowadzony jakiś czas temu, dlatego może was dziwić, że Kasia "tutaj" jeszcze nie miała rangi grafik xD

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wywiad. Jasno, przejrzyście, fajne odpowiedzi :D.

 

"Za bardzo się przywiązałam, teraz z przyzwyczajenia sprawdzam forum. Taki jedyny nałóg."

 

Mam identycznie. Nolify z nas :(

Dziękuję ślicznie również za pozdrowienia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poświęcony czas :D Wywiad trwał 2 wieczory z przerwą dwu dniową, ale było warto. :D

Nic za bardzo się nie zmieniło. XD Jedynie ten grafik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze, Kasia i śpiewanie? Nie spodziewałam się :D Musisz coś kiedyś zaśpiewać! Dzięki za pozdrowienia. :)
 
Nie wiem jak innym, ale mnie osobiście kolor który wybrałaś strasznie zlewa się na czarnym tle i oczy trochę od tego bolą :D (mam na myśli twój nick tutaj Tymbarkowa)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo moja kochana foczka pozdrowiła mnie jako pierwszą!!! <3

W ogóle zaztanawiam się, dlaczego dopiero teraz widzę wywiad :O

Kasiulę już trochę znam, dlatego mogę tylko trzymać kciuki aby jej plany na przyszłość się spełniły.

Świetna robota, dziwczyny..duży plusik i dziękuję Kasiu za podrowienia! :*

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności