Skocz do zawartości

Crosshair na Zombie


Chemikphp

Rekomendowane odpowiedzi

Bry.

Kilka dni temu wykonywałem formata na komputerze, niestety po ponownym wgraniu csa mam problem.

Mianowicie celownik gra w trybie D3D dość mnie laguje (karta graficzna jest zintegrowana) Intel 945 Express Chipset Family, trybu OpenGL nie obsługuje w tym sensie że po wejsciu na csa nie mam napisów w menu. Wszystko dziala idealnie na Software mode ale...

Problem wygląda tak że mam celownik (standardowy z cs) ale moja broń strzela wyżej... tu nie chodzi o rozrzut wydawany podczas bawienia sie w Rambo.

Czy istnieje jakaś możliwość żeby wrzucic celownik jak na spectacorze ?

wszedłem na inny serwer tj2 i tam mają włączony celownik ze specta i znajdował on się wyżej niż ten mój standardowy z CS

Jakieś porady?

załączam screena

troche nie tak celownik działa bo strzela do tego mniejszego :D

Pozdrawiam

Chemikphp

Edytowane przez -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem z downloadu (http://download.cs-classic.pl/) wersje PRO i v23 niestety bez rezultatu jest to samo.

Sterowniki mam aktualne (także próbowałem inne).

Przydałaby się możliwość na serwerze żeby ten zółty celownik aktywować jak na tej arenie skilla

chodzi mi o możliwość włączenia np w Menu

Edytowane przez Chemikphp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po wejśćiu na OpenGl nie masz napisów?

Nie masz przypadkiem crasha gry po wejściu na OpenGL, a następnie na serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu nie wyswietla mi się nic żeby utworzyć nową grę, wejść na serwer poprostu na openGL nie ma możliwości uruchomienia czegokolwiek na ekranie głównym gry jedynie tyle co na wyczucie exit zrobie o ile trafie i nie stosuje menedżera zadań, oczywiście moge odpalić na tryb d3d/software dzięki dopisaniu we właściwościach -d3d lub -soft

szkoda chwilowo bo weekend a od poniedziałku praca znowu w wolnym czasie nie pogram

Edytowane przez Chemikphp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje wszystkim, którzy starali się pomóc, szczególnie panu który administruje te serwery, będę grał na konsoli ponieważ mimo dobrego pc counter-strike mi nie działa dziękuje. Dziękuje panu hosterowi który wykazał największe zainteresowanie. jeżeli coś zrobie nieomieszkam opublikować tego za twoją zgodą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności