Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Damian? NL/PL


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Damian? NL/PL
2. Imię:Damian
3. Wiek:31
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Składka (tak/nie): zrobie przelew 
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=RGFtaWFuPyBOTC9QTA%3D%3D&host=193.33.177.101:27156  Ponad 200 h
8. Parę słów o sobie **: Jestem Damian mam 31 lat, mieszkam w Holandii. Na sieci juz jestem stosunkowo dlugo, bo od 2013 roku. Wczesniej grywalem tylko na FFA . Pozniej mialem dluga przerwe, i po niej jakos zaczalem grac na ODD2 . 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Bede sie staral o to by serwer byl przyjazny dla graczy . Bo najwazniejsza jest zawsze atmosfera  :) Chcialbym tez ukrocic liczbe cziterow
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:    STEAM_0:1:37079664   
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To roznie bo jesli pracuje w delegacji to czasem mnie caly tydzien nie ma. ale jak juz siade do gry to gram caly czas ;) (zobacz gt )
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w tygodniu po 17  w wekkend caly dzien po trochu
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 12 lat ale chyba wiecej bo gralem jeszcze w 1.5
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak
Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności