Skocz do zawartości

ChurmelancholiaAkaMariusz


Mr.Jingles

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór (lub Dzień dobry)

Chciałbym wyjaśnić sprawe bana którego dostalem na serwerze #2 [FFA][ESL MAPS] Cs-Classic.pl | pukawka.pl 

 

wczoraj (czyli 20.02.2016) o godzinie 23:35 chcialem wejść na serwer ale wyskoczyla mi wiadomość, że zostalem zbanowany. Zdziwiłem się i odrazu sprawdziłem konsole. Napisane tam bylo :

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Key Idiota 
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_ID_LAN ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 31.61.136.121 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
 
po tej wiadomości odrazu wszedłem na forum sprawdzic AMXBans. I tam też pisało, że jestem Zbanowany. Sprawdziłem szczegóły i bylo tam napisane:
SZCZEGÓŁY BANA   Nick Key Idiota Adres IP Ukryty Typ Bana SteamID lub IP Powód Bana Czitowanie Wykonano 05.09.2015 - 10:04:37 Długość Bana Na zawsze Wygasa Nie określono Zbanowny przez Patrycja <3 SteamID Admina Ukryty Zbanowany na

#2 [FFA][ESL MAPS] Cs-Classic.pl | pukawka.pl (de_train)                      

I własnie tu jest Problem :D. Po pierwsze NIGDY nie używałem tzw. Haxów (do tego nigdy nie byłem graczem który jest pierwszy i wychodzi na staty +10). Po drugie bana dostalem jak widac prawie rok temu a jeszcze dzis po południu grałem na serwerze i wszystko było "okej" i po trzecie nigdy nie grałem pod nickiem Key Idiota. Wydaje mi sie że kilka osob z serwera jak np Keke i inni gracze z serwera (ps. nie pamietam nazw :D) mogą potwierdzić, że widzieli mnie ostatnio na serwerze. Jest jeszcze jedna ważna rzecz. Mam cs 1.6 non steam.

Szanowna Administracjo. Bardzo Prosze o rozpatrzenie tej sprawy. Jestem stałym bywalcem na tym serwerze i bardzo zależy mi na unbanie.

Pozdrawiam

ChurmelancholiaAkaMariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności