Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> TheGumiS


Gość 2KK

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj nick: 2K

Nick podejrzanego*: TheGumiS
Dane podejrzanego [sID+IP]*: STEAM_2:0:1514416250  46.151.186.240  Nonsteam  
Data (dzien, gg:mm) zajscia: 24/02/2016
Twoj dowod*: http://318446.node11.pukawka.pl/hltv-1602242051-css_aztec-1456343460-1456344360.zip
Rodzaj czita*: AIM + WH

Nazwa mapki: css_aztec
Czasy podejrzanych akcji*:

2.16 celownik bardzo dynamicznie przesunął się na głowę przeciwnika

3.04 podczas strzału celownik bardzo ładnie trzymał się na głowie

3.06 przeciwnik się nie ruszał ale nim wyszedł w ogóle przez drzwi to już było widać zawahanie i ruch celownika na model ale spokojnie zabił przeciwnika na 3.04 a potem tego na paczkach którego nie mógł widzieć ani słyszeć

3.55 wychodzi i oddaje strzały prosto w model a następnie czeka na niego i nie udaje mu się go zabić

4.06 widać jak podczas gdy oskarżony źle ustawił celownik i jest on na tułowiu przeciwnika po oddaniu kilku strzałów sam wskakuje na głowę po czym gracz koryguje go na tułów

4.11 już wie że koleś jest w odnodze i biegnie nic nie sprawdzając żadnych miejscówek

5.13 przypadek?

5.14 po oddaniu pestki widać jak znów celownik wskakuje na głowę

6.04 mierzy w przeciwnika który zaraz ma wyjść z wody

6.20 w tym momencie już wie gdzie dokładnie uciekł model a potem widać że bez sprawdzania miejscówek pobiegł od razu do niego

9.31 nim model zdążył cokolwiek zrobić oskarżony już go namierzył

12.05 przez ścianę mierzy w model

13.13 jeszcze dobrzy nie wszedł na bs jak już skierował awp w stronę modelu który jest za ścianą

13.17 dokładnie ustawił celownik na modelu

13.38 tutaj dokładnie widać AB po oddaniu strzału z awp celownik zahacza o głowę

IP /Nazwa serwera: CS GO MOD

 

SID oraz IP otrzymujemy po wpisaniu w konsoli komendy amx_ip

Wazne - Widać że gracz próbuje się kryć z tymi cheatami ale aim nie za dobrze skonfigurowany a wh jak widać też miał. Jest w UBT i pewnie zna się z adminem z którym grał także bana nie miał jak otrzymać ale na demku wszystko wyszło że biega odpalony w szczególności ostatnia sytuacja z awp gdzie po oddaniu strzału celownik na chwilę zawiesza się na głowie przeciwnika

 

PS. ostatnią sytuację proszę obejrzeć bez non zoom gracza.

 

 

 

Edit: To nie skarga tylko zgłoszenie oszusta. Nie myl pojęć

Edit  O twoim losie zadecyduje Administrator. Śmieszne by to było że swój swego uniewinnia.

Edytowane przez 2KK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iż to jest "Zgłoszenie" na mnie, z miłą chęcią obejrze demko i sprecyzuje Ci moje granie, które opiera się na logicznym myśleniu a nie strzelania na pałę.

 

2:16 - no dobra, przyznam się nie wiedziałem ilu biegnie ale każdy wie, że celownik się trzyma na poziomie głowy a nie nóg ;x
3:04 - 3:06 - Widać było jego urywek nogi a tamtego z pomieszczenia na przeciwko bramy wybiegał i to była szybka reakcja.
3:55 - Przypadkowy strzał, uznajmy że tutaj mogłem mieć spaloną akcje.
4:06 - wychodzę jak normalnie a nawet nie korygowałem celownika na jego tułów lecz nawet pare cm od skrzynek ;x
4:11 - wcale nie widać było jego broni -.-
5:13 - jaki tu był przypadek? sprecyzuj, ponieważ nie widzę nic podejrzanego.
6:04 - dostałem info, że biegną wodą a to jedyne wyjście którym zazwyczaj przeciwnik wychodzi
6:20 - nie sprawdzałem? przecież skoro jeden biegł od strony mostu i nie padł to na pewno nikogo tam nie było, na bsie nie było to z logiki można powiedzieć że to był resp CT -.-
9:31 - info z bramy przy bsie, kolejny raz robisz to samo zagranie, nie robi się tak ;x
12:05 - Ty nazywasz to mierzenie? Idę przez most, to gdzie mam sie patrzeć? W niebo? To logiczne, że przed siebie -.-
13:13 - Widziałem przeciwnika, ponieważ jest tam luka ;x
13:17 - przypadkowe najechanie na model, ciekawie ;x
 
z miłą chęcią poczekam aż jakiś z ubt obejrzy demko ;x
 
@@ Edit
Siwy, 14:19 - Gdzie tu WH? Idę przed siebie celując na poziomie głowy, coś dziwnego? 1 strzał oddany podczas widoku kolana więc nie jest to "prefire" 
Edytowane przez TheGumiS
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz gumiś ale czasami znów mam chcice na zabawe w sędzie i tak oglądam demka i coś się znalazło. 

6:00 jedna z 2 najciekawszych akcji, dlatego warto się jej przyjrzeć dokładniej, info ? 2 deady w CT, jedynie możliwe info od cwaniak, gang i elvison. Którzy widzieli całą sytuacje (+/- 1min od zdarzenia), Cwaniak odpada bo nic nie widział/słyszał, elvison nie podał infa zostaje gang który widział że idą wodą, starczy potwierdzić te info i to prawdopodobnie ograniczenie jedynie przez mikro. Dlatego te info od kogoś wisi na jednej osobie. 

 

14:19 nie znam mapy ale te przejście z TT na/do BS'a B. 

1/4 dopiero widać nogę typa wyskakującego, ale to jest niemożliwe do zauważenia w tak szybkim tempie. 

Strzały zanim wyskoczył, niemożliwe do usłyszenia bo multum odgłosów w tym momencie. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności