Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Zeus


Zeus123

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Zeus


2. Imię: Cezary


3. Wiek: 17


4. Znajomość AMX (1-10): 5


5. Sprawny i działający mikrofon: TAK


6. Składka (tak/nie): Tak, ale za tydzień :P 


7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/ZeUs/193.33.177.101:27156/


8. Parę słów o sobie **:  Nazywam się Czarek. Mieszkam w małej wsi. Uczęszczam do technikum rolniczego. Uwielbiam grać w piłkę nożną oraz słuchać muzyki. Zbieram znaczki pocztowe z lat 90 i mogę się pochwalić nie złą kolekcją.  8)


Jestem miły, przyjazny oraz lubię dużo żartować. Ze wszystkimi na serwerze utrzymuję dobre relacje. :guma: 


9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym banować cziterów oraz osoby łamiące regulamin. Przydarzyła mi się taka sytuacja (dzisiaj), że wbijam na serwer, a biega sobie hacker i admina brak. Większość graczy siedzi w spetators.  :P 


10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE


11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Gdybym został administratorem na tym serwie to nie spędzałbym czasu na innych serwerach tylko tu. Więc jakieś 5-6 godzin dziennie.  :P 


12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze : 20.00 do północy, czasem troche dłużej. W weekendy nawet cały dzień.


13. Staż w Counter-Strike 1.6: Z rok będzie.


14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE


 


 


PS. Chciałbym, aby wszyscy wypowiedzieli się na mój temat, więc proszę o zamknięcie tego tematu za jakieś 2 dni.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choc napisales troche dziwnie w moim podaniu (podejrzewam ze byles zly ) to jestem na Tak . 

Dlaczego?

-bo bardzo chcesz sie wykazac

-jestes aktywny na serwerze 

i potrafisz byc kolezenski 

 

Wiec chcialbym zobaczyc jak sobie radzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności