Skocz do zawartości

Team Speak 3 oraz sklep sms z poziomu serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Nie będę owijać w bawełnę i przejdę do sedna sprawy, chodzi oto by admini wchodzili na ts i informowali o nim na serwerze.

Proszę oto by każdy z adminów ustawił sobie binda z reklamą TS ORAZ (co ważne) reklamy sklepu SMS z poziomu serwera.

Sprawa wygląda następująco, jak wiecie nasz ts stoi na hostingu net-speak, posiadamy 130 slotów, opłata tego TS jest dość spora bo wynosi prawie 95 zł co miesiąc (przez to że dolar poszedł w górę), a że sam TS nie zarabia na siebie to chciałbym, żebym te pieniądze nie szły na marne, wiem że jesteśmy w stanie zapełnić tego TS, więc proszę was oto byście reklamowali go wszędzie gdzie się da, by jak najwięcej osób z niego korzystało. Każda osoba na tym TS jest bezpieczna, IP jest ukryte, kanały są darmowe, nie musicie się o nic martwić, a więc mamy same plusy, które należy wykorzystać.

 

Więc w skrócie proszę każdego z adminów, czy to serwerow CS 1.6 czy CS:GO oto by ustawili sobie bind, w którym zamieścicie taką informację

"Zapraszamy Was na oficjalnego TS 3 serwera: ts.cs-classic.pl"

Taka oto reklama powinna być zamieszczana przez każdego z adminów co jakiś czas, przynajmniej RAZ NA MAPĘ, po to by każdy z graczy o tym wiedział, bo niektórzy nie wiedzą o tym, iż posiadamy takowy serwer.

 

No i tak jak wspomnialem wcześniej, KAŻDY ADMIN, który może, a byłoby miło gdyby każdy mógł, wchodził na naszego ts'a i chociaż siedział na nim, to naprawdę wiele dla mnie jak i dla całej administracji czy to sieci czy serwera teamspeak 3 znaczy, bo im was tam więcej, tym nasz serwer jest popularniejszy, a jak wiadomo to potem się przekłada na większą aktywność w konkursach, itd, itd.

 

 

Kolejną sprawą jest fakt, iż powoli przechodzimy w uproszczoną wersje zakupów na serwerach, chodzi oczywiście o sklep z poziomu serwera. NA PRAWIE KAŻDYM SERWERZE jest coś takiego jak /sklepsms lub !sklepsms, gdzie możecie kupić każdą usługę dostepną na serwerze. Każdy serwer CS:GO zawiera taki plugin, ale nie każdy serwer CS 1.6, czemu? Odpowiedź jest prosta, chodzi oto, że ten sklep nie ustawia haseł, na csgo usługi są przypisywane z automatu do Steam ID gracza, a na CS 1.6 niestety na NICK, a więc nie chcę tam dodawać usług typu VIP/Premka, ale po rozmowach z niektórymi osobami, czy to opiekunami, adminami i samymi graczami (którzy do mnie też pisali), doszedłem do wniosku, że niedługo taka opcja pojawi się także na serwerach, będziecie mogli zakupić wszystko co jest dostępne na shop.cs-classic.pl z poziomu serwera OPRÓCZ rezerwacji nicku.
To kolejna ważna zmiana o której musicie informować, na razie takowy plugin posiadają takie serwery jak:

COD 350

FFA

DR 

ZM 

COD 201

CS:GO MOD

Only DD2

Jailbreak

DR CS:GO
Only DD2 CS:GO

COD CS:GO

3 MAPS (FFA)

Jailbreak CS:GO

 

Każdy z adminów serwerów, które posiadają takowy plugin, powinien dodać sobie bind, który posiadałby taki tekst

"Jezeli chcesz skorzystac z naszych uslug, wpisz /sklepsms"

I tyle, taki bind też fajnie by było gdybyście używali chociaż raz podczas jednej mapy.

 

Adminów pozostałych serwerów, na których nie ma tego dodatku proszę przygotować na to, ponieważ niedługo też zostaną tez tam dodane takowe opcje.

 

 

To by było na tyle, najważniejsza jest sprawa z reklamowaniem serwera Team Speak 3, ponieważ fajnie to wygląda gdy siedzi na nim +100 osób, a nie 5.

 

 

Z góry dziękuje każdej osobie, która stara się pomóc w rozwijaniu sieci, a nie gada o tym jak by było fajnie gdyby...

Gdybać to będziemy jak się zestarzejmy.

  • Like 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz Karolu reklamować serwer ts3 i usługę sklep sms, to nie lepiej żeby na serwer wgrać plugin advertisement (dla serwerów 1.6), to jest ten co reklamuje na czacie o różnych rzeczach i w advertisement.ini wpisać, że zapraszamy na naszego ts'a + IP, oraz informacje na sklepik SMS. Piszę odnośnie serwerów 1.6, bo nie wiem jak sprawa z cs:go wygląda. 

 

Chodzi mi głównie o to, że na większości serwerów admina nie ma 24/7, a też nie każdy admin o tym co tutaj napisałeś będzie wiedział (wiesz jak to wygląda w praktyce, więc pouczał nie będę). Takie dwa centy ode mnie :P

 

 

 


 

 

No okej, tak tylko zapytałem :D 

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jest dodane przeciez na każdym z serwerów.

 

Przecież korona z głowy nikomu nie spadnie jak raz na mapę rzuci takim bindem, a to też pomaga, bo czasem na czacie nie zauważy, a jak admin napisze, to gracz jeszcze zapyta, itd itd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jest ciezko bo nie kazdy patrzy na srodek ekranu mysle ze ludzie czesciej czytaja czat lub uczestnicza w czasie glosowym a na poczatku bedzie mnowstwo pytan dlatego tez uwazam ze oczywiscie mozna reklamowac TSa ale lepiej bedzie to robic glosowo przynajmniej raz na mape
Przeciez kazdy admin musi miec mikrofon :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, myślę że nikogo nie zbawi jeśli poświęci sekundę na zbindowanie tego,a jesli ma to pomóc czemu nie! :D

Edytowane przez saatan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak masz logi z serwera TS3, czyli kto wszedł na jaki kanał, własne poke, dodane/zabrane rangi, itd, to wlaśnie tam będę podawał te kody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

SKLEPSMS

"Jezeli chcesz skorzystac z naszych uslug, wpisz /sklepsms"

TEAM SPEAK 3

"Zapraszamy Was na oficjalnego TS 3 serwera: ts.cs-classic.pl"
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz Karolu reklamować serwer ts3 i usługę sklep sms, to nie lepiej żeby na serwer wgrać plugin advertisement (dla serwerów 1.6), to jest ten co reklamuje na czacie o różnych rzeczach i w advertisement.ini wpisać, że zapraszamy na naszego ts'a + IP, oraz informacje na sklepik SMS. Piszę odnośnie serwerów 1.6, bo nie wiem jak sprawa z cs:go wygląda. 

 

Chodzi mi głównie o to, że na większości serwerów admina nie ma 24/7, a też nie każdy admin o tym co tutaj napisałeś będzie wiedział (wiesz jak to wygląda w praktyce, więc pouczał nie będę). Takie dwa centy ode mnie :P

 

 

 


 

 

No okej, tak tylko zapytałem :D

Na ZM  jest to wyłączone, bo powoduje problemy,więc nie na każdym serwerze to działa.Tak jak byś nie wiedział xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Każdy serwer posiada już sprawny sklepSMS wiec proszę też o nim informować

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności