Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko Reniaa aka. Adminka Jamesa *.*


Reniaa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Reniaa aka. Adminka Jamesa *.*

2. Imie: Renata (wszyscy mowia Renia i niech tak zostanie :) )

3. Wiek : obecnie 20 latek , a w czerwcu stuknie juz 21 :)

4.Znajomosc AMX (1-10): 7/10

5. Sprawny i dzialajacy mikrofon : Na chwile obecna nie posiadam mikrofonu , ale mam nadzieje ze najpozniej do konca miesiaca postaram sie kupic :) .

6. Skladka (tak/nie): Tak :)

7.Link do swojego GameTracker'a**: Podaje trzy gdyz od samego poczatku nie gralam na jednym nicku :) :

A) Nick Reniaa :http://www.gametracker.com/player/Reniaa/193.33.176.64:27015/

B) Nick Reniaa aka. Gwiazeczka *.* :http://www.gametracker.com/player/Reniaa%20aka.%20Gwiazdeczka%20%2A.%2A/193.33.176.64:27015/

C) Nick Reniaa aka. Adminka Jamesa *.* (obecny n ktorym gram ) :http://www.gametracker.com/player/Reniaa%20aka.%20Adminka%20Jamesa%20%2A.%2A/193.33.176.64:27015/

8. Pare slow o sobie **: Witam wszystkich znanych mi i nieznanych :). Mam na imie Renata , ale wszyscy mnie znaja jako Renia :). Mam 20 lat i ogolnie pochodze z Wloclawka , ale od czwartku wieczora mieszkam w Szczercowie malej miejscowosci polozonej 20 km od Belchatowa w wojewodztwie Lodzkim :). Jak kazdy z Was wie, a moze i nie mam synka ktory ma pol roczku i jest kochanym cudownym brzdacem :). Ogolnie ucze sie w szkole wieczorowej na ostatnim roku na profilu opiekunka dziecieca. ktos moze zapytac dlaczego taki kierunek? Odpowiedz jest prosta :). Bardzo lubie dzieci , a wrecz kocham i od zawsze chcialam z nimi pracowac, a praktyki w zlobku jakie odbylam uswiadomily mi to jeszcze bardziej i utwierdzily mnie na milion procent w tym przekonaniu :). A o sobie ... hmmm czy to tak latwo cos powiedziec o sobie? Ludzie podobno widza tylko wady u kogos a nie u siebie :D hehe no ale sie postaram :) . Jestem szczera do bolu osoba, nie nawidzaca klamstwa ,chamstwa i sztucznosci, jestem tez cholernie wrazliwa i latwo mnie zranic badz urazic, zakrecona spontaniczna, szalona.. tak tak to wlasnie ja :D. Moze ktos pomysli ze jestem twarda, ale to tylko pozory :) . Zeby nikogo juz nie zanudzac to bylo by na tyle :).

9. Dlaczego chcialbys zostac administartorem? ** : Administratorem serwera COD 350 chcialabym zostac dlatego, zeby pomoc James0vi rozwijac ten serwer. Chce przede wszystkim zmniejszyc ( o ile to bedzie mozliwe) do zera graczy, ktorzy graja dzieki roznym "dodatkom" do gry :). Zalezy mi takze na tym, aby ten serwer mial jak najlepsza renome, jak najwieksza ilosc graczy i James)v nie musial sie o nic martwic :).

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie :)

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Nie jestem w stanie okreslic sie godzinowo. Powiem po prostu szczerze , ze poswiece kazda wolna chwile w ktorej maly bedzie spal :)

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Od poniedzialku do niedzieli w takich godzinach ktorych moge, czyli jak dziecko zasypia :). Raz jest to godzina 10 rano a raz dopiero 15 a niekiedy 20

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 2 lata

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiscie ze tak :)

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK TAK TAK :D :D :D 

 

+ Grałem z nią dosyć długo i z przekonaniem, mogę powiedzieć, że się nadaje na to stanowisko

+ Sprawiedliwa

+ Wymagania spełnia

+

 

 

Reniaa aka. Adminka Jamesa *.*

 Lizusek xD xD

 

Ja tu nie widzę żadnych minusów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności