Skocz do zawartości

Do adminów 3 Mapy


Kasia!

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!

 

Kieruję to do niektórych bardziej, a niektórych mniej, nie wszyscy na to zasłużyli.

 

Mimo to, że ostatnio gra troszkę więcej osób niż to było w połowie lutego, gracze piszą do mnie, żebym ogarneła serwer, bo adminów nie ma. Odpuściłam wam trochę aktywność w lutym i to było moim błędem. Albo pomagacie utrzymać porządek na serwerze, albo "wypadacie".

Przyjęłam 3 nowych adminów, jak narazie jeden spisuje się extra innych nie miałam okazji jeszcze zobaczyć. Mimo tego, że sprawdzałam aktywność dosyć niedawno, dziś przejrzę to jeszcze raz i zdegraduję kogoś. Nie po to jesteście adminami, żeby serwer stał pusty, bo nikt nie gra. Macie tam przyciągać ludzi, nawet na siłę.

Ja już to wam mówiłam, jeżeli nie macie czasu, to piszecie nieobecność lub rezygnujecie, trzymać wszystkich nie mogę, każdy ma swoje sprawy, ale jeżeli już się zdecydowaliście na adminów to chociaż wywiązujcie się z tego.

 

Każdego zdegradowanego admina poinformuję "przed".

 

Jeżeli macie jakieś "Ale"" do tego, piszcie mi PW, na forum lub steam.

Przy okazji zapraszam adminów na ts'a, na mój kanał (12 Vip hasło mogę podać na pw) jestem tam, od zazwyczaj ~~18-20 do ~~22:30, jeżeli macie do mnie jakąś sprawę to tam mnie napewno codziennie znajdziecie.

Ps. Będę mogła na was pokrzyczeć, bez niepotrzebnych świadków. :P

 

Przy okazji zrobię niedługo jakieś zebranko. Oczywiście poinformuję was o tym z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 

 

Dziękuję za uwagę. :D

 

Ps.Niektórym trzeba życzyć pozostania przy stanowiskach, dwóch się już pożegnało, kolejni też będą mieli okazję. :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwaga!

 

Zebranie! Dziś, godzina ~~20. Ts. Mój kanał, 12 vip. Godzina może się jeszcze zmienić. (Jeżeli komuś nie pasuje ten termin, proszę o kontakt na steam!)

Sorka, że tak późno to piszę, ale przez chorobę zapomniałam.

 

-Mam nadzieje, że poruszę temat zmiany mapy.

-Pokrzyczę na was za waszą aktywność.

-Poruszę jeszcze kilka innych tematów, jeżeli będę miała to do kogo mówić i ja będę miała na was siłę. 

 

Mam nadzieję, że większość się zjawi, chociaż wiem, że nie wszyscy. Adminów których nie będzie proszę o zgłoszenie się do mnie w innym terminie.

 

Do usłyszenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga!

 

Zebranie. Dziś godzina ~~20. Ts Kanał 8 vip. Tak jak zawsze godzina może się jeszcze zmienić.

-Chcę poruszyć bardzo ważną kwestię. Powiem, więcej już na ts'ie. 

 

 

Tak jak zawsze. Mam nadzieję, że większość się zjawi. (W razie nieobecności na zebraniu proszę o kontakt na steam lub na ts'ie)

 
Dziękuje za uwagę.
 
Do usłyszenia. :D
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uwaga!

 

Zmiana dnia zebrania!!
Zebranie na ts'ie, Jutro (piątek), Mój kanał godzina ~~20:30.

Ja muszę z wami sobie poważnie porozmawiać.
Wasza aktywność to jakiś żart.

Admini ktorzy nie pojawią się na zebraniu są zobowiązani do kontaktu ze mną na forum/steam lub później na ts'ie. (Wcześniej mnie nie ma)

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga!

 

Zebranie na ts'ie w dniu który już wam bardziej pasuje, ale jedynie ten weekend. (Mi bardziej pasowała by sobota około 21), chociaż może być to też dziś xD

Czyli jednak dzis.!! 20:30!

 

Chcę tam poruszyć jedną z ważniejszych kwestii, chcę akurat teraz, żebyście mieli więcej czasu na zastanowienie.

 

Proszę o wiadomość na steam z dniem w którym by wam bardziej pasowało.

 

Ps. Na tym zebraniu nie może być nikogo z zewnątrz. Tylko admini!

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności